reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Jak byłam u gina 18 czerwwca,to mówił,że macica jak na 8 tydzień,a dzidzia dopiero 5:-)
Dziś idę i do lekarza i na usg,to wam napisze co w brzuszku słychać;-)
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny te nowe jak i zadomowione;)Długo mnie nie było bo zajęta byłam...
Jadę dzisiaj na 15 na wizytę do lekarza wyniki badań mam także dzisiaj będę wszystko wiedzieć i WIDZIEĆ maluszka;)
Z jednej strony się ogromnie cieszę a z drugiej boję że coś nie tak będzie:-(





 
Dziewczyny to jak są brzuszki to proszę się chwalić w odp wątku na grupie prywatnej! :D Ja już tak bym chciała żeby mój było widać, niestety płaski jak deska.. Chętnie na pocieszenie pooglądam wasze! :)
 
jak tylko naprawie aparat to zrobie aniuprzemka sobie zdjecie

rutkosia dzieki za troske siedze na podworku z nogami w gorze i patrze na buszujacych siostrzencow :-) i czytam ksiazeczki, wlasciwie nic nie robie i tak mam miec cala ciaze. za dwa tyg kotrola zobaczymy czy wszystko oki chyba tak bo nic nie boli i nie ma juz plamien nawet uplawow takich podbarwionych brudna krwia.
 
Witam dziewczyny:-)
Ja też na brak brzucha nie narzekam,bo mam już i to taki dość duży,ale to moja 5 ciąża(ostatnia 6 lat temu).
Boję się,że kolosa urodzę,bo ja ważyłam 4800 i 52 dł,a mój Piotrek ważył ponad 5 kg i miał 70cm:szok:
Masz już czwórkę skarbów? Wow! To masz radośnie w domu :)
Mój brzuch też już widać, trochę się na początku zdziwiłam, ale mi się szybko pokazał nawet przy pierwszej ciąży. Tak jakby mnie wzdęło, i trzymało do 3go miesiąca gdzie już normalnie brzuch rósł.
Ale teraz chyba w ogóle jakoś szybciej rośnie. Aż się wystraszyłam, że bliźniaki :D Jak ja bym dała radę z trojką takich małych na raz?

A co do zdjęć- tu się nie wstawia? Tylko na grupach?
 
Dziewczyny ja się szykuję na wizytę trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok;-) strasznie się denerwuję ale mam nadzieję że jest dobrze;) Akunia tak trzymaj odpoczywaj i dbaj o siebie trzymam kciuki żeby z tobą i maluszkiem było dobrze;) To do zobaczonka dziewczyny:blink:



 
reklama
Dziewczyny ja się szykuję na wizytę trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok;-) strasznie się denerwuję ale mam nadzieję że jest dobrze;) Akunia tak trzymaj odpoczywaj i dbaj o siebie trzymam kciuki żeby z tobą i maluszkiem było dobrze;) To do zobaczonka dziewczyny:blink:



Trzymam :) A ja jutro, 20.20, nie mogę się doczekać, odliczam godziny!
 
Do góry