reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

witam Was dziewczyny w sobotę kiedy korzystałam z toalety na papierze zobaczyłam upławy z krwią która była ciemno brązowa myślałam ze dostane zawału zaraz chwyciłam za tel i dzwoniłam do mojego gin.powiedział mi ze to nic takiego i na pączątku sie może zdażać ale mam sie u niego pokazać w tym tygodniu.Więcej sie to nie powtórzyło tylko teraz mam takie aielonkawe upławy dziewczyny pomórzcie mi czy to coś złego barzdo się martwię.
 
reklama
Ewitka, sorry za pytanie...
Ale czy nie pojawila sie krew czasami po seksie?
Bo w ciazy tak sie zdarza i jest to calkiem normalne (szyjka jest nadwrazliwa).

Wszystko bedzie dobrze. Musi byc.

Karina, zielone uplawy sugeruja jakas infekcje,ale nie dowiesz sie bez badan. Nie martw sie! Moze zmienilas mydlo? Bielizne? (haha, no tak, bielizne trzeba zmieniac, mam na mysli czy kupilas cos nowego co moze cie uczulac? Albo proszek?)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj Harsharani bardzo dziekuje za szybką odpowiedz ale wiesz naprawde nic nowego nie używam mydło i proszek staram sie miec taki sam bede dzwonila do gina tylko kwestia kiedy mnie przyjmie.
 
Własnie wypatrzyłam w śluzie malutkie niteczki czerwonej krwi, dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, żeby to nie było to, o czym myślę...

Trzymam strasznie mocno:yes::yes:

Kiniorku ulozy sie ja jestem po slubie a moja tesciowa i tak w szoku byla jak jej powiedzielismy i tez palnela takie glupoty ze szkoda pisac (moze myslala ze my dalej nic ten tego)
 
Hej dziewczyny!
dawno się nie odzywałam, no i przez parę dni próbowałam nadrobić zaległości. Witam też wszystkie nowe mamusie. Dużo nas!Fajnie.
U mnie dobrze, Chyba. Mam brodawczaka na szyjce macicy. Robiłam badania DNA wycinka, lekarz nie dzwonił, więc mam nadzieję że wyniki są ok. Męczę się też z infekcją grzybiczą ale tym się mniej stresuję bo w pierwszej ciąży miałam prawie cały czas. 20 lipca mam wizytę i będę miała robione USG genetyczne. A najlepsza wiadomość jest taka, że nudności minęły!:-) A miałam koszmarne i to całą dobę. Teraz tylko wieczorami jest gorzej.
Pozdrawiam serdecznie!!
 
witam Was dziewczyny w sobotę kiedy korzystałam z toalety na papierze zobaczyłam upławy z krwią która była ciemno brązowa myślałam ze dostane zawału zaraz chwyciłam za tel i dzwoniłam do mojego gin.powiedział mi ze to nic takiego i na pączątku sie może zdażać ale mam sie u niego pokazać w tym tygodniu.Więcej sie to nie powtórzyło tylko teraz mam takie aielonkawe upławy dziewczyny pomórzcie mi czy to coś złego barzdo się martwię.
A Harsh Ci już odpisała. Pewnie infekcja. Nie martw się, raczej nic groźnego - jakiś lek, a może nawet sie obejdzie. W ciąży tam sie ciagle coś dzieje. :)
 
Nasia zazdroszczę minięcia nudności. U mnie jeszcze są. Ale imbir faktycznie pomaga. Dolałam ciut do herbaty i jest troszkę lepiej.
Kiniorek, będzie dobrze :)
 
A ja właśnie objadłam się croissantami i póki co nie mam sił się ruszać:-p
karinajak brązowe upławy zdarzyły się raz nie powinno być źle, doktor co najwyżej przepisze Ci jakiś hormon. A zielone upławy, to tak jak pisały dziewczyny świadczą najprawdopodobniej o infekcji. Choć koleżanka z innego wątku miała zielone upławy i doktor stwierdził, że są one w porządku, infekcji nie ma i jej nic nie przepisał. Może warto zmienić płyn do higieny intymnej. Lactacid albo tantum rosa(tylko do mycia, nie używać do irrygacji.)
kiniorek, no to nie jest tak źle, a mama wkrótce się przekona:-)
nasia, super, że mdłości minęły;-)
 
Ja dzisiaj i wczoraj mialam pojedyncze nitki krwi w sluzie (przezroczystym) no i tez sie troche martwie.. ale znalazlam to:
Moja lekarka powiedziała, że w czasie pierwszego trymestru iązy szyjka macicy jest bardzo wrażliwa i przekrwiona. Krwawienie lub plamienie może pojawić się po wizycie u lekarza ginekologa lub stosunku, a nawet jeździe na rowerze. Jęśli jest delikatne, a krew "świeża" to należy odpocząć i niczym się nie przejmować, jeśli obfite lub krew jest brązowa to natychmiast do lekarza.

bede obserwowac, a jakby co siup do lekarza.
 
reklama
witam..no wlasnie ja mam pyt...zanim jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy..bylo to jakos tydz przed wykonananiem testy..po stosunku zob na przescieadle plami brazowo czerwone..co to moglo byc..?
 
Do góry