reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam się i ja...w dwupaku.
Nie wiem co robić, bo po przebudzeniu poszłam do łazienki i okazała się że chyba czop odchodzi ale jest sporo krwi i to mnie martwi.........niby jutro mam się zgłosić do szpitala ze kierowaniem lecz w tym przypadku nie wiem czy dziś nie pojechać :-(. Bóli ostrych nie mam....brzuszek lekko się stawia.... echh ja zaczynam się mocno bać.
 
reklama
Witam się i ja...w dwupaku.
Nie wiem co robić, bo po przebudzeniu poszłam do łazienki i okazała się że chyba czop odchodzi ale jest sporo krwi i to mnie martwi.........niby jutro mam się zgłosić do szpitala ze kierowaniem lecz w tym przypadku nie wiem czy dziś nie pojechać :-(. Bóli ostrych nie mam....brzuszek lekko się stawia.... echh ja zaczynam się mocno bać.
A może skontaktuj się ze swoim ginem.
 
tab, a co to są za kropelki??

To jest probiotyk. Wg ulotki są na wzmocnienie organizmu i m.in. kolki. Koleżanka mi je poleciła. Podawała je swojej córeczce i mała jej w ogóle nie chorowała. Co prawda do najtańszych nie należą, bo kosztują tak 35-45zł za małą buteleczkę (warto poszukać tańszej apteki), ale mam wrażenie, że odkąd daję je Krzysiowi to jakoś lepiej mu gazy odchodzą, no i co najważniejsze, na razie, odpukać, nie miał ataku kolki.
 
A może skontaktuj się ze swoim ginem.
Na razie skończyło się na dwóch kroplach krwi, a teraz gęsta wydzielina...chyba czop...może to tak ma być i wreszcie coś się zaczyna. Mój gin jest na urlopie więc jak coś to do szpitala pewnie trzeba dzwonić ale na razie nie chcę panikować.
 
Witam się i ja...w dwupaku.
Nie wiem co robić, bo po przebudzeniu poszłam do łazienki i okazała się że chyba czop odchodzi ale jest sporo krwi i to mnie martwi.........niby jutro mam się zgłosić do szpitala ze kierowaniem lecz w tym przypadku nie wiem czy dziś nie pojechać :-(. Bóli ostrych nie mam....brzuszek lekko się stawia.... echh ja zaczynam się mocno bać.

Becioo jedź może dziś, jak powierz, że krew Ci leci na pewno Cię przebadają. A to jest taka żywa krew czy brunatna?

Margoz ja już chodzę z Kubusiem na rękach, bo nie chce usnąć i to w pionie cały czas praktycznie. I już się tak przyzwyczaił, że tak fajnie się usypia.
A poza tym on ma już stałe pory takich prężeń, w dzień po 11 i wieczorem po 18, nie chce mi spać po kąpieli, bo się męczy. W nocy jeszcze jako tako śpi, ale jak dziś sie obudził o 2.30 na jedzonko to go potem przez 45 minut bujałam na rękach żeby usnął.
A tak ładnie zasypiał w łóżeczku, wszystko przez ten brzuszek mi się odzwyczaił.

Tab a ile ty tego mu podajesz? Raz dziennie czy więcej. I czy są specjalne dla dzieci czy tylko jeden rodzaj kropelek, bo wiem, że też dla dorosłych są tabletki.
 
Ostatnia edycja:
Tab a ile ty tego mu podajesz? Raz dziennie czy więcej. I czy są specjalne dla dzieci czy tylko jeden rodzaj kropelek, bo wiem, że też dla dorosłych są tabletki.

Podaję mu raz dziennie 5 kropelek. Jest chyba tylko jeden rodzaj. Oprócz tego kojarzę z biogai tylko tabletki do żucia.
 
reklama
Do góry