reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Dziewczynki mam pytanko... Jezeli chodzi o ruchy czy to takie uczucie jakby ktoś dmuchnął od środka bąbelek przez grubą słomkę? Bo od wczoraj takie cos czuje i nie wiem czy to to...
 
reklama
chyba ciężko opisać ruchy dziecka.... każda ma chyba inne określenie, ja np czuję jakby mi mała rybka w podbrzuszu pływała albo jakby mnie ktoś dotykał od środka, o np teraz czuję jakby mi dzidzi kopniaczka w jednym miescu dawało. Na poczatku też nie byłam pewna ale teraz trwa to już ponad tydzień więc wiem, że to musi być to bo nawet jelita mi tak wcześniej nie pracowały.
Polis ja myśle, że wolne na pewno Ci dobrze zrobi, ja też miałam ciągle jakieś złe samopoczucia, mdłości i wogóle... ale od kiedy jestem na zwolnieniu wysypiam się, czuję się lepiej, choć zdarzają się takie dni, że coś tam trochę podolega ale wiem, że mogę się położyć i nie musze nigdzie gonić. Na pewno mam duży luz psychiczny.
 
Ostatnia edycja:
Wolne od pracy to bardzo duży luz psychiczny ale i fizyczny. Mdłości, przemęczenie, niewysypianie się mijają po kilku dniach wolnego-dlatego jak będziesz miała okazję to wypoczywaj kochana:tak:
Co do ruchów, to w niedziele po jakimś czasie siedzenia przy stole, kiedy położyłam sie na łóżku moje "prawe" maleństwo także się wyciągnęło i to na tyle porządnie, że wyciągnęło chyba nogę do przodu aż na brzuchu było widać górkę- niesamowity widok - mówię Wam :-D:tak::happy::rofl2::-):-p
Ostatnio pogoda na tyle sie pogorszyła, że musimy się cieplej ubierać i bardziej uważać na zdrówko. Wiatry, deszcze, zimno sprzyjają przeziębieniom a tego raczej nie chcemy. Ja już po domu śmigam w ciepłych skarpeciochach i bluzie bo ogólnie ze mnie zmarźluch :-D
Buźka
 
Cześć mamuśki:-)
Ja juz po rozpoczęciu roku szkolnego u całej 4;-)
Oczywiście każdy na inne godziny będzie chodził:-(
Dziś znowu miałam skurcze przez 2 godziny,mam nadzieję że nic złego sie nie dzieje i do piątku wytrzymam:tak:
 
Cześć mamuśki:-)
Ja juz po rozpoczęciu roku szkolnego u całej 4;-)
Oczywiście każdy na inne godziny będzie chodził:-(
Dziś znowu miałam skurcze przez 2 godziny,mam nadzieję że nic złego sie nie dzieje i do piątku wytrzymam:tak:
Agunia oszczędzaj siły na tyle na ile możesz-domyślam się, że przy czwórce dzieciaków to nie jest prosta sprawa, ale teraz gdy masz skurcze koniecznie musisz uważać na siebie i bobasa. Dobrze, że idziesz do lekarza - wszystko Ci wyjaśni i mam nadzieję uspokoi:tak: Trzymaj się nasza Matko Polko:-)
 
Dzięki Figa:)
Jeszcze mam tyle do zrobienia:
musze synowi bilet semestralny załatwic i książki mu kupić,bo nie ma żadnej:(
Podpisać młodszym dzieciom ich przybory szkolne itp.
Masakra normalnie,ale mam nadzieje,że od poniedziałku juz sie troche uspokoi i wrócimy na normalne szkolne obroty.
 
Agusia123 OSCILLOCOCCINUM mozna spokojnie brac bylam u lekarki pytalam bo sama z przeziebieniem sie meczylam dodatkowo wiem ze mozna na gardlo brac tantum verde, hasco sept a na goraczke bynajmniej u mnie pomoglo sok z czarnego bzu. A co ruchow ja mimo tego ze nto juz prawie 19 tydzien nadal nic a juz sie doczekac nie moge :)
 
Ostatnia edycja:
Witam
Mi póki co nic nie dolega, poza niskim ciśnieniem i bólami głowy, ale to mam od wtedy jak zaczęły się zmiany pogody a ja to jestem meteopatą. Najczęściej boli mnie wieczorem i mam problemy z zaśnięciem

Ja ruchów też jeszcze nie czuję, ale czekam spokojnie:-)

Jak mnie bolało wcześniej gardło to brałam tantum verde.
 
Witam
Mi póki co nic nie dolega, poza niskim ciśnieniem i bólami głowy, ale to mam od wtedy jak zaczęły się zmiany pogody a ja to jestem meteopatą. Najczęściej boli mnie wieczorem i mam problemy z zaśnięciem

Ja ruchów też jeszcze nie czuję, ale czekam spokojnie:-)

Jak mnie bolało wcześniej gardło to brałam tantum verde.

Agusia123 OSCILLOCOCCINUM mozna spokojnie brac bylam u lekarki pytalam bo sama z przeziebieniem sie meczylam dodatkowo wiem ze mozna na gardlo brac tantum verde, hasco sept a na goraczke bynajmniej u mnie pomoglo sok z czarnego bzu. A co ruchow ja mimo tego ze nto juz prawie 19 tydzien nadal nic a juz sie doczekac nie moge :)

Najadlam sie czosnku, pije sok z cebuli, psikam tantum verde no i wzielam 1 dawke OSCILLOCOCCINUM.
Myslicie ze takie przeziebienie moze zagrozic dziecku? :( Gorączki nie mam tylko cholerny katar i bol gardla :(
Co do ruchów to ja kilka razy poczulam dopiero takie delikatne pukniecie ale nie jestem przekonana ze to to :)
 
reklama
Najadlam sie czosnku, pije sok z cebuli, psikam tantum verde no i wzielam 1 dawke OSCILLOCOCCINUM.
Myslicie ze takie przeziebienie moze zagrozic dziecku? :( Gorączki nie mam tylko cholerny katar i bol gardla :(
Co do ruchów to ja kilka razy poczulam dopiero takie delikatne pukniecie ale nie jestem przekonana ze to to :)

Jeśli jest to zwykłe przeziębienie to nie powinno wyrządzić szkody maluszkowi, poważniejsze choroby, dłuższe przewlekłe to wtedy tak. Jak Ci po kilku dniach nie przejdzie to wtedy idź do lekarza. Wiele kobiet się przeziębia w ciąży i rodziły zdrowe dzieci. Trzeba jednak teraz uważać, bo pewnie niedługo zacznie się okres grypowy a to już jest wirus.
 
Do góry