reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

cześć dziewczyny... długi był ten weekend i miałam sporo do nadrobienia w czyataniu, ale jakoś przebrnęłam :)

Witam dwie nowe lutowe mamuśki :)

Święta już za nami, ale dziś jeszcze idę na dwa groby bo nie zdążyliśmy z mężem wszystkiego "obskoczyć".
W sobotę towarzyszyłam mężowi na zawodach w Ostrołęce :) zajął II miejsce i zdobył srebrny medal w tzw. grapplingu ( Brazylijskie Jiu Jitsu ) ależ byłam z niego dumna :D nadal jestem. Warto było pomęczyć się z siedzeniem na trybunach przez 7 godzin :)

W czwartek idę do lekarza z wynikami i mam zamiar poprosić o usg ( będzie to pierwsze usg na NFZ- mam nadzieję że mi je zrobi) ile można robić prywatnie no nie ??
Wiecie może ile usg podczas ciąży przewiduje NFZ ??

Od jutra przyuczam dziewczynę która przyjdzie za mnie na zastępstwo - pewnie nie za częśto będę miała możliwość tu zaglądać a w domu to nie mam ochoty odpalać kompa po całym dniu w pracy :( Jakoś będę musiała nadrabiać zaległości :)
Pocieszam się że to ostatni mój miesiąc w pracy i idę na L4 do samego porodu.

W środę jadę po ubranka (3 kartony za 70 zł) ciuszki używane-w stanie dobrym, dziewczęce od 0 do 1 roczku więc raczej się opłaca. Już nie mogę się doczekać tego prania i prasowania i układania w szafkach :)

W tym tygodniu mam zamiar zapisać się do szkoły rodzenia :)

pozdrawiam
 
reklama
Witam po weekendzie.

Dziś dostałam skierowanie do diabetologa. Juro mam wizytę.

Jtaudul na NFZ są trzy usg przewidziane, do końca 14 tg, połówkowe i koło 32 tc. Wiec tak na żądanie to nie dostaniesz, zależy od lekarza, bo może się nie zgodzić, bo NFZ tego nie zrefunduje. I gratulacje dla męża.:-)

Nie oglądałam DDTVN, bo byłam u lekarza, ale jak kobieta tyje w ciąży dużo to idzie w jej ciało przecież, jako tkanka tłuszczowa a nie do dziecka, bo tak to ile to dziecko by ważyło. Niebezpieczny jest jedynie jak za dużo cukrów prostych się je - przynajmniej ja tak uważam, chociaż nie znam się, statystyk nie prowadzę;-). A co powiedzieli w tym programie o tym?
 
Witam wtorkowo! Choc u Was juz coraz blizej wieczoru u mnie ledwo 9 rano.U mezusia kijowo bo rozchorowal mi sie biedaczysko.Cala noc pracowal w zimnie i wodzie i niestety wlasnie wraca do domku z temperaturka.Ja dzisiaj znowu pelna energii wiec jak wam troszke potrzeba to sie chetnie podziele.Ja dzisiaj juz lisci nie dmucham bo na dworzu strasznie zimno i nie chce podzielic losow meza ale za to zamierzam polozyc ojca spac i pomalowac malej pokoik bo nareszcie kupilismy w weekend farbe.Od wczoraj chodzi za mna szarlotka wiec pewnie zrobie jescze chlopakom niespodzianke jak wroca ze szkoly ;)
A teraz jak slynny doktorek Kaszpirowski ADIN DWA TRI... przeslylam energie.Czujecie ???? HIhihi.Milego dzionka
 
ale miałam dzisiaj dzień
leciałam po małego do szkoły, bo dzwonili, że go brzuch rozbolał, a że mąż autkiem do pracy dojeżdża więc męczyliśmy się na piechotę
biedulek co chwila kucał, a ja nadźwigałam się jego tornistra i też obolała jestem
ale na szczęście już wszystko ok, mam nadzieję że jutro będzie dzień spokojniejszy
jtaudul, na NFZ to chyba 3 usg są przewidziane, dokładnie nie wiem, bo mi robi prywatnie na każdej wizycie
 
Cześć wszystkim,
u nas wszystko w porządku-przed chwilą wróciliśmy z wyjazdu do rodzinki na Wszystkich Świętych. A tak poza tym to rzadko siadam do komputera, bo mnie siedzienie męczy i nie mogę się jakoś skupić , by coś sensownego napisać. Brzucholek jest duży, chłopaki kopią nieprzeciętnie a ja chodzę zmęczona, więc po prostu nic mi się nie chce.
Jutro jak sie ogarnę i odpoczne to poczytam zaległości i coś więcej najszrajbię :)
Buźka
 
hej, ja dzisiaj trochę lepiej się mam, nie aż tak zmęczona jak zwykle. Ale energii to by mi się przydało tyle co u crazymama :)
co do USG w NFZ, zgadza się, że 3 są przewidziane, ale to i tak zależy od lekarza. W poprzedniej ciąży miałam takiego fajnego gościa, ze te najważniejsze USG zrobił (4 razem z rozpoznaniem ciąży) bardzo dokładnie, ale były dodatkowe, takie z KTG i żeby na szybko zobaczyć, że wszystko gra.
 
Witam wszystkich:)
ja mam termin na przełomie stycznia i lutego, ale to wie tylko to maleństwo w brzuszku - mam nadzieję ,że nie będzie kazała :) mi zbyt długo czekać , bo należę do tych niecierpliwych ;) już odliczam dni, a one jakby stanęły w miejscu - pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 
Margoz to ci synek trening zaserwowal. Mam nadzieje ze mu przejdzie. Zeby tylko nie przyniosl jakiegos wirusa.:no:
Figa fajnie ze sie odezwalas. Nawet sobie nie wyobrazam jak ty sie musisz czuc, bo ja mam przez pol a i tak czasami wymiekam:szok:
vikiigus witaj!!! Pisz z nami czesciej, my fajne babeczki jestesmy:-p
 
reklama
Ja też dzisiaj wróciłam od rodzinki, byłam na grobie taty, a za dwa dni jest rocznica odejścia mojego aniołka.
No i wróciłam z bolącym gardłem i kaszlem, oby mnie tylko nie rozłożyło...
Trochę mnie zaczęło niepokoić, bo mi się brzuch ostatnio stawia i bardzo często mam twardy jak kamień, wydaje mi się, że w poprzedniej ciąży macica zaczęła trenować znacznie później. A jak jest u was?
 
Do góry