reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Dziewczyny gratuluję synów. Normalnie same chłopaki. A chyba najpóźniej to ja się dowiem, co tam się kryje, bo za miesiąc dopiero.
 
reklama
Cieszę się, że same dobre wieści i dzidziolki zdrowe, tylko na prawdę chyba wojna będzie jak same chłopaki.
Ja też mam w domu suczkę, bez rasy, waży też tak 5,5 kg i uważam na nią, żeby nie skakała po mnie, ale przytulać się i tak musimy bo to pieszczoch straszny
 
Witam się i ja tak wieczornie :)
Cieszą mnie Wasze pozytywne wpisy :D
Jak widzę same chłopaki-syny chyba będą tworzyli kadrę narodową hehe Ilu ich już mamy na forum-któraś policzyła ?
 
Kochane wszystko ok z moim misiem i to chłopczyk!!!!! Pan doktor zrobił sobie też zdjecie na pamiatke,bo tak wystawionej "armaty" jeszcze nie widział,ha ha:)
Mały jest tydzień starszy,bo jest duży jak na 15tyg i 3 dni.Ma 9 cm.Pan doktor się cieszył,że przyszłam,bo zrobił usg prawie prenatalne i wszystko jest na swoim miejscu.
Gratuluje również synków.
Same chłopaki:)


No super Agunia, bo troszkę mnie wystraszyłaś! Gratuluje pisiorka :)

za mną stresujący okres, bo skończyło się na badaniach inwazyjnych, ale juz mogę odetchnąć bo wiem, ze moje dziecko nie ma żadnej z trisomii i że będę miała drugiego synka- tak jak po cichu marzyłam :-) strasznie jestem szczęśliwa.

Cieszę się, że w porządku wszystko!, ale kurce odważna jesteś ze zgodziłaś się na amino. Miałaś jakieś konkretne wskazania do tego badania?
 
hmm.... a ja chyba za duzo dzisiaj mysle...... zastanawiam sie co wy czujecie, bo ja siedze sobie w pracy i czuje sie normalnie. To znaczy nie czuje sie jak w ciazy, no tylko brzuszek mi o tym przypomina czy wy tez tak macie?? Czy poczuje to dopiero z pierwszymi ruchami malenstwa?? zapomnialam dodac ze przez pierwsze trzy miesiace widzialam zmiany bolaly mnie piersi, mialam poranne nudnosci a teraz czuje sie dobrze nic nie boli mdlosci raczej tez zniknely, niby to dobrze ale teraz nie czuje nic co sugerowaloby ze jestem w ciazy. Napiszcie jak jest u was czy to sie czuje....

mam podobnie, czuje sie super! Brzuszek rosnie i piersi twarde a tak to nic pozatym. Na wyjezdzie to kazdy byl w szoku ze jestem w ciazy, bo kompletnie nie dawalam po sobie znac. Jak poinformowalam kogos o ciazy to patrzyli na mnie i oczy ogromne i pytanie gdzie ta ciaza. Dziwili sie ze tak dobrze znioslam zmiane czasu, klimatu itp. 2 trymestr przewaznie to najlepszy czas. I dalej 0kg na plusie ciekawa jestem co ginek na to powie jak pojde do niego w czwartek.
 
reklama
Witam się i ja tak wieczornie :)
Cieszą mnie Wasze pozytywne wpisy :D
Jak widzę same chłopaki-syny chyba będą tworzyli kadrę narodową hehe Ilu ich już mamy na forum-któraś policzyła ?

No właśnie a może obok przeczuć by wpisać? mamy przecież listę która co myśli że mieć będzie?
jak myślicie?
 
Do góry