reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
17 pazdziernik ja mam moze mu sie termin pomylil Justynka zadzwon na poczatku pazdziernika i sie zapytaj Ja za chwilke lece z małą do przedszkola i załatwiac sprawy
 
Hej mamuśki!
Zmobilizowałyście mnie do równiez wyszukania szkoły rodzenia :-)
Znalazłam jedna fajna, dosyć daleko, ale maja fajny termin na niedzielę o 13, tak mi jakoś bardziej pasuje niz w ciagu tygodnia o 18, o tej porze będzie ciemno, szaro buro, wolę wtedy być w domku, w innej szkole chca dopłaty 50zł za osobę towarzyszaca, skandal !! :-D Ja chcę aby mój M czasem ze mna wpadał a czasem nie
 
17 pazdziernik ja mam moze mu sie termin pomylil Justynka zadzwon na poczatku pazdziernika i sie zapytaj Ja za chwilke lece z małą do przedszkola i załatwiac sprawy

Dwa razy się pytałam - 17 listopada - środa, bo w środy są zajęcia. Kazał mi jeszcze dzwonić na początku listopada i potwierdzić.
 
moniabir ja na Twoim miejscu powaznie zastanowiłabym się nad przeprowadzka do Trójmiasta :-D
u nas kolejny dzień piękna słoneczna pogoda, ale tak troszeczkę juz chłodniej, przez co mam mnóstwo energii, az chce się zyc :-)
 
Witam dziewczynki:-)
Normalnie padam ze zmeczenia. Wczoraj musialam zostac 3 godzina dluzej w pracy, dzisiaj dotre do domu o 19 bo mam jazde po pracy i jutro to samo. Ciagne resztkami sil. W niedziele lece do Polski i mam mase spraw do zalatwienia i nie wiem kiedy ja to zrobie.

Moniabir zycze zwyciestwa w walce z malymi zarazkami.

Dobrze ze u mnie chociaz pogoda jako taka bo na pewno juz bym kichala i smarkala jak ty.


Milego dnia wam zycze.
 
w mojej szkole kasuja 30 zł za zajęcia a jest ich w sumie 6 raz w tyg, najpierw wykład potem ćwiczenia. W tych 6 spotkaniach jest wizyta na porodówce i spotkanie z psychologiem, tematy są ciekawe. Jak dla mnie która nie ma zielonego pojęcia o porodzie i opiece nad maluszkiem (tyle co przeczytam w ksiązce, necie, gazecie) to bardzo dobra rzecz. Tylko mój mąż nie bardzo chce ze mną chodzić, ale położna mi powiedziała, że jeżeli mąż nie chce być przy porodzie to nie ma sensu ciągnąć go na siłe na zajęcia, ale mam nadzieję, że może jednak zmieni zdanie bo przecież opieka nad maluszkiem bardzo mu się przyda :))
A za chwilke lecę poszukać stroju kąpielowego na te zajęcia na basenie. Wogole myślalam, żeby zdecydować się na poród w wodzie bo wiem, że u nas w szpitalu jest możliwość ale ta położna powiedziała mi, że wanna jest ale porodów unikają (pewnie personel nie jest przeszkolony), podobno mnie jako pierworódke i tak by nie wpuscili do tej wanny, mówila ze to nie jest takie proste,kobieta musi być przygotowana do tego, hmmmmmm

Co do seriali, ja też oglądam te same co wy :))
 
reklama
Moniabir, do Krakowa masz bliżej, a też jest cieplutko i słoneczko przygrzewa.
No właśnie tak to jest z serialami, głupie, nudne, a uzależniają, ja też z przyzwyczajenia ogladam (a jeszcze częściej słucham robiąc coś na kompie) "Na wspólnej", "M jak miłość" okazjonalnie, "Majkę" najczęściej na vod.onet.pl, bo zazwyczaj zerkam na "Klan". Ale znacznie bardziej mi pasują sezonowe produkcje typu "Usta usta", "Hotel 52", bo są tylko raz w tygodniu :-) Pamiętam, ze jak synek się urodził, to wszystkie seriale po 20 poszły w niepamięć, bo to pora kąpieli i karmienia.

A ja po odstawieniu synka do przedszkola zadręczam się co u niego, no i nie wiem, czy zostawić go w pierwszy dzień na leżakowanie, czy odebrać po obiedzie.
 
Do góry