reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
czesc dziewczyny pomóżcie mi bo sama nie wiem co mi jest a mianowicie czuje taki dziwny ucisk w pochwie jakby żle założony tampon nic poza tym mnie nie boli ale to uczucie jest dziwne i nie wiem czy to normalne czy jednak nie.
 
Karina to może być normalne,mnie to czasami jakby kości w środku bolą itp.
Jeżeli boli cały czas,to idź do lekarza,żebyś była spokojna:-)
 
agunia dziekuje!! to nie jest ból tylko takie ukucia, byłam w piątek u lekarza było wszystko ok ale wiesz jak to jest człowie się martwi:-(
 
Jak kłucia,to normalne:-)
Macica się rozciąga i to stąd te dolegliwości.
Mnie też tak kuje często,jakby ktoś szpilę wbijał,ale po chwili przechodzi;-)
 
witam i ja środowo i pozdrawiam :) nowe mamusie witajcie serdecznie

mnie też czasem macica kłuje, ale to norma bo ona rośnie więc musi sie rozciagać a my to odczuwamy jako kłucie :)
 
dziekuje Wam bardzo dziewczyny troszke mnie uspokoiłyście bo jestem straszną panikarą z pierwszym dzieckiem nie miałam czagoś takiego kuło mnie owszem brzucho ale teraz to ukucia jakby w pochwie ale jak słyszałam to każda ciąża jest inna.Pozdrawim Was bardzo serdecznie
 
czesc dziewczyny pomóżcie mi bo sama nie wiem co mi jest a mianowicie czuje taki dziwny ucisk w pochwie jakby żle założony tampon nic poza tym mnie nie boli ale to uczucie jest dziwne i nie wiem czy to normalne czy jednak nie.

takie uczucie moze byc kiedy ci sie macica rozszerza tzn rosnie dla malenstwa, ale jak bys sie bardziej niepokoila podzielam rade wczesniejsza skontaktuj sie z ginem. ja z pierwsza ciaza mialam takie uczucie intensywniejsze teraz mniej albo i wcale.

witam jestem nowa i druga z mamuś! Mam juz córeczkę dwu letnią i teraz jestem w ciąży po raz drugi termin na luty!pozdrawiam

witam
 
reklama
Witam:-) Mi tak od 2 dni brzuszek wyskoczył, że aż sama się dziwię:-p wczoraj robiłam sobie fotki:-p Nie wiem jak wy, ale mi się czasem wydaje, że mi tlenu brakuje:sorry2: Jakbym potrzebowała więcej powietrza do oddychania. Jadę zaraz kupić sobie owoce, bo mi się zapasy kończą:-p Witam nowe lutówki:-)
 
Do góry