reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

ostatnio cos cisza na naszym forum, gdzie jestescie dziewczynki???? Ja jestem bardzo ciekawa czy juz czujecie ruchy maluszkow i co czujecie??? Bo mnie ostatnio tak dziwnie gilgocze w brzuchu, i mysle ze to moja kruszynka, bo wczesniej nic takiego nigdy nie czulam....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny,
jestem załamana ... grzybica mnie zżera :( cholera, wszystko swędzi, piecze, boli nie daję rady :(
Mam wizytę dopiero w piatek, wrrrr pójdę zagrzybiona i powiem, że mnie muchomor wpierdziela od środka!
 
Bobomama24: Piszesz, ze zapisalas sie do szkoly rodzenia, powiedz mi prosze, od kiedy mozna sie zapisywac? Czy to zalezy od szpitala, albo placowki, gdzie sa zajecia? Bo z tego co mi sie wydaje to u mnie w szpitalu chyba od 6-ego miesiaca dopiero, ale chetnie sie dowiem, jesli jest inaczej.
Mysia to byś musiała się zapytać w danej placówce.Ja dzwoniłam i mi lekaż powiedział że jeśli mam termin na 16 lutego to jesli zaczne zajecia 17 pazdziernika to bedzie optymalny termin.Wiec nie wiem jak to jest dokladnie.Musisz popytać

Bobomama24 i jak pierwszy dzień w przedszkolu???? Bardzo przeżywała nową sytuacje???

Patrycja pierwszy dzień super.Zero płaczu i marudzenia.Nawet jak ją zaprowadziłam to nie obruciła się w moim kierunku tylko pobiegła do dzieci.
 
Mysia to byś musiała się zapytać w danej placówce.Ja dzwoniłam i mi lekaż powiedział że jeśli mam termin na 16 lutego to jesli zaczne zajecia 17 pazdziernika to bedzie optymalny termin.Wiec nie wiem jak to jest dokladnie.Musisz popytać



Patrycja pierwszy dzień super.Zero płaczu i marudzenia.Nawet jak ją zaprowadziłam to nie obruciła się w moim kierunku tylko pobiegła do dzieci.

No to super :) Sebus tak samo :) ale teraz leży chory biedak.... I cały czas mówi że musi szybko być zdrowym żeby iść do przedszkola :)
 
ja dzisiaj też do południa czułam jakieś pobolewania w brzuchu, ale to chyba normalne, w końcu rośniemy :))
mnie osobiście też dobija niskie ciśnienie a szczególnie wymioty poranne :(( pocieszam się że jeszcze 5 miesięcy i... już
 
Mysia to byś musiała się zapytać w danej placówce.Ja dzwoniłam i mi lekaż powiedział że jeśli mam termin na 16 lutego to jesli zaczne zajecia 17 pazdziernika to bedzie optymalny termin.Wiec nie wiem jak to jest dokladnie.Musisz popytać

To masz tak samo termin jak ja :-)

Ciekawe w ogóle czy którejś lutówce uda się urodzić w Walentynki.
 
ja rozmawiałam z położną która prowadzi zajęcia w szkole rodzenia u mnie i powiedziała, że po skonczeniu 25tc to optymalny czas żeby rozpocząć udział w zajęciach, przynajmniej w tej szkole
 
Powiem Wam szczerze że ja nie chodziłam do szkoły rodzenia.... Ani przy 1 ani przy 2 ciąży... w sumie niewiem czemu :////
 
reklama
Witam się:-)
byłam w pracy 2 godzinki,wypełniłam wniosek o urlop i teraz do 22 jestem na urlopie,a od 23 dalej zwolnienie.Pogadałam z dziewczynami i kurierami,i powiem wam szczerze,że chetnie wróciłabym do pracy,bo bardzo za nimi wszystkimi tęsknię;-)
co do ruchów dziecka,to ja czuję już wyraźne kopnięcia:-D
 
Do góry