reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Dziendobry

U mnie jak narazie nic nie boli, nic nie ciagnie itp. Ale pas rosnie czuje po spodniach. Jutro ide do lekarza zobaczymy co tam slychac.

Ja oczywiscie w pracy i czeka mnie dlugi dzien musze sie wybrac do ambasady chinskiej po wize a tam gorsza biurokracija niz w Polskiej ambasadzie. Ale na szczescie jeszcze tylko jutro i mamy dlugi weekend. Do wtorku mam wolne bedziemy z corka odpoczywac na basenie i moze na plaze sie wybierzemy.

Jezynka jak cwicze to szybciej mi tlenu brakuje. W ciazy potrzebujemy wiecej tlenu.

Agunia czemu luteine bierzesz? zreszta coraz wiecej czytam na polskich forach ze dziewczyny to biora a tutaj sie z tym nie spotkalam. Po co to jest?
 
reklama
Byłam na usg... Moja kruszyna ma już 8,3mm:-D 7tyg.
Luteine biore,bo mnie strasznie brzuch od samego początku ciąży boli,gin mi zapisał,bo w poprzedniej ciąży krwawiłam już w 10tyg,to tak zapobiegawczo:-)
Z dzidzią wszystko dobrze,tylko ja się dalej czuję źle,ale jakoś to będzie;-)
 
Witam dziewczyny:-)
Ja też na brak brzucha nie narzekam,bo mam już i to taki dość duży,ale to moja 5 ciąża(ostatnia 6 lat temu).
Boję się,że kolosa urodzę,bo ja ważyłam 4800 i 52 dł,a mój Piotrek ważył ponad 5 kg i miał 70cm:szok:

łoo dziewczyno jak Ci się udało urodzić takiego olbrzymka:-) nie ma co.. masz się czym pochwalić:-) ale w każdym razie życzę Ci żebyś nie pobiła tego rekordu.. bo poród takiego bobasa chyba nie należy do najłatwiejszych

No więc i ja czekam na dzieciaczka w lutym... Jestem w 7 tygodniu ciąży i czuję się okroponie.... Czy macie drogie mamy jakieś rady??

opisz dokładnie jakie masz objawy to coś poradzimy:tak:

Rutkosia daj znać jak po wizycie..

i oczywiście witam wszytskie nowe lutówki
 
reklama
Do góry