reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Jak bedziesz w Polandzie to moze tam znajdzie sie jakis normalny lekarz i zrozumie ze picie mocnej kawy nie jest wskazane i cos podpowie.Ja sie do kraju napewno predko nie wybiore(pewnie kilka lat) wiec jakbys dostala "cudowny srodek" to daj znac.
Mi jak narazie pomaga kawa z 3 lyzeczek i pol czekolady(choc nie nawidze slodyczy).Gorne cisnienie rosnie a dolne lekko spada ale samopoczucie sie poprawia...
 
reklama
barbara36 cieszę się, że z maleństwem wszystko w porządku
Mnie dziś naszła ochota na pierożki z pieczarkami, więc zeszło mi pół dnia z przerwami, bo jakoś strasznie mnie kręgosłup dziś bolał. Teraz w końcu zasiadłam przed kompem i odpoczywam.

Monia, koniecznie napisz jak robisz te pierożki, tzn co do farszu dodajesz jeszcze ...

Crazy ja mogę Cię przygarnąć, myślę, że w mojej Jeleniej Górze będziesz miała i mokro i zimno :)

Ja tez mam problemy z ciśnieniem niskim, jedna kawa rano parzona, już bez mleka, bo nie było skutku, trzyma mnie do 12, potem koszmar. W oczach ciemno, łep pęka, i tylko łóżko. ALE WIECIE CO, DZIŚ ZROBIŁAM COŚ CO MI POMOGŁO NA CHWILĘ. Gorąca herbatka, cytryna, miód i 4 listki świeżej mięty, jakieś takie orzeźwienie przyszło. Spróbujcie może i Wam pomoże :)
 
Przy niskim ciśnieniu na pewno trzeba dużo wody pić, no i najlepiej ciśnienie podnosi sól. Ja od wielu lat mam niskie ciśnienie, lekarze to z reguły bagatelizują i twierdzą, że jakby miało się wysokie to wtedy trzeba leczyć. Rzadko chcą dawać na to lekarstwa. Ja w ekstremalnych przypadkach dostawałam gutron albo effortil, ale nie wiem czy te cuda w ciąży można stosować, zresztą mniejsza z tym - to i tak na receptę, a ja teraz i tak nie zamierzam nic brać. Mąż ma spore nadciśnienie, więc wyrzuciłam mu z diety sól sodową i zastąpiłam potasową - od czasu jak ją zmieniłam nie miewa takiego ciśnienia jak wcześniej. W drugą stronę podziała coś słonego :) Może woda mineralna wysokosodowa typu Krystynka np. jeśli ktoś lubi?..
 
Czesc Dziewczynki!

Od wczoraj boli mnie strasznie gardlo :( Kuruję sie domowymi sposobami - mam nadzieje ze przejdzie i nie zaszkodzi maleństwu :(
 
a ja mam inną zmorę - od 3 tyg. w nocy budzi mnie drapanie w gardle i pomaga mi tylko napicie sie czegoś ciepłego do lekarza narazie nie idę bo ani nie mam kataru ani gardło w dzień mnie nie boli. Miała może któras z was coś podobnego?
 
I mnie niestety boli dzisiaj ucho:( ałaaa w nocy ćmiło mnie gardło ale teraz narazie nie boli ale martwi mnie to ucho a jak boli ucho to znaczy że stan zapalny musi być;/ No i już w panice jestem O Jesooooo!!!
 
I mnie niestety boli dzisiaj ucho:( ałaaa w nocy ćmiło mnie gardło ale teraz narazie nie boli ale martwi mnie to ucho a jak boli ucho to znaczy że stan zapalny musi być;/ No i już w panice jestem O Jesooooo!!!

no wlasnie ja tez panikuje :( mam tylko nadzieje ze w drugim trymestrze nasze dzieciątka są juz na tyle chronione przez lozysko ze zadne paskustwo sie nie dostanie. Wiecie moze czy mozna brac OSCILLOCOCCINUM?
 
reklama
Witam lutoweczki
Mowili ze drugi trymestr taki fajny a my sie hurtem sypiemy, kazda cos boli i strzyka ;-)

Sprobuje pic wiecej wody chociaz ja za woda nie przepadam, moze faktycznie pomoze.

Pewna jestem ze jak do domku przylece to mi wszystkie bole przejda. Czasami mysle ze sie zle czuje bo poprostu jestem zmeczona:-( Od poczatku ciazy pracowalam, nawet jak mnie bardzo mdlilo i teraz chyba sie cialo buntuje:crazy: Na szczescie teraz mam troszke luzniej i kilka dni sobie odpuscilam a za dwa tygodnie 4 tygodnie urlopu to juz bedzie blogie lenistwo:tak:
 
Do góry