reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Ja USG mam za 2 tygodnie i chcę wiedzieć, choć mąż twierdzi, że będzie drugi chłopak, ja też tak ostatnio czuję, ano zobaczymy, ostatnio byłam przekonana, że będzie dziewczynka.
No i zaraziłam się wirusem przedszkolnym i mam przechlapane, a głównie przesmarkane.
 
i ja witam o poranku, ale się nie wyspałam, obudziłam się przed 4 i nie mogłam zasnąć a po 5 synek zaczął kopać i już nawet nie chciałam zasnąć :-) już teraz wiem dlaczego w ciągu dnia taki spokojny hehe pokopie w nocy a później śpi słonko i tylko kilka razy dziennie kopie
 
witajcie w ten pochmurny dzionek
nie martwcie się dziewczyny, że raz czujecie dzidzię a raz nie, to normalne, jest jeszcze mała i może przyjmować różne pozycje w brzuchu, a jak się ułoży kopytkami do wnętrza, to raczej jej czuć nie będziemy, poza tym wydaje mi się, że przede wszystkim sobie śpiocha :)))
widzę, że coraz więcej wśród nas zasmarkańców :confused: kurujcie się dziewuszki prędziuchno
ja tradycyjnie zaczynam dzień od wymiotów, i to sprawdzając wszelkie porady, jedząc śniadanie w łóżku, pijąc wodę z cytryną itp. ciągle to samo.... wszystko ląduje w kibelku :frown:
miłego dzionka wam życzę
 
Czesc wszystkim :-)
margoz współczuje, ja tak mialam w poprzedniej ciąży :-( bierzesz jakies witaminy??
moj tata pojechal na grzyby, mam nadziej ze cos przywiezie bo mam ochote na zupe grzybowa i jajecznice z grzybami :-) musze to miec :-)
 
Ostatnia edycja:
chyba mi przyjdzie tak spędzić pozostałe 5 miesięcy :((
claudia, wielka zachciana grzybowa???? :))) ja uwielbiam zbierać grzyby, ale z jedzeniem to już zostawiam to innym :)
 
z tymi wymiotami niestety ale moze tak byc.... ja rzygalam 9 miesiecy :-( okropienstwo....
A co do grzybow to bardzo lubie zbierac, szczegolnie jak wchodzisz do lasu i grzybki same sie pchaja do koszyczka.... ale najbadziej lubie jesc :-)
 
Czesc Dziewczynki!
Poranek rzeczywiście pochmurny, niestety musiałam wstać o świcie i zawieść męża do pracy, nawet dzidzia sie buntowala i pukała w brzuszek raniutko :) A na dworze tak zimno że lepiej siedzieć w domku i się grzać. Dlatego polecam herbatke z cytrynką i kocyk. Buziaki miłego dnia!
margoz współczuję, ja tak miałam przez 3 miesiące też niestety nic nie działało :( teraz tylko sporadycznie
claudia ja też marze o sosiku grzybkowym, ale ostatnio słyszałam że ze względu na te zatrucia lepiej dać sobie spokój z jedzeniem w ciąży grzybkow :( wiec nie wiem co o tym sądzicie??
 
reklama
Ja powiem tak....nigdy, przenigdy nie kupuje grzybow.... jem tylko te znalezione przez nas w lesie, nie kupuje grzybow suszonych, sama susze
moj tata jest znawca grzybow, mam 100% pewnosc ze sa ok :-)
 
Do góry