reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam wtorkowo :)
zrob sobie sok z cebuli i jedz czosnek. Mnie na nogi postawilo mleko z czosnkiem i miodem, okropne w smaku ale pomoglo
(

JA DODAJĘ JESZCZE DO TEGO ODROBINĘ MASŁA, PONOĆ CZOSNEK DOBRZE Z NIM WSPÓŁPRACUJE.

pani cinkowa - MNIE UMÓWIŁ POMIĘDZY 20-22, POWIEDZIAŁ, ŻE TO NAJBARDZIEJ OPTYMALNY.

mój GIN PROWADZĄCY POWIEDZIAŁ, ŻE JAK PRZYJDĘ 01 PAŹDZIERNIKA TO MAM WSIĄŚĆ PŁYTKĘ DO NAGRANIA :)


DZIEWCZYNKI, ZNALAZŁAM FAJNĄ STRONKĘ
Szafka.pl - szafa każdej mamy
SĄ TAM FAJNE SZMATKI NIE TYLKO DLA DZIDZI, KUPIŁAM AŻ 3 PARY SPODNI FIRMOWYCH CIĄŻOWYCH ZA 30 zł.
POLECAM WAM.
ŻEBY ZOBACZYĆ CENĘ TZREBA SIĘ ZAREJESTROWAĆ I TYLKO RAZ ZAPŁĄCIĆ 3 zł. POTEM TO JUŻ WSIO MOZNA

POZDRAWIAM DESZCZOWO, niestety Śnieżka skąpana we mgle i w Jeleniej ciągle pada :)
 
reklama
Widzę, że jeszcze dochodzą nowe mamusie i dobrze więcej nas.

I o ile mnie przeczucie nie myli to moje maleństwo sprzedało mi trzy serie kopniaczków delikatnych, a poza tym wierci się czasami nadal. Oj oby jak najwięcej się wierciło.
 
DZIEWCZYNKI, ZNALAZŁAM FAJNĄ STRONKĘ
Szafka.pl - szafa każdej mamy
SĄ TAM FAJNE SZMATKI NIE TYLKO DLA DZIDZI, KUPIŁAM AŻ 3 PARY SPODNI FIRMOWYCH CIĄŻOWYCH ZA 30 zł.
POLECAM WAM.
ŻEBY ZOBACZYĆ CENĘ TZREBA SIĘ ZAREJESTROWAĆ I TYLKO RAZ ZAPŁĄCIĆ 3 zł. POTEM TO JUŻ WSIO MOZNA

POZDRAWIAM DESZCZOWO, niestety Śnieżka skąpana we mgle i w Jeleniej ciągle pada :)

Uparcie pojawia mi się komunikat o błędzie przy próbie rejestracji: RSV Error: the field "miasto" doesn't exist! Please check your form and settings.
Nie wiem co mam źle ustawione.
Ktoś pomoże?
 
Anja piękna łazienka, bardzo mi się podoba, wszystko fajnie rozwiazane, sama mam podobnie zrobiony prysznic, jedynie to lustra w ozdobnych ramach mi się bardziej podobaja w łazience :zawstydzona/y:;-) zazdroszczę Ci dwóch umywalek :tak:

to nasza sypialniowa lazienka takze dwie umywalki to mus, wstajemy z M o tym samym czasie takze tak jest o wiele wygodniej

ciesze sie ze wam sie lazienka podoba i fakt duza jest takze bedzie co sprzatac i tego sie najbardzije obawiam ;)
zreszta jeszcze domu nie doprowadzilam do porzadku po remoncie, niby tylko remont lazienki a caly dom w takim stanie jak by sie go calego remontowalo, probowalam sama ale wkoncu sie poddalam i zamowil sprzataczke, pani przyjdzie w sobote, takze poza ukladaniem nic nie sprzatam :-)

Reszta u nas ok, wsumie to sie nie moge zimy doczekac by troszke odpoczac :-D

Coreczka zaczela zerowke, takze zaczely sie zadania, spotkanie w szkole itp. Kazdy dzien mam pelen wrazen zaczynam go o 530 rano i jak mi sie uda to o 9 jestem w lozku z ksiazka. Polecam ksiaezki Stiega Larssona, seria Millenium, niestety sa tylko 3 ale sa FANTASTYCZNE!!!!
Ogolnie musze przyznac ze energii mam mase i dalej sie nie czuje jak bym w ciazy byla. Takze ciesze sie bardzo ze ciaze mam taka fantastyczna. Mam nadzieje ze tak bedzie do konca.

USG polowkowe mam w piatek. Z pewnoscia bedzie widac plec takze musze technika odrazu poinformowac ze nie chce znac, zeby czasem przez pomylke sie nie wymklo.
Czy jest ktos jeszcze co nie chce znac? Czy tylko ja jedna?


Witam nowe Lutowki u nas, milo was poznac!
 
Ja nie umiem się doczekać kiedy lekarz nam powie czy to chłopiec czy dziewczynka, zreszta mój mąż chyba nawet bardziej ;) najbliższe usg mam jednak 29 :( wiec musze uzbroic sie w cierpliwosc,
A propo przeziębień to ja też zewsząd słysze że panuję jakiś wirus, to pewnie przez te zmiany pogody, ja się jeszcze trzymam oby jak najdłużej! Więc trzymajcie się dziewczynki cieplutko i zdrowo!
A powiedzcie mi jeszcze dziewczynki co sądzicie na temat badań prenatalnych, dziś usłyszałam że to najlepszy etap na zrobienie tych najważniejszych badań, niestety same wiecie że jest to kosztowne więc ja się ciągle zastanawiam...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny POMOCY!!! martwie sie, dzisiaj sie chwalilam ze od paru dni czuje maluszka, a dzisiaj cisza denerwuje sie. Czy to normalne, ze na poczatku tak jest ze nie czuje sie codziennie, jak bylo u Was, prosze napiszcie szybko!!!
 
To szybciutko odpisuje, nie martw się ja czułam małego dwa dni z rzędu a potem dwa dni cisza, też panikowałam, a potem mały w nocy mi urządził zabawe :), mojej koleżance to nawet zdarzyło się w 30 tygodniu kiedy kopniecia sa bardziej regularne ze mala dwa dni siedziala cicho, wiec bez obaw i glowa do gory :)
 
Ja tez sobie mysle ze jeszcze nie wszystkie ruchy takie mocne, ze moze sie inaczej dzisiaj ulozyl i dlatego nie czuje, dlatego chcialam wiedziec jak bylo u Was zeby sie uspokoic............
 
ja też najpierw trzy dni czułam ruchy a kolejne trzy dni nie i mimo tego że wiedziałam że tak może być bo lekarka mnie o tym uprzedziła to i tak się denerwowałam. Za to teraz dzidźka kopie codziennie :)
 
reklama
Do góry