reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Nasia pewnie to już własnie to :) ja też sie zastanawiam czy odrazu rozpoznam jak tylko sie zaczną.. ;) w piątek dzidziulek miał ok 10cm to pewno jeszcze zdziebine podrośnie nabierze siły i do mnie zapuka :) też już nie moge sie tego doczekać...
a mi dziś Ala zrobiła niezły numer... spała w połdunie tylko pół godziny... ehhhh mały łobuz... teraz jak Adam jej wmówił, ze w moim brzuchy mieszka Jaś to Ala cały czas przychodzi odsłania mój brzuch i mój Jaś mieszka Jaś... jaka ona jest czasem smieszna :)
 
reklama
Cześć, Wieczorkową porą dziewczynki!
Figusia, ja też dopiero wróciłam z nad jeziorka, super pogódka i w ogóle .... tylko teraz ledwo żyje :)

Idę nadrobić zaległości, troszkę tu popisałyście
 
Co do bólu brzuszka niestety też odczuwam ból niekiedy naprawde mocne że aż mnie zgina w pół nie powiem że nie stresuję się tym ale pocieszam się tym że w środę będe mogła się wygadać lekarzowi co czuje i czy to normalne....
 
Co do bólu brzuszka niestety też odczuwam ból niekiedy naprawde mocne że aż mnie zgina w pół nie powiem że nie stresuję się tym ale pocieszam się tym że w środę będe mogła się wygadać lekarzowi co czuje i czy to normalne....

z tymi bólami to chyba normalka, bo większość z nas je ma, czytałam na forach ze to wina powiększającej się macicy. Ja mam taki ból najczęściej w momencie jak np szybko wstanę z łózka albo jak wysiadam z auta, czasami aż mnie tak zakuje, że muszę się zgiąć w pół. Bóle w podbrzuszu miałam wcześniej, bardzo mocne, teraz powoli ustępują.
 
Mnie też tak bolał brzuch w poprzedniej i tej ciąży to zupełnie naturalne ponieważ tak jak pisały dziewczyny rozciąga nam się macica
Ja przyjęłam sobie taki system ze dopóki nie są regularne to nic się nie dzieje i muszę powiedzieć że jestem dużo spokojniejsza
No i najważniejsze sprawdzcie czy podczas bólu nie twarnieje brzuch pamiętajcie tylko że może być tak że sie napinacie z bólu
 
Mnie też od kilku dni bolała głowa, tak z jednej strony jakby mi ktoś młotkiem walił. Niestety 3 dnia nie wytrzymałam i wzięłam tabletkę - paracetamol. Czytałam nawet gdzieś, że taki ból głowy i złe samopoczucie matki mogą być gorsze niż ta jedna tabletka. Oczywiście są granice.

Od wczoraj też mi się wydaje, że coś czuję momentami w brzuszku. Ale ponieważ to moja pierwsza ciąża nie wiem czy dobrze interpretuje to uczucie. Przekonam sie na pewno za kilka tygodni, wtedy to już na pewno będę czuła.

A co do morza to bardzo zazdroszcze Soni i GosiLew że tak blisko mieszkają. Sama zawsze powtarzam mojemu mężowi, że chciałabym mieszkać w Trojmiescie. Uwielbiam wogóle Półwysep i okolice - tam bylam pierwszy raz na wakacjach S. Mam taki sentyment do morza :))
 
Ja też nie wiem czy dobrze interpretuje ale czasem odczuwam motylki w brzuszku a szczególnie wieczorem jak kładę się spać ale czy to ruchy dzidziusia okaże się później;)
 
Fajnie, że już zaczynacie czuć maluszki, to chyba jest bardzo uspokajające bo wiadomo, że z maleństwem ok.
Ja strasznie się boję czy wszystko ok z moim dzidziusiem, a do wizyty jeszcze prawie 2 tyg, jak zacznę czuć ruchy to może w końcu się uspokoję. Na razie nic nie planuję, nic nie kupuję po tych dwóch stratach jakoś ciężko mi się cieszyć i planować.
 
reklama
chorobcia, jestem trochę w strachu, wczoraj się tak dobrze czułam i chyba przechwaliłam ;(
a dzisiaj od rana mam jakieś dziwne jasnobrązowe plamienia i nie wiem kurczę co to jest
ale jadę po południu do lekarza więc mam nadzieję że dowiem się, że z dzidzią wszystko gra
 
Do góry