reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam się i ja...w dwupaku.
Nie wiem co robić, bo po przebudzeniu poszłam do łazienki i okazała się że chyba czop odchodzi ale jest sporo krwi i to mnie martwi.........niby jutro mam się zgłosić do szpitala ze kierowaniem lecz w tym przypadku nie wiem czy dziś nie pojechać :-(. Bóli ostrych nie mam....brzuszek lekko się stawia.... echh ja zaczynam się mocno bać.

Spokojnie kochana ale moze lepiej będzie jak się skontaktujesz z ginem albo pojedziesz i sprawdzisz co i jak:tak: Ja trzymam za Ciebie kciuki i bądź dzielna i nie denerwuj się bo wszystko będzie dobrze...Myśl o malęństwie to powinno pomóc;-) Trzymam kciuki;*
 
reklama
Spokojnie kochana ale moze lepiej będzie jak się skontaktujesz z ginem albo pojedziesz i sprawdzisz co i jak:tak: Ja trzymam za Ciebie kciuki i bądź dzielna i nie denerwuj się bo wszystko będzie dobrze...Myśl o malęństwie to powinno pomóc;-) Trzymam kciuki;*
No staram się nie panikować, choć szkoda,że męża nie ma w domu bo tak łatwiej mi wszystko znosić...ale na szczęście z pracy ma blisko jakby co.....a za oknem prawdziwa zima, do szpitala ponad 40 kilometrów...hehe.
No to działam dalej, idę posprzątać i chyba poskaczę na piłce....
 
witam :)

nic, nic, nic... a czuje sie lepiej niz kiedykolwiek :) czy to normalne ?
4 super wyspane nocki.. wiec energii mam mnóstwo...
Ale nic nie pomaga, piłka, przysiady, herbatka, mężuś..niccccc
Milusia sie rusza ale juz nie tak często i nie tak mocno, trochę sie boje.
Zaraz dzwonie sie spytać do szpitala czy mam przyjechać na jakąś kontrole...czy czekać...
 
No i prawie po wizycie,bo nie było lekarza:-(
Ktg ok,jakieś skurcze są,zwolnienie do 2 marca...Ha ha na wiosne będę rodzić:tak:
Do lekarza idę dopiero na 18.40 to zobaczę ile moje dziecie waży;-)
Becioo mój mały to podczas skurczu jest cicho i się nie wierci,czuję wtedy jak napiera głową,a jak tylko skurcz mija to on normalnie odpycha się rączkami do góry i tak za każdym razem.Jest tak żywotny jakby dopiero 7 msc zaczynał:-)
Mam nadzieję,że u Ciebie ta akcja się rozwinie już dziś sama,żeby cię ominęło to całe wywołanie;-)
 
No i prawie po wizycie,bo nie było lekarza:-(
Ktg ok,jakieś skurcze są,zwolnienie do 2 marca...Ha ha na wiosne będę rodzić:tak:
Do lekarza idę dopiero na 18.40 to zobaczę ile moje dziecie waży;-)
Becioo mój mały to podczas skurczu jest cicho i się nie wierci,czuję wtedy jak napiera głową,a jak tylko skurcz mija to on normalnie odpycha się rączkami do góry i tak za każdym razem.Jest tak żywotny jakby dopiero 7 msc zaczynał:-)
Mam nadzieję,że u Ciebie ta akcja się rozwinie już dziś sama,żeby cię ominęło to całe wywołanie;-)

agunia31 ale jak mamy rodzić w tym samym dniu to zacznij coś działać bo może do jutra się wyrobimy ;-)
 
Becioo może przelece wszystkich sąsiadów:-D HA ha... Problem w tym,że same dziadki u nas mieszkają;-)
No może pan doktor zamiesza konkretnie i coś się ruszy,chociaż ja jakieś skurcze mam,tylko mierzyć mi się nie chce;-)
Wczoraj jak mały w brzuchu szalał,to Piotrek mu powiedział,że jak mu za ciasno to łóżeczko na niego czeka,a on i tak ma to gdzieś i twardo siedzi dalej:tak:
 
Becioo ale ja tak patrze na twój suwaczek,to ty jesteś tylko 4 dni przede mna.Ciekawe czemu już do szpitala masz iść,bo u nas to dopiero 10 dni po terminie kładą:tak:
 
Becioo ale ja tak patrze na twój suwaczek,to ty jesteś tylko 4 dni przede mna.Ciekawe czemu już do szpitala masz iść,bo u nas to dopiero 10 dni po terminie kładą:tak:

Agunia nie zawsze 10 dni po terminie kładą, to zależy. Ja miałam skierowanie już nawet na 2 dni przed terminem. Z tym, że czasem położą w terminie, ale wywołują po kilku dniach.
 
A i jeszcze jedno,dziś czyli 21 lutego bym miała 13 rocznicę ślubu,no i również dziś mija 3 lata jak złożyłam pozew o rozwód.Także ogólnie to śmiać mi się chce z tej daty.A jeszcze śmieszniej by było jakby mały się dziś urodził:-D
 
reklama
Do góry