reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Poród SN oglądałam przed moim pierwszym porodem, teraz skusiłam się na oglądnięcie CC, szkoda, że nie pokazali szycia. Mnie takie filmy nie przerażają.
Jeżynka wystarczy wejść na wyszukiwarkę google video i na pewno coś znajdziesz.
 
reklama
KAROLINKA- WITAJ:)duże dziecie:)))moje kilogramik przekroczyło dopiero.

Witajcie
ale sypie co?dziecie do szkoły poszło drugie dopiero wstało a mi wrócily mdłości...
 
ten śnieg to masakra
mój mały miał mieć dzisiaj wycieczkę szkolną, ale odwołali, jakby nie zrobili tego, to i tak bym go nie puściła, bo chyba bym urodziła stresując się, czy dotarli na miejsce
a mały się cieszy, bo zostaje ze mną w domku i będzie szalał na śniegu zamiast siedzieć w szkole :)))
uważajcie dzisiaj dziewczyny i jak nie musicie, nie wychodźcie na ślizgawicę
oby w lutym były lepsze warunki, jak będziemy mknąć na porodówkę :)
 
Witam
Śnieg dotarł na Wybrzeże
No ja mam nadzieję, że będą lepsze warunki w lutym, najwyżej będę karetkę wzywać
 
Jeszcze kilka dni temu na widok pierwszego śniegu podśpiewywałam sobie "hu hu ha, nasza zima zła", ale dziś, to marzę o wiośnie. Warunki katastrofalne. U znajomego cała miejscowość nie ma prądu, a tym samym niczego, bo jakieś pompy nie działają. Niech to się skończy.
 
U mnie też mroźno, ale ja lubie taką pogode :-) bardzo dobrze sie czuje na takim powietrzu tylko trzeba uważać żeby nie wywinąć orła...mnie zawsze o tej porze roku żal bezdomnych zwierząt :-( dlatego zawsze szukam jakiś fajnych akcji dla nich...z Pedigree i Whiskas wysyłam posiłek dla schroniska, w tamtym roku szwagierka zbierała koce dla psiaków i kotków ze schroniska...a teraz właśnie natknęłam sie na taką akcje.....jeżeli któraś z was jest zainteresowana( wystarczy tylko codziennie kliknąć w wybranego psa) to zapraszam :-) :-)

Nakarm psa z Szerlokiem - psy ze schroniska czekają na Twoją pomoc
 
Dzień dobry . Właśnie odnośnie pogody zostaje dzisiaj w domku,prace odmówiłam:-) i postanowiłam nie wychodzić z łóżka,ale naj gorsze to że jedzonka brak:szok:jedna kromeczka chlebka,...właśnie widze że mleczko mam to może płatki wsune a kromeczke na obiad:-(m wróci dopiero o 18,:-(a ja domu dzisiaj nie opuscze:-Dbo nareszcie moge calutki dzien odpoczywać:tak: Ja też mam nadzieje że w lutym będzie lepsza pogoda ale przeciez dobrze wiemy ,,idzie luty obój buty'' ja mam jazdy do szpitala około pół godz. latem a zimą w takich warunkach pewnie godzine:rofl2: Co do porodów to oglądałam wcześniej jak nie byłam jeszcze w ciąży,teraz nie mam za bardzo odwagi:zawstydzona/y:przyznam ze mam troszke już obawy jak to wszystko się potoczy. rachell ja miałam tak samo jak spad pierwszy śnieżek,a teraz mam go już dość a to dopiero początek zimy.u mnie w domu jak nie mam prądu nie ma też wody bo to wszystko na prąd.miłego dnia dziewczynki;-)
 
reklama
nas w końcu zasypało....mieszkamy na niskim parterze i pod oknem Kuby nawialo zaspę pod sam parapet:biggrin2:
DSC00364.jpg

a sasiad (na letnich chyba :tak: ) z godz z parkingu wyjezdzal- wiec dobrze ze nie musze do pracy , bo i tak nie dotarłabym na czas ...

a miałam dziś ochote wybrać sie na resztę zakupów dla dzidzi , ale zastanawiam się czy to ma sens, bo wszystko podobno zawalone - o moje auto sie nie boję, ale mieszkam na wyzszym obszarze i droga jest pod taką prawie 15% górkę - i niestety zawsze znajdzie się jakis kamikadze z przerostem treści nad formą - w zeszłym roku kilka razy podjeżdżając jechał na mnie na czołówkę jakis dziadek, co nie zapanował nad swoim mechanicznym koniem - wolę nie ryzykowac...
 
Do góry