reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

U mnie we Wrocławiu tez leje ale humorek mi dopisuje bo nie bawem urodzinki tj 3 wrzesnia:) dostalam maly 7 tyg prezent psa rasy lablador -Kode wiec mam co robic a 4 slub niby tylko puki co cywilny ale to slub jak by nie patrzec duze zmiany. Agunia31 lepiej sie położ i odpoczynij jak sie zle czujesz jak tak ostatnio wojowalam z porzadkami w domu ze zasłabłam na zakupach i dobrze ze byl ze mna przyszly mąż hehe. A co do ksiazek hmm ja ostatnio czytalam Pachnidło Patricka Suskinda i Gruba Natali Rogińskiej i warte polecenia teraz zabieram sie za Tanya Valko tytul Arabska żona


 
Ostatnia edycja:
reklama
Etienne ja mam tyle na głowie ostatanio ze nie mam po prostu czasu na myślenie :-) swoją drogą dziewczyny jak macie czas polecam książki do czytania, ja ostatanio znowu przerabiałam "silikon" gretkowskiej, nawet sie chłop wciagnął mój, padaliśmy ze śmiechu :laugh2:

poziomkowa, ja biorę książkę i ... już mnie nie ma. Totalny odlot z głośnym chrapaniem. Mój m się śmieje, bo kiedyś czytałam książkę i gość przez miesiąc wyruszał w podróż i nie mógł wyjechać, bo zasypiałam :)

Witam dziewczyny :-)
Właśnie wróciłam z wizyty u lekarza i wszystko jest ok. Maleństwo ma już 9 cm, ale chyba też przez tę pogodę nawet dzidziuś spokojny i bez ochoty na wygłupy.

ja polecam książki emily giffin (np. "coś pożyczonego" albo "coś niebieskiego"). Jutro wymieniam się ze znajomą, która również jest w ciąży i ma mi dać jakieś super książki. Dam znać co to będzie.
Trzymajcie się wszystkie cieplutko ;-)

Basiu, super że wszystko w porządku z maluszkiem!

U mnie nadal leje, do tego wieje i w sumie czekam kiedy śnieg spadnie. Herbatka miód cytrynka, czekoladka ... i juz było tak pieknie, a tu trzeba wyszykować domowników na jutro wrrr
 
Witam:-) Nie pisałam jakiś czas, bo po pracy już nie miałam siły na bb. Dziś szybciej skończyłam więc zaglądam co słychać;-) Mi przez tydzień bardzo powiększył się brzuch i nawet w mundurku już go nie ukryję:rofl2: Za 2 tyg lecę do pl, więc muszę kilka spraw pozałatwiać przed wyjazdem. Ja tez ostatnio chodzę taka bez życia:rofl2:
 
barbara36 cieszę się, że z maleństwem wszystko w porządku
Mnie dziś naszła ochota na pierożki z pieczarkami, więc zeszło mi pół dnia z przerwami, bo jakoś strasznie mnie kręgosłup dziś bolał. Teraz w końcu zasiadłam przed kompem i odpoczywam.
 
Witam Mamuski!!!
Na wstepie chcialam sie zapytac ktora ma wolny kacik i moze nas przyjac.Najlepiej w rejonach zimnych i mokrych <lol> .Ja juz u siebie nie wyrabiam.Dzisiaj znowu ponad 32 stopnie i parowa taka ze nie ma czym oddychac.Chetnie sie zamienie ;)
Polis kilka postow temu pisalas ze masz problem z cisnieniem i ze zapytasz sie poloznej co robic.Masz jakis sposob oprocz kawusi na okraglo? Mnie dopada ten sam problem 75/54 slabo i czarno przed oczyma.Jak sie zapytalam lekarki to powiedziala zeby sie polozyc i poprosic domownikow o szklanke soku (tylko babsztyl nie wie ze jak jestem w domu to tylko 6-cio latkami ktore nie beda nad mamusia skakac).Boje sie ze jak sie poloze to nie wstane :(
Nastepna wizyte mam u innej lekarki 8 i moze sie czegos dowiem.Jak masz jakies sposoby to ratuj!!!!!
P.S. Male "cos" w brzuchu daje o sobie znac i ...KOPIE!!!!
Nie wiem co z "tego" wyrosnie bo uspokaja sie po kilku minutach na motorze....
 
kurczę, wiecie co? ja dzisiaj śpię na stojąco
ciśnienie moje też oscyluje w granicach 80/50 i często mam ciemno przed oczami i słabnę...
niech mówią co chcą, ale niskie ciśnienie jest okropnie upierdliwe
i ten deeeeeeszcz, weźta go już noooo
 
reklama
crazy mama no powiedzialam poloznej ze cisnienie niskie i blada jestem no i jedyne co mi powiedziala to zebym powoli wstawala i w zasadzie tyle.Wyniki mam dobre wiec to nie anemia. W ogole to niezadowolona jestem z niej ale nic babie nie zrobie. Za 2 tygodnie ide do lekarza w PL wiec mam zamiar wszystkiego sie dowiedziec.Na razie tragedi nie ma tylko samopoczucie do niczego, taka skapciala jestem.Ale pocieszam sie ze to nie tylkoja bo i moj maz i nieciezarne-taka pora roku.
 
Do góry