reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Ja też miałam wieczorne mdłości, na szczęście już z dnia na dzień jest coraz lepiej. Na mnie też krzyczą teściowa i babcia ,,jedz za dwoje, musisz teraz jeść za dwoje" niestety w żaden sposób nie da się im wytłumaczyć, że w ciąży nie ma potrzeby jeść za dwoje a tym bardziej wtedy kiedy na jedzenie nie można patrzeć. Ja też marze o tym, żeby gdzieś wyjechać, już nawet mam plan gdzie, nie pamiętam nawet kiedy byłam na porządnych wakacjach ale moje marzenie odnośnie wyjazdu najwcześniej spełni się dopiero za dwa lata buuuuuuuuuuuuuuuu :(
 
reklama
majusia witamy wsrodzywych :-) teraz tojuz z gorki
sonia wcale ci nie zazdroszcze tego morza wiesz:-p

Ja dzisiaj gnije w pracy,szef znowu mnie zasypal papierami wiec czeka mnie dlugi dzien.


Wczoraj pierwszy raz od 8 tygodnie mnie nie mdlilo!!!!Cudowne uczucie:-) Oby tak dalej:tak:

Milej niedzieli ciezarowki:-)
 
witajcie w tą piękną niedzielę :)
majusia - trzymaj się cieplutko i na pewno wszystko będzie dobrze
muszę wam powiedzieć, że dzisiaj pierwszy raz zjadłam śniadanie i.......... nie wymiotowałam, normalnie nie wiem czy mam się cieszyć, żeby nie zapeszyć hehe
może to dlatego, ze wczoraj dzidzia aż do przesady pojadła grillowanej rybki i tak jej zasmakowała, że nie chce oddać :D
miłej niedzieli wam życzę :)
 
Widzę że nasze poranne, wieczorne i całodzienne mdłości wreszcie się kończą, i dobrze!!! bo czasami myślałam, że będą trwały już do samego końca ciąży.

Sonia trzymam & żeby na usg dzidziuś nie był wstydliwy i pokazał czy jest chłopczykiem czy dziewczynką, ja mam następne usg koło 22 tygodnia i lekarz powiedział, że wtedy będzie widać, jest mi wszystko jedno czy będzie synuś czy druga córunia ale nie mogę się doczekać tego usg.

A jak tam z kopniakami maluszków czujecie już coś? mój dzidziuś mieszka bardziej z prawej strony brzucha i na coś mi uciska bo jak siedzę to cały czas mam wrażenie jakby mi coś właziło pod żebra.
 
Witam niedzielnie

Majusia witamy z powrotem, współczuję tych wszystkich chorób, ale na pewno będzie dobrze. Mdłości jak ustępują to super uczucie, ja od kilku dni też już nie mam i mogę zjeść śniadanie normalnie. Poza tym kobieta w ciąży potrzebuję tylko 300 kalorii więcej w swoim pożywieniu by dziecko zdrowo się rozwijało.

Sonia ty to pewnie na półwysep pojechałaś. A we wtorek pewnie dzidzia się odsłoni na usg.

Moniabir ja mam z 20 km do morza i jakoś w tym roku byłam może z dwa razy.
 
Witamy ponownie Maju, sporo przeszlas, teraz to powinno byc coraz lepiej :-)
Mi tez sie mdlosci koncza, wymiotuje 2 razy w tyg rano przed sniadankiem :zawstydzona/y:
Mam wiecej energii, znow moge chodzic na zakupy i spotykac sie ze znajomymi :-)
We wtorek lece do Polski na 10 dni i nie moge sie juz doczekac :)
 
Hej dziewczyny. Ja mam do was pytanie, otuz zeszlej nocy mialam dziwny bol brzucha, wydawalo mi sie ze macica mi sie wykreca i co jakas chwile bolalo mocniej a co jakas mniej, czy to normalne czy powinnam sie martwic? cala noc nie spalam :-( nic nie dzwigalam, ani nie chodzilam za duzo, jadlam na kolacje dosc pikantna potrawe, moze to od tego? prosze powiedzcie mi jak ktos wie.
 
Ja też miałam wieczorne mdłości, na szczęście już z dnia na dzień jest coraz lepiej. Na mnie też krzyczą teściowa i babcia ,,jedz za dwoje, musisz teraz jeść za dwoje" niestety w żaden sposób nie da się im wytłumaczyć, że w ciąży nie ma potrzeby jeść za dwoje a tym bardziej wtedy kiedy na jedzenie nie można patrzeć. Ja też marze o tym, żeby gdzieś wyjechać, już nawet mam plan gdzie, nie pamiętam nawet kiedy byłam na porządnych wakacjach ale moje marzenie odnośnie wyjazdu najwcześniej spełni się dopiero za dwa lata buuuuuuuuuuuuuuuu :(

W książce o ciąży, którą mam, przy opisie wcześniejszych tygodni było napisane, że jeżeli myślisz, żeby jeść za dwoje to powinnaś pamiętać, że jedno z Was jest wielkości suszonej śliwki :) Teraz już trochę większe, ale może znajdź sobie porównanie - wielkości czego mniej więcej - na moją rodzinę takie gadanie podziałało, pośmieli się trochę ze mną, ale poszli po rozum do głowy i nikt mi już nie gada o jedzeniu za dwoje.
 
Ostatnia edycja:
Witam niedzielnie

Moniabir ja mam z 20 km do morza i jakoś w tym roku byłam może z dwa razy.

W sumie głupio się chyba przyznać ale ja dopiero w tamtym roku, po pierwszej utracie, pierwszy raz w życiu byłam nad morzem, rodzice nigdy nie mieli kasy i nigdzie nie jeździłam, ale mąż mnie zabrał. Jestem wodnikiem i zakochałam się w morzu "od pierwszego wejrzenia". Byliśmy w czerwcu, nie było jeszcze gorąco ale dużo chodziliśmy brzegiem morza w okolicach Trójmiasta i mogłabym tak chodzić całymi dniami.
 
reklama
Do góry