reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
A juz doczytałam :( - Mysiu trzymamy mocno kciuki i modlimy sie zeby Gabrysia zaczeła sama oddychać i było ok
 
Mysiu, bardzo mi przykro, ale na pewno będzie dobrze. Nie ma innej opcji.


Ligotka, Sonia, Bobomama, wytrwałości i sił - kciuki zaciśnięte.
 
Wiecie co coś wam napisze bo widze ze wszystkie bardzo boicie sie jechac do szpitala zeby czasem was nie zostawili - ja tez sie bałąm bo oprócz porodów w szpitalu w życiu nie leżałam - i jak mnie w piątek zostawił ( w sobotę urodziłam) to się popłakałam ale teraz z perspektywy czasu ciesze się po pierwsze to zawsze inaczej bo jest się pod kontrolą a po drugie oswoiłam się ze szpitalem i z porodówką bo chodziłam na ktg często - z tymi położnymi naprawde było inaczej niz jak tak z ulicy bym przyszła - wiec dziewczyny nie martwcie sie nie taki diabeł straszny :)))
 
ale co zrobic jak takie idiotyczny mamy system ja zawsze m.owiłam ze co z tego ze mnie nie zwolnią w ciązy jak po ciąży mnie zwolnią - powinno byc tak ze co najmniej przez rok po macierzynskim nie moga nas zwolnic to by była ochrona

Mysia, ligotka - trymamy kciuki &&&&&&&&&&



nie ma okresu ochronnego po powrocie z macierzynskiego?albo z wychowawczego?jak to jest???


Mysiu- wszystko będzie dobrze.
mamusie na porodowkach-trzymam kciuki!
 
hej
ja juz w domu a mało brakowało zostałabym tam bo miałam słabą morfologie, za to mała okaz zdrowia. NIe spałam od 5 dni i nocy wiec jestem
zmeczona na maxa. Dziecko grzeczne jak aniołek duzo spi, slicznie pije z piersi i wogole mało płacze

jutro postaram sie napisac jak było

Trzymam kciuki za rodzace
pa
 
witam sie dziekuje za wsparcie:* pisze z komorki, nadal nic nie wiadomo mialam badanie ale nie wiem jaki wynik lekarz na obchodzi nic nie powiedzial:( jutro mam zamiar sie dopytac!! skurcze mam czasem silne ale nieregularne slabo mi mdli mnie mala spokojna:( buziaki tesknie
 
witam sie dziekuje za wsparcie:* pisze z komorki, nadal nic nie wiadomo mialam badanie ale nie wiem jaki wynik lekarz na obchodzi nic nie powiedzial:( jutro mam zamiar sie dopytac!! skurcze mam czasem silne ale nieregularne slabo mi mdli mnie mala spokojna:( buziaki tesknie
Ligotka, w sumie, to dobrze, że jesteś pod kontrolą.
Głowa do góry, uśmiech, mimo podłego nastroju i już niedługo przytulisz Paulinkę. A może już nie będziesz miała okazji zapytać na jutrzejszym obchodzie. Trzymaj się Kochana!
 
ligotka trzymaj się kochana, musi być dobrze, może już wrócisz z Paulinką w ramionach, Ty nas tyle już nawspierałaś i dodawałaś nam otuchy, teraz my wszystkie ciotki z BB trzymamy kciuki za Ciebie!!!powodzenia!
 
reklama
Żeby tylko z córeczką Mysi było w porządku i zaczęła normalnie oddychać. Nie potrzebnie odsyłali ją wtedy z IP.

Sonia może jednak będzie miała walentynkowego Bruna:-)
 
Do góry