reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam się na początku nowego tygodnia
Jejku jak przeczytałam to co napisała Ania, to jest straszne jaki los jest podły i dziewczyna została bez środków do życia, ile nieszczęść na raz. Stronkę do klikania dodałam sobie i będę klikać codziennie.

A u mnie pada znowu, tyle że dzisiaj już przelotnie. Wczoraj znowu mdłości, ale może dzisiaj będzie lepiej.
 
reklama
Witam! Bardzo wzruszyla mnie historia Ani, juz kiedys czytalam o tym przegladajac forum. Oczywiscie bede glosowala :-)

DorissŁ: Rzeczywiscie nie drogie te zajecia, ale w Krakowie pewnie bedą droższe, wydaje mi sie ,ze tutaj wszystko jest droższe:wściekła/y: Ale i tak popytam i jak cos to tez sie zapisze.

Bobomama24: Piszesz, ze zapisalas sie do szkoly rodzenia, powiedz mi prosze, od kiedy mozna sie zapisywac? Czy to zalezy od szpitala, albo placowki, gdzie sa zajecia? Bo z tego co mi sie wydaje to u mnie w szpitalu chyba od 6-ego miesiaca dopiero, ale chetnie sie dowiem, jesli jest inaczej.

I jeszcze jedno-pisalam do Was w tamtym tygodniu, ze zamowilam na allegro spodnie ciazowe za 38 zł. W sklepach widzialam po 140 zł :szok:. Wiadomo, ze moze material nie ten sam, ale przeciez nie bedziemy chodzic w tych spodniach dlugo, pol roku jeszcze zostalo. I... zaryzykowalam :tak: Dzis przyszly. Jestem bardzo zadowolona, sa miekkie, wygodne i ladne.Nie wiedomo co bedzie po praniu, ale za 38 zł naprawde polecam :tak::tak::tak: Wklejam link do aukcji: CIĄŻOWE JEANSY Z ELASTANEM roz.XL (1204941943) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam
 
czesc dziewczyny, u mnie też leje :(
Co do aerobiku dla ciężarnych to polecam, taka aktywnosc jest wspaniala dla ciąży, jeśli nie ma przeciwskazań!
Ja teraz niestety nie mogę chodzić na zajęcia bo nie mam z kim zostawić mojego malucha, ale za to dziś idziemy na pierwsze zajęcia na basenie! Trzymajcie kciuki żebym sobie poradzila z moim szkrabem :)
 
Witam sie i ja:-)
Jade o 16 do mojej pracy wniosek na urlop wypisać i dziewczyny,no i chłopaków odwiedzić,bo nie widziałam się z nimi od czerwca:-(
Chętnie bym wróciła do pracy,bo tęsknie za tym wszystkim;-)
 
Straszna historia, aż łzy się cisną do oczu, współczuję tej dziewczynie i jej maleństwu i zobowiązuje się do codziennego oddawania głosu, chociaż w ten sposób będę mogla pomóc.

Ja witam się wypoczęta po bardzo udanym weekendzie, Trochę pospacerowałam po Krakowie, a potem szalałam z moją Gabi w parku wodnym, było super oby więcej takich wypadów. Dzisiaj byłam u lekarza powiedział, że taka ilością bakterii nie muszę się martwic bo są niegroźne i w zasadzie nawet gdybym nie brała, żadnych leków to nic by się nie stało ale dla świętego spokoju przepisał mi jeszcze furaginę, widziałam też mojego małego bobaska, wszystko jest ok machał do mnie i kopał :), ale dalej nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka bo lekarz ma strasznie stare usg, trochę szkoda bo miałam nadzieję, że jednak już się dowiem no ale trudno będę musiała poczekać do połowy października. Ja byłam dzisiaj w ciucholandzie i kupiłam sobie spodnie ciążowe za 12 zł.
 
Witam Was gorąco... Jestem lutową mama 2010r :) Zagladałam tu do Was od czasu do czasu... ale dzis postanowiłam napisać :)) Jak sie czujecie???
 
reklama
Dziś właśnie doszłam do wniosku, ze mimo iż czasem mi doskwiera jakiś ból krzyża i się chylić nie mogę, dużo śpię, mam niskie ciśnienie i ostatnio znów brzuch mnie boli to mimo wszystko mam super samopoczucie z porównaniem z tym co było w pierwszym trymestrze i postanowiłam, że za bardzo nie będę narzekać, że coś mnie boli, bo to żałosne. Czas cieszyć się ciążą. Ja wiem, że niektóre kobiety w ciąży to mają ciężko, ale ja piszę o sobie - więc proszę z góry nie brać tego do siebie :-)
Na początku to przeszkadzał mi brzuch nawet, bo był cały czas taki napięty i naciągnięty a teraz albo się przyzwyczaiłam albo już inaczej się rozciąga.
Jestem co prawda powolniejsza, albo nie mogę aż tak długo się schylać (umycie prysznica w sobotę odczuwałam 2 dni), ale nie przeleżę całej ciąży przecież, mam dużo leżeć i odpoczywać, ale swoim tempem robię sobie to co zaplanuję, najwyżej jak nie zdążę to rozkładam na raty. Akurat mam tak teraz,ze mój P. niestety dużo pracuję, więc jestem skazana na siebie i jakoś trzeba sobie radzić.
 
Do góry