reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

W sumie głupio się chyba przyznać ale ja dopiero w tamtym roku, po pierwszej utracie, pierwszy raz w życiu byłam nad morzem, rodzice nigdy nie mieli kasy i nigdzie nie jeździłam, ale mąż mnie zabrał. Jestem wodnikiem i zakochałam się w morzu "od pierwszego wejrzenia". Byliśmy w czerwcu, nie było jeszcze gorąco ale dużo chodziliśmy brzegiem morza w okolicach Trójmiasta i mogłabym tak chodzić całymi dniami.

Nie przejmuj się tym ja nigdy nie byłam w lubelskim;-)
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja mam do was pytanie, otuz zeszlej nocy mialam dziwny bol brzucha, wydawalo mi sie ze macica mi sie wykreca i co jakas chwile bolalo mocniej a co jakas mniej, czy to normalne czy powinnam sie martwic? cala noc nie spalam :-( nic nie dzwigalam, ani nie chodzilam za duzo, jadlam na kolacje dosc pikantna potrawe, moze to od tego? prosze powiedzcie mi jak ktos wie.



widze ze ignorujecie mojego posta. nikt mi nie pomoze?? :-(
 
Madeline bóle macicy mogą się pojawiać bo przecież ona się rozciąga.
Jeśli nie miałaś krwawienia i bóle ustąpiły samoistnie to nie powinnaś się zamartwiać ;-)
 
Madeline ja czasem mam problemy z jelitami, zalezy co zjem :-) moze to jelitka ci sie wykrecaly? ja najwiekszy posilek jem wieczorem do tego siedze czasem zgieta przy kompie wiec na noc brzuszek mi pecznieje....chociazby wczoraj zjadlam salatke z pomidorkow, papryki i olivek , ziemniaki i grillowanego lososia a na koniec dowalilam winogrona i jabluszka :zawstydzona/y: i tez mnie pobolwalo
 
Mnie boli od wczoraj non stop, szczególnie jak stoję, więc dziś głównie leżę. Takie bóle są normalne, bo macica się rozciąga.

No a jeszcze od wczoraj boli non stop mnie głowa, to bardziej dokucza niż ból podbrzusza.
 
Madeline82 jeżeli ten ból już nie wraca to pewnie nic poważnego, ale na twoim miejscu wybrałabym się do lekarza, lepiej dmuchać na zimne, no i lekarz pewnie lepiej niż my będzie wiedział co ci mogło dolegać i na pewno po konsultacji z nim będziesz spokojniejsza.

GosiaLew tak to już jest że jak się ma coś pod nosem to do tego nie ciągnie, ja mieszkam nad Wisłą, a w tym roku Wisłę widziałam z wału przeciwpowodziowego gdy wylała, oj dawno nie byłam nad naszą Wisełką i wcale nie mam ochoty tam iść, komary odstraszają mnie skutecznie. Za to marze o tym, żeby pojechać do Europa Parku do Rust do Niemiec nie ma dnia, żebym nie myślała o tym kiedy się tam wybiorę.

tab świetne porównanie, ciekawe co moi na to powiedzą mam nadzieje, że skutecznie przejdzie im namawianie mnie do jedzenia za dwoje. Ja strasznie się boje za dużo przytyć, jestem dość niska wiec 8 kilogramów które zostały mi z poprzedniej ciąży bardzo mnie dołowały i w żaden sposób nie mogłam się ich pozbyć, teraz strasznie chciałabym przytyć tylko tyle, żebym po porodzie szybko wróciła do swojej wagi. Zobaczymy pod koniec lutego co z tego wyniknie, no ale nie chciałabym po drugiej ciąży zostać małym balonikiem :).

moniabir ja też pierwszy raz nad naszym morzem byłam dopiero niedawno, jakieś trzy może cztery lata temu, ale bardzo mi się podobało i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę.

sunshine ale zrobiłaś mix rybka z winogronami i jabłuszkami, tez bym tak chciała :) ja jeszcze trochę zostanę na diecie ziemniaczanej, od czasu do czasu jakieś jabłko ale nie za dużo żeby nie zemdliło, już trochę lepiej się czuje wiec mysle, że nie dlugo ja też będe mogła mixować:).
 
hej, a co do bolu glowy..mnie meczy ostatnio...
niewiem co to ,bo mnie prawie nigdy glowa nie boli a ostatnio taki nie mocny ale uciazliwy bol...
Wyczytalam ze to moze byc brak magnezu w ciazy..
No to wyslalam meza po magnez a on kupil mi takie tablety musujace pluszzz magnez-multiwitamina.
Niema tam ogromu witamin ani wit A ktorej nie wolno w ciazy przedawkowac wiec jednak postanowilam
to pic co drugi dzien...ale jakos niejestem pewna czy moge to pic...
Nie chce przesadzac bo wyniki mam dobre.

*pisze w kompie od meza i niemam polskich znakow ustawionych, sorry za bledy
 
Majusia te winogronka i jablka byly ze 2 godzinki po kolacji :-) wszystkiego razem bym nie dala rady zjesc. Owoce jem przewaznie wieczorem i dlatego mnie nie mdli, czasem jadlam jablko po sniadaniu to wymiotowalam...ale w ciagu dnia jak mam jedzenie w zoladku to spoko. Ja jestem w 14 tyg wg OM i 15 wg USG i mdlosci juz nie mam. Czasem rano wymitouje na czczo ale wole to niz wieczorem :-D
 
reklama
Do góry