reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

hej dziewczynki ja tez wczoraj mialam straszny bol glowy, doslownie caly dzien masakra balam sie wziasc tabletke bo nie wiedzialam jaka ale w piatek ide do mojego ginekologa mam nadzieje ze powie co robic bo nie chce takiego nastepnego razu... Madelinw co do bolow to tez mysle ze jak przeszly to jest ok ale jak cie to niepokoi to idz do gin. bedziesz spokojniejsza
 
reklama
bóle głowy w ciaży to podobno normalka, no chyba że rozsadzają tak, że wytrzymać nie można
mnie tez często pobolewa, ale staram się nic nie brać, poleżę albo pospaceruje i zapominam
 
Madaline82 17 tydzień to czas najwyzszy aby coś pobolało, mnie ostatnio raz w nocy tak skręciło, ze az się obudziłam i zobaczyłam jak macica mi się uwypukliła, a potem się schowała :-) myślę, ze nie masz co się martwić, a jak będziesz u lekarza to go zapytaj i tyle wystarczy
 
odnosnie bólu brzuszka to normalna sprawa jak nie ma krwawienia i jak po niedługim czasie samo przejdzie... macica rośnie i sie roziąga co daje uczucie bólu, ciągniecia, kłucia... wiec nie trzeba sie tym tak bardzo martwić, troszke poleżeć odpocząc i samo minie :)
 
juz nie boli tak strasznie, choc czuje czasem lekki bol. ale skoro przy rozciaganiu macicy to normalne to sie troche uspokoilam. dzieki dziewczyny wy to naprawde espertki jestescie, nie to co ja.
 
Dziewczyny ja chyba czuję ruchy dziecka!!!! Takie delikatne łaskotanie, juz któryś dzień z kolei. Powinnam być pewna, bo już byłam raz w ciąży ale nie pamiętam jak to było.
 
reklama
juz nie boli tak strasznie, choc czuje czasem lekki bol. ale skoro przy rozciaganiu macicy to normalne to sie troche uspokoilam. dzieki dziewczyny wy to naprawde espertki jestescie, nie to co ja.
Nic się nie przejmuj kochana- ja także nie posiadam dostarczającej wiedzy-tyle co się od Was dowiem lub wyczytam w mądrych pismach lub na necie :). Pierwsza ciąża to jedno wielkie pytanie o wszystko :D

Co do bóli to także miewam-czy to wspomnianej już macicy czy też głowy. Na szczęście nie byłam zmuszona do brania żadnych leków i oby tak dalej :D Wyczytałam gdzieś, że bóle głowy spowodowane mogą być skokami ciśnienia - mój lekarz to także potwierdził, więc to sprawdzone info. Pomaga mi słaba kawka a do tego jaka przyjemność hehe

Moniabir masz rację wykorzystywałam dzisiaj piękną niedzielę nad jeziorkiem i fantastycznie odpoczęłam, miałam czas by sobie poczytać i poopalać w słońcu nóżki
 
Do góry