reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

cześć dziewczynki!


ale wiecie co, powiem Wam numer z poprzedniej ciąży. Idę do lekarza i czuję że coś tam nie tak, bo swędzi itd. Po drodze spotykam pod arkadami faceta i kupuję od niego prawdziwki :), które chowam do reklamówy :)
Wchodzę do lekarza, on mnie bada itd i nagle mówi ...
no grzybki to pani lubi widzę ...
ja myślę kurde, pewnie zapach z reklamówki albo coś tam wypadło i odpowiadam ...
a owszem uwielbiam .... a on do mnie ....
i grzybki też Panią lubią jak widzę, ciekawe co to prawdziwek, podgrzybek czy muchomorek
a ja do niego .... oj nie, nie ja tylko prawdziwki
....... zsiadam z fotela on pisze receptę. Myślę kurde ale po co. Daje mi i mówi to Pani sobie wykupi do grzybków. To ja do niego, do grzybków Panie doktorze, do grzybków to już mam sos :) On na mnie patrzy już jakoś tak dziwnie, a ja czytam receptę a tam (kiedyś był taki specyfik CHLORCHINALDIN - POTOCZNIE STOSOWANY DO SSANIA NA GARDŁO). I MÓWIĘ ...
chlorchinaldin? to co ja mam to do ssania?
a on już chyba nie wytrzymał napięcia i odpowiada .... nie do cipania :) Wzięłam te swoje grzybki w reklamówce i poszłam :)
hahahha fakt, jestem blondynką, ale kiedyś tych kawałów jeszcze nie było :) uffff dopiero by sobie pomyślał :)



heheheh wiem ze to z wczoraj ale normalnie mnie rozwalilo. Od razu humor mi sie poprawil :)
 
reklama
A tak z innej beczki:zadzwonilam wczoraj do kliniki u mnie w Rzeszowie jako ze za 3 tygodnie sie wybieram i chcialam sie umowic na USG 4D a babka mi powiedziala ze dopiero po 20 tygodniu i wczesniej nie robia. Ja jej tlumacze ze chodzi mi o rozpoznanie plci i to juz mozna wczesniej a ona swoje ze nie robia przed 20tc. Co o tym myslicie???
 
polis trochę dziwne, ale w ogóle nie robia, czy nie rozpoznaja płci przed 20?
ja tez nie zamierzam iść na 4D wcześniej niz po 20 tygodniu

Dziewczynki te które znaja płeć, ślijcie mi wiadomości na priv to uzupełnię w liście mam lutowych, wtedy łatwo policzymy ile juz facetów jest :-D
 
robic moze robia ale nie rozpoznaja plci. Dziwne to bo skoro na zwyklym da sie rozpoznac przed 20 tc to na 4D powinno byc latwiej. Szkoda mi bo to w zasadzie moja jedyna szansa zeby sie dowiedziec i chyba bede musiala pojsc na zwykle. Mam nadzieje ze maluszek sie pokaze z tej dobrej strony :)
 
a tylko jedna jest taka klinika w Rzeszowie? moze spróbuj do innej, albo po prostu jeszcze raz zadzwoń i się zapisz a na samym USG zapytaj jaka płeć i moze się dowiesz
w sumie dosyć madre to jest, bo taka prawda, ze po 20 tygodniu na 100% mozna określić płeć, nie biora na siebie tej odpowiedzialności, ze szczęśliwa mamusia po USG pójdzie na całość i kupi wszystko rózowe, a za parę tygodni będzie niespodzianka :-D
 
hej nie wiem czy mam rację ale mi się wydaje, że raczej nie robią wogóle 4d przed 20tc, już gdzieś kiedyś o tym słyszalam.
Mi lekarz powiedział, że powie mi płeć dopiero w 30tc :((( więc też bede jedną z ostatnich co się dowie.
Prawie codziennie mi się śni moje dzieciątko, ostatnio mi się śnił chłopak a dzisiaj dziewczynka, chyba za dużo o tym myśle. Tak naprawdę nie mam żadnych preferencji, za to mój S jakoś bardziej na synka się nastawia...
 
Myslalam o tym zeby pojsc w inne miejsce ale z tego co slyszalam tam jest najlepsze.Faktycznie chyba poprostu pojde na zwykle i bede trzymac kciuki zeby sie dalo okreslic .
A co do niespodzianek to wlasnie dlatego u mnie w Luton nie rozpoznaja plci bo byla taka niespodzianka i para podala szpital do sadu. Od tej pory szlaban. Dlatego tak mi zalezy zeby sie dowiedziec bo jak sie nie uda w Polsce to sie dowiem dopiero w lutym.
 
witajcie dziewczyny
ja w poniedziałek mam wizytę u ginka i mam nadzieję że dzidzia odpowiednio się ustawi i da obejrzeć swe intymne miejsca, abym i ja mogła zweryfikować, czy moje przypuszczenie odnośnie dziewczynki się sprawdzi :)
 
ja nie miałam ani nie mam żadnych objawów ciąży, nawet biust mnie nie bolał, brzuch mam płaski i wchodzę we wszystkie swoje obcisłe ubrania.
nie miałam amnio (tu robią dopiero od 16tc, nie dałam rady psychicznie czekać) tylko CVS, wskazania wyszły po pappa
 
reklama
Do góry