reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Przylaczam sie do wypowiedzi dziewczyn.Malenstwu napewno nic nie jest.Odnosnie zwierzat to one czuja co sie dzieje.W 1 ciazy kot obwijal mi sie dookola brzucha i tak z nami spal.Teraz mam 2 psy i kota i tez zachowuja sie spokojniej jakby wiedzialy ze w srodku brzucha rosnie mala istotka ktora za niedlugo bedzie im dokuczac.
 
reklama
hmm.... a ja chyba za duzo dzisiaj mysle...... zastanawiam sie co wy czujecie, bo ja siedze sobie w pracy i czuje sie normalnie. To znaczy nie czuje sie jak w ciazy, no tylko brzuszek mi o tym przypomina czy wy tez tak macie?? Czy poczuje to dopiero z pierwszymi ruchami malenstwa?? zapomnialam dodac ze przez pierwsze trzy miesiace widzialam zmiany bolaly mnie piersi, mialam poranne nudnosci a teraz czuje sie dobrze nic nie boli mdlosci raczej tez zniknely, niby to dobrze ale teraz nie czuje nic co sugerowaloby ze jestem w ciazy. Napiszcie jak jest u was czy to sie czuje....
Ewelinka ciesz się kobieto, że się dobrze czujesz :)) Prawidłowe objawy miałaś więc ciesz się swoim stanem :)) Nie każda tak ma. Ja np dzisiaj cały dzien cierpie na ból głowy i przy okazji znowu mnie żołądek muli. Właśnie zajadam się malinkami....
Aliena lekarza nie masz złego, po prostu ma takie metody, ja też myślałam, że mój jest jakiś zły (a ma dobrą opinie i chodze do niego od lat) kiedy mi przepisał na mdłości toceran a później się dowiedziałam, że to szkodliwy lek. Wzięłam tą tabletke tylko raz, ale później miałam wolne i zaczęłam sie czuć duzo lepiej więc leżą i ich nie ruszam. Każdy z tych lekarzy ma swoje metody leczenia i prowadzenia ciązy. Mój mi na razie nie nakazał robienia innych badań niż krew mocz - standard, a wiem, że dziewczyny robia także tokso, cytomegalie itd.... Stwierdziłam,że zaufam mojemu Panu doktorkowi bo jest specjalistą z dużym doświadczeniem. AAA i jeszcze powiedzial, że na razie nie mam brac witamin bo jedząc owoce i warzywa dostarczam ich dużo i nie ma potrzeby jesc tabletki.
Co do upławów to chyba normalne w ciąży, ze mnie też leci... Często odczuwam jakieś pieczenie a lekarz powiedział, że tak się dzieje, przepisał mi globulki floragyn. Robił mi ostatnio cytologie i wyszła ok więc tym się nie martwie.
Agunia trzymam kciuki, czekamy na wieści.
 
Witam:-) Ja jestem w trakcie robienia nocek:zawstydzona/y: Wydaje mi się, że od ostatnich paru dni czuję takie delikatne puknięcia w brzuszku koło pępka, i tak się zastanawiam czy to mój Pysio już tak stara się dać o sobie znać;-) Co do kalendarzy, to mi wychodzi w każdym, że mam dziewczynkę, oraz, że ja jestem chłopcem;-) Choćby mój Pysio okazał się dziewczynką to i tak nie wierzę, w takie obliczenia:tak:
Kaasiutka, gratuluję synka:-)
agunia, trzymam kciuki za wizytę!!!
A ja lecę szykować się do pracy:rofl2: Miłego weekendu życzę:-)
 
za mną stresujący okres, bo skończyło się na badaniach inwazyjnych, ale juz mogę odetchnąć bo wiem, ze moje dziecko nie ma żadnej z trisomii i że będę miała drugiego synka- tak jak po cichu marzyłam :-) strasznie jestem szczęśliwa.
 
Mi z tych testów wyszło, że będzie chłopak. Ale ja też niby facet jestem :)) Więc jak?? Jednak Zuzia??
Wszystko się okaze. I m.in z tego też powodu raczej na razie nic nie kupuję dla dzieciątka. Na razie tylko kupiłam papucie takie fajne z Kubusiem Puchatkiem bardzo unisex. Ale ostatnio widziałam (chyba) w C&A sliczne kombinezonki w sam raz na luty :) Ale były tylko granatowe albo różowe więc muszę się jeszcze wstrzymać. Na poczatku tez nie kupowałam ani nie chciałam nic od kogoś brać żeby nie zapeszyć, ale teraz powoli zacznę się rozglądać i kolekcjonować co bardziej neutralne w kolorkach.
emma gratuluję synka!!! Kolejny!! Dziewczyny staram się śledzić forum na bieżąco ale czy jest już jakaś pewna dziewczynka???
 
Ostatnia edycja:
Kochane wszystko ok z moim misiem i to chłopczyk!!!!! Pan doktor zrobił sobie też zdjecie na pamiatke,bo tak wystawionej "armaty" jeszcze nie widział,ha ha:)
Mały jest tydzień starszy,bo jest duży jak na 15tyg i 3 dni.Ma 9 cm.Pan doktor się cieszył,że przyszłam,bo zrobił usg prawie prenatalne i wszystko jest na swoim miejscu.
Gratuluje również synków.
Same chłopaki:)
 
Agunia gratuluje chlopczyka!!! Cieszę się, że wszystko ok!

Emma75 badania inwazyjne? o kurcze, a to byly jakies wskazania? Fantastycznie ze obyło sie tylko na strachu i synek zdrowiutki! :)

Dziekuje Dziewczynki, przestraszylam sie bardzo gdy Fido skoczyl mi dzisiaj na moj brzuszek :( Mam nadzieje, ze tak jak mowicie nic zlego nam nie zrobil.
 
reklama
Gratulacje wszystkim mamusiom ktore juz wiedza jakiej plci jest malenstwo.
Minie przeraza tylko troszke to ze nastala epoka chlopcow...a ja tak bardzo chce dziewczynki :( bo z moimi juz nie moge wyrobic a co dopiero z 3 !!!!
Klotnie i bojki od samego rana az po zmierzch...
 
Do góry