reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Tłumacze usilnie ze nie mam ochoty na odwiedziny ze wstalam o 6 i chce sie troche polozyc spac a kuzyn na sile sie chce wprosic na kawe nie rozumie ze nie mam ochoty nie lubie takich ludzi
 
Bobomama czy ja dobrze kojarzę, że jesteś z Torunia? Jeśli tak to czy zapisałaś się do tej szkoły rodzenia na Bielanach? Ja dzwoniłam do szkoły rodzenia "Maleństwo" i tam mi powiedzieli, że najlepiej na zajęcia od początku grudnia. Na Bielany nie mogłam się dodzwonić. Masz może do nich jakiś kontakt? O ile oczywiście nie pomyliłam Twojego miejsca zamieszkania :p
 
Tak na siłe sie wpraszac to nie fajnie.. :/// Jeszcze zawracać głowe ciężarnej kobiecie która wyraźnie mówi że nie ma ochoty :(((
 
Bobomama czy ja dobrze kojarzę, że jesteś z Torunia? Jeśli tak to czy zapisałaś się do tej szkoły rodzenia na Bielanach? Ja dzwoniłam do szkoły rodzenia "Maleństwo" i tam mi powiedzieli, że najlepiej na zajęcia od początku grudnia. Na Bielany nie mogłam się dodzwonić. Masz może do nich jakiś kontakt? O ile oczywiście nie pomyliłam Twojego miejsca zamieszkania :p
Już ci słońce podaje
no niestety
tab tel do dr 56 610 11 41 najlepiej dzwonic tak do 11 ma wolne miejsca na moj kurs ten od 17 bodajrze
 
Dzięki za informację :) Jutro będę dzwonić :) Jeszcze tylko powiedz, czy teraz tam się płaci za tę szkołę i ewentualnie ile? Bo wiem, że kiedyś była płatna.
 
Dziewczyny ale dzisiaj kopniaki poczułam wyraźne i mocne kopniaki aż zesztywniałam cała z wrażenia hehehe zjadłam 4 cukierki a mój synuś wywijał przez 20 minut;D ale się cieszę to jest cudowne!
 
reklama
u drożdżala jest za darmo ten kurs szkoły rodzenia zajecia odbywaja sie na zwirki wigury a ty z jakiej dzielnicy jestes?

Ja z Rubinkowa, ale akurat ode mnie mam dobry dojazd autobusem w prawie wszystkie miejsca Torunia, a niestety samochodu nie posiadam:) Na Żwirki dojazd mam bezproblemowy na pewno, bo niedaleko pracuję.
 
Do góry