reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Rutkosia na pewno piekne uczucie, ja tez juz czekam na kopniaczki a tu nic nawet bulgotania nie ma jeszcze :(
Bobomama rozumie cie my taz mamy znajomych ktorzy sie wpraszaja od kilku tygodni i jakos ciezko im zrozumiec ze jak przychodze w sobote z pracy o 17 to nie mam ochoty kroic salatek i piec ciasta tylko sie polozyc. W dodatku oni zawsze przyjezdzaja okolo 20 a ja w niedziele na 8 rano do pracy :/
Ludzie naprawde sa nierozumni!!!
 
reklama
tab a z ktorego? moze z jakiej ulicy napiszesz bo ja tez rub mogly bysmy sie umowic kiedys na kawke u mnie
Polis masz racje.Niby na godzinke chca wpasc ale i tak cos na stol trzeba postawic a nie chce mi sie robic na szybko a i kolacje musiala bym postawic bo to taka pora wrrrr ale ciebie tab( w ogole jak masz na imie) ugoszczę z chęcią
 
tab a z ktorego? moze z jakiej ulicy napiszesz bo ja tez rub mogly bysmy sie umowic kiedys na kawke u mnie
Polis masz racje.Niby na godzinke chca wpasc ale i tak cos na stol trzeba postawic a nie chce mi sie robic na szybko a i kolacje musiala bym postawic bo to taka pora wrrrr ale ciebie tab( w ogole jak masz na imie) ugoszczę z chęcią

Z Rubinkowa I, na Łyska mieszkam :) i Justyna mam na imię, no i też nie wiem jak Ty masz na imię :p
 
Justyna ja mam na imie agnieszka i mieszkam na rydygiera moze podasz swoja kom na priv co umowimy sie na kawke a pozniej na spacerki z maluchami
 
Witam Wieczorowo Dziewczynki :)

Polis
spokojnie ja "bulgotki" poczułam w 17 tyg, wiec jeszcze troszeczke. Kurcze to jest chyba najbardziej niesamowite uczucie!!!!

Ja dalej zakatarzona, cale szczescie, ze gardlo nie boli juz... W piatek mam usg polowkowe i juz zcazynam sie troszkę stresowac... Ale bedzie dobrze :) No i mam nadzieje poznac plec :)

Milego wieczoru, lece na "Na wspolniej" ;) hi hi
 
reklama
Do góry