reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam się w 20 tygodniu :-D juz półmetek fantastycznie :-D

pogoda znowu cudowna, słoneczna
w nocy obudziłam się na siusiu i kazałam mojemu M przynieść banana, bo umieralam z głodu :eek::-)

dzisiaj wreszcie mam wizytę u lekarza na 16:00 więc proszę o trzymanie za mnie i za mojego bobaska kciuków ;-)
mocno:zawstydzona/y::-)
moze się potwierdzi syn, albo okaze się dziewuszka :rofl2:
ciekawa jestem ile maluszek wazy i ile ma cm no i jak wyglada ah nie mogę się doczekać!

a wam zyczę super miłego dzionka

ciao !

:rofl2:


Soniu ja też weszłam już w półmetek!!!!! Cudownie fantastycznie bo już niedługo nasze maleństwa będą z nami druga połowa szybciutko zleci;D
 
Ja wlasnie wybieralam lekarza ktory pracuje w szpitalu... prowadzil moja poprzednia ciaze, robil mi Cesarskie Cięcie, zna mnie, moj organizm, jest swietym specjalista a przedewszystkim ma swietne poczucie humoru i jest bardzo przystojny ;-) :-)
 
Hej dziewczyny mam pytanie. Co tak naprawde robi lekarz na połowkowym usg??? Wiem, że będąc w tym tygodniu powinnam być moze trochę bardziej zorientowana, ale chcialam sie czegos upewnić. Ja miałam usg robione 2 tyg temu kiedy byłam w 18 tc. Lekarz mierzył po kolei głowke dziecka, kośc udową i brzuszek. Dał mi całą sesje zdjęciowa maluszka na wydruku + raport tych parametrów. Ale on tak naprawde nie nazwał rzeczy po imieniu i nie powiedział, że to jest usg połowkowe a sadze, że pewnie to było to, ale wole się od was upewnić. Ja teraz jestem w trakcie 20tc i też sie cieszę, że prawie połowa za mną :)) Nastepne usg równo za 3 tyg :)) pani_cinkowa nie jestes sama w oczekiwaniu na poogladanie dzidziusia :) Ja tez sie nie moge doczekac zreszta jak kazdej wizyty :)
 
Meldujemy że i my jesteśmy:-)
Witam nowe mamuśki - piszcie z nami dużo i często:tak:

wiec gdzie te grzyby?? mam teraz duzo czasu... moze sie skusze :p

Grzyby są kochana w zielonogórskim. Ciocia mojego kochanego męża Marka tam mieszka i przynosi grzyby wiadrami, więc jak coś to uderzaj właśnie w tamte strony:happy:

Ja się dzisiaj jakoś niewyspałam - mimo że sen był mocny i nieprzerwany to jestem klapnięta i bez mocy twórczych :no: cóż.... ale życzę i Wam i sobie miłego, energetycznego wtorku, z mnóstwem uśmiechu i chęci do wszystkiego:happy::tak::-D

Acha a wszystkim przeziębionym mnóstwa zdrówka, i szybko działających medykamentów:happy:
Buźka
 
Cześć dziewczyny ;)
I ja się dołączam. Czytuję Was już od jakiegoś czasu więc najwyższa pora coś napisać.
Mam już rocznego synka Dawida i teraz z niecierpliwością czekam na drugie maleństwo.
Na synka czekaliśmy 1,5 roku. Teraz udało się w 2 miesiącu więc jestem bardzo szczęśliwa.

Ruchów niestety jeszcze nie czuję. Kilka razy coś poczułam ale nie wiem czy to jest to.
Mdłości, które miałam już minęły. Teraz męczę się ze zgagą.
Obecnie siedzę na zwolnieniu do końca tygodnia bo mi się jakaś choroba przyplątała.
Małego zaprowadzam do żłobka więc mogę troszkę poleniuchować ;)
 
reklama
DorissŁ ja wczoraj mialam usg połowkowe w trakcie badania lekarz podał mi płeć dziecka, mierzyl tez wlasnie obwod glowki, dlugosc kosci udowej no i ogladal brzuszek tak jak u ciebie dodatkowo sprawdzal przeplyw krwi przez zyły głowne i sprawdzal pomiary z normami takze nic wiecej chyba oprocz tego co mialas w 18 tyg ci nie powie no chyba ze płec
 
Do góry