reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Znowu dziś nie poszłam do pracy. Wymioty i biegunka mnie gnębią. Właśnie wróciłam od lekarza, dał mi skierowanie do szpitala zakaźnego. Mam nadzieję, że nie zostawią mnie na oddziale i że wystarczy leżenie w domu :/
 
reklama
Zmarła tragicznie wraz ze swoja nienarodzoną córeczką forumowiczka - tak bardzo jest mi przykro ..............wpisałam się do księgi kondolencyjnej........ (*) (*)
 
figa77 wiesz może co się dokładnie stało Pati26, jakiś wypadek samochodowy? Kojarzę ją ze staraczek... Coś strasznego. (*)
 
W obliczy tragedi Pati i weroniki nie chce mi sie zbytnio pisac co u mnie bo to nie za wesola sytuacja ale po wizycie ok wszystko w jak najlepszym porzadku cytologia ok wyniki super krew i mocz tez i grupa krwi znana juz wiec jest ok
 
reklama
Do góry