reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Ja mam zamiar kupić WELEDA Olejek do masażu krocza, ale nim masować można podobno dopiero od 34 tygodnia i tylko wtedy kiedy ciąża nie jest zagrożona, zwykła oliwką też chyba można ale ten olejek z WELEDY podobno lepszy , ale na 100% nie wiem bo jeszcze nie doczytałam dokładnie.

To skład tego olejku:Olejek migdałowy, olejek z kiełków pszennych, mieszanka naturalnych olejków eterycznych (róża damasceńska, szałwia muszkatołowa). Produkt nie zawiera syntetycznych substancji konserwujących, barwników i substancji zapachowych, jak również substancji produkowanych z olejów mineralnych.
 
alexia ja mam termin wyznaczony na 19lutego;-) Jak czytam ze macie już tak dużo przygotowane,to zaczynam myśleć że nie zdąże ze wszystkim:-( Ja musze kupić prawie wszystko,bo to mój pierworodny,zaplanowałm zakupy na koniec grudnia bo dopiero wtedy mamy czas wspólnie z m wybrać się na zakupy. chociaż troszke już ubranek kupiłam to i tak musze coś dokupić,jak czytam ile pralek pierecie to dla mnie szok:szok:ile trzeba mieć takich małych ciószków żeby kilka pralek załączyć:confused:,a mi nie ma kto ciuszków podarować:-(jedynie co dostałam to nosidełko i spacerówke z czego bardzo jestem zadowolona:-)
 
no aż tyle ciuszków nie musisz mieć na początek, dziewczyny mają chyba różne rozmiary, więc piorą, piorą na potęgę :))))
o porodach nie czytam, chyba że na wesoło, wolę się nie nakręcać, a jakbym się chciała nakręcić, zawsze mogę sobie przypomnieć własny hihihi :))
 
Witam:-) Widzę, że temat prania przoduje. Ja póki co wyprałam już połowę ciuszków, niedługo wezmę się za resztę. Brakuje mi tylko czasu, bo jak wracam z pracy to są inne rzeczy do zrobienia, ale myślę, że w przyszłym tygodniu dam radę poprać i poprasować już wszystko. Co do tematu porodu, to ja się bardzo wzruszam czytając i myśląc o tym, że już tak niewiele zostało... zaledwie kilka tygodni... Bardziej niz porodu obawiam się opieki nad maluszkiem;-)
 
Witam po bardzo długiej przerwie wszystkie pszyszłe mamusie!!Mam pytanie jak u was z ciśnieniem bo mi nie daje spokoju lekarz mówił mi ze maksymalne ciśnienie to 140/90 moje tstrasznie się waha raz 120/60 a za jakąś chwilę mam 150/60 bardzo się martwię w piąek mam wizyte u gin.ale boje sie ze wizyta w szpitalu bedzie konieczna a tu niedługo święta i wiecie jak to jest w domu czterolatka i niebardzo zostawić jąna same święta.Pozdrawiam
 
Jeżynka ja też bardziej mam takie obawy, opieka nad maluszkiem, do porodu się nie nastawiam jeszcze.

Karina1984 ja póki co mam ciśnienie nie przekraczające 110/70. Może nie będzie potrzebny pobyt w szpitalu, tylko lekarz zaleci Ci częstsze mierzenie ciśnienia i jakieś tabletki na to.
 
ja wózeczek mam wybrany,kolor,model itp.Mąż ma zapisane i kupi w lutym.Nie ze wzgledu na zabobony a na gwarancję.Zaczyna się zwykle w dniu wystawienia paragonu i szkoda mi tych 3 miesięcy.Reszte wyprawki powolutku kompletuje:)

porodów nie ogladam,ogladałam wcześniej.
 
reklama
Ja dopiero dziś przeczytałam o Karolinie i... zbrakło mi słów.

A dziś wszystko mnie drażniło, M samochód się w drodze do pracy zepsuł, do lekarza w pon nie pojechałam bo śnieżyca i muszę jechać jutro, a na jutro zapowiadają jeszcze większe opady i już myślałam, że mam wielkiego pecha i w ogóle, że wszystko pod górkę, a jak przeczytałam o Karolinie to po prostu dotarło do mnie, że takie pierdoły dla nas są prawie jak katastrofa, a ludzie mają znacznie gorsze i większe problemy. Dramat rodzinny

[*]
[*]
[*]
 
Do góry