reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Dokładnie figa777, taka tragiczna informacja powinna być dla nas przestrogą, a także możliwością do refleksji nad tym aby cieszyć się z tego co mamy i nie szukać nic nie znaczących problemów, przy takich tragediach wszystko inne co wydawało się nam kłopotem blednie.


bobomama24
to superowo! gratuluję zdrowego bobaska :-) oby tak dalej!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mysle ze od takiej tragedii nie da sie ochronic, z opisu wynika ze kierowca byl maz, kto sie mogl spodziewac, ze to ich ostatnia wspolna przejazdzka samochodem ... na kazda z nas na kazdym rogu czai sie niebezpieczenstwo... wiele zlego ostatnio sie dzieje...i uwazam ze....
CO MA BYC TO BEDZIE powinnismy raczej nie kusic losu... starac sie zyc ostroznie, ale nie dac sie zwariowac...
szczerze to w tej calej tragedii najbardziej zal mi meza( dzieci oczywiscie tez), wyobrazacie sobie co on czuje?? jakby nie patrzec .....zabil swoja zone....nie wiem czy sie z tego kiedys otrzasnie i sobie wybaczy :-(
 
Witajcie DZiewczyny,nie było mnie troche czasu..Ale córa pojechała wczoraj na miesiąc wakacji..także mam teraz duzoooo czasu wolnego.Przeczytałam o wypadku..straszna rzecz..życie jest niesprawiedliwe i kruche...trzeba kozystać ile wlezie... Chciałam pochwalić się moim pierwszym usg i wogóle ale raczej nie wypada..innym razem..atmosfera nie jest chyba odpowiednia..Trzymajcie się cieplutko
 
Dokładnie... Wspomnienia, wspomnieniami a zyc trzeba dalej... musimy sie troszke rozweselic, smutasy w naszym stanie to nic dobrego... ja znikam, musze kupic Tymonowi jakies buty bo mi z wszystkiego powyrastal, a pozniej obiecalismy mu, ze pojedziemy do Nowootwartej Sali Zabaw( jest swietna) :-) mam nadzieje ze usmiech powroci :-)
Trzymajcie sie i duuuuzoooo usmiechow ;-)
 
Skoro dostałam pisemną zgode to pisze..)) To było wczoraj : wszystko przebiega w jak najlepszym porządku..zdrowy ruchliwy bobas rośnie we mnie..szczęśliwa jestem jak cholerka..nie sądziłam ze cokolwiek bede widziała na monitorku a tu zonk.. naprawde mozna było zauważyć rączki nóżki główke w pewnym momencie połozna powiedziała ze maluch klaszcze w dłonie..w prawdzie nie świadomie ale i tak było fantastyczne uczucie...krótko mówiąc CZAD !!!!!! naspępny za 2 miesiące..mam nadzieje że poznam płeć..U nas w domu cały czas mówi się o DAVIDZIE ale jak to będzie .....się zobaczy:-) bomomamo ja jestem w 12 tyd i 6 dniu ciąży .. pozdrawiam
 
reklama
Straszna tragedia, jestem wstrząśnięta, zwłaszcza, ze kojarzę dziewczynę z BB. Jaki ten świat niesprawiedliwy, zabiera tak młodych i tak potrzebnych ludzi. I to przez to, ze jakiemuś pacanowi wylał się olej, a nikt tego nie zabezpieczył piaskiem.
 
Do góry