reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam się niedzielnie.
Męża mi wcześniej do pracy wezwali więc siedzę sama i muszę tylko dla siebie robić obiadek ale mam taką ochotę na sos z grzybków, co prawda poszłam na łatwiznę i mam tylko pieczarki ale myślę że to zaspokoi moją zachciankę.
Wczoraj cały dzień czułam się tragicznie, słabo mi było i ciągle leżałam i spałam, a do tego wieczorem straszne mdłości. Już myślałam, że przeszły ale niestety dają o sobie znać co jakiś czas, abym nie zapomniała. To pewni przez te upały, na dwór wychodzę tylko jak muszę z pieskiem na spacerek bo nie da się oddychać.
A jak u Was z pogodą, coś słyszałam, że dziś znowu mają być straszne nawałnice i burze i ma się ochłodzić.
 
MONIABIR witaj ;) chyba same jesteśmy, bo nie ma ruchu na forum. Coś o burzach też słyszałam, mam nadzieję, że prognozy się sprawdzą, bo wykitować można. Co do mdłości to mi już dawno przeszły. Miałam dość krótko, ale za to jakie.:no: Wogóle te 'przypadłości' ciążowe mi szybko przeszły, bolesność piersi, mdłości, brak ochoty na seks. Ale za to zauważyłam że stan moich paznokci się polepszył.:happy:
 
u mnie nie ma kompletnie czym oddychać. powietrze stoi w miejscu. okropnie znoszę taką pogodę. kiedyś jakoś nie zwracałam uwagi na to, czy jest upał czy go nie ma, ale w ciąży wybitnie mi przeszkadza. głównie siedzę w domu, wychodzę tylko do sklepu, gdy mi czegoś zabraknie, no i gdy mamy zaplanowane jakieś wyjście do rodziny czy znajomych. mogłoby się trochę ochłodzić, to przynajmniej na jakiś spacer mogłabym się wybrać. a tak, to zapomnę jak się chodzi niedługo ;)
 
witam wszystkie niedzielnie :)
u nas z pogodą w sumie też koszmarnie tylko lekko na odwrót wczoraj cały dzień padało dzisiaj trochę wyszło słoneczko.
Pewnie dlatego od rana koszmarnie boli mnie glowa wzięłam już dwie łyżki panadolu dla dzieci i jedną tabletkę ibupromu marnie pomaga do tego siedzę dzisiaj cały dzień w łóżku koszmar jakiś za stara już jestem na ciąże wrrrr

Tab mamy taki sam wiek ciąży
 
AILENA my i tak mamy luksusy, bo na początku ciąży jesteśmy. Wyobraż sobie co przechodzą te, które są w zaawansowanej ciąży lub rodzą...:no:
 
witam wszystkie niedzielnie :)
u nas z pogodą w sumie też koszmarnie tylko lekko na odwrót wczoraj cały dzień padało dzisiaj trochę wyszło słoneczko.
Pewnie dlatego od rana koszmarnie boli mnie glowa wzięłam już dwie łyżki panadolu dla dzieci i jedną tabletkę ibupromu marnie pomaga do tego siedzę dzisiaj cały dzień w łóżku koszmar jakiś za stara już jestem na ciąże wrrrr

Tab mamy taki sam wiek ciąży

Z tego co wiem to ibuprofenu nie powinno się brać w ciąży, bo nie było badane jak może wpływać na płód. Z przeciwbólowych dozwolony jest tylko paracetamol (pod różnymi nazwami handlowymi). No chyba, że lekarz zaleci Ci inaczej.
 
sunshine tez super imiona
Gabriel jest fajne a u nas by mówili Gabryś... :szok::-D ale Ethan bardziej mi się podoba niz Gabriel, Gabriel kojarzy mi się duchownymi :-p:-p

Sonia ja mam Gabriela i uwierz mi że nie ma nic wspolnego z duchownymi ;) pamiętam jak był malutki i spotkałam znajomą i pyta się jak dalam synkowi na imię a ja mowię że Gabriel no a ona mówi : ooo to nie zły będzie z niego gagatek ;) i w sumie miała rację jest takim rozbujniekiem że katastrofa my mówimy na Gabriela: po prostu Gabriel czasami Gabiś ale w sumie najcześciej MRÓWECZKA bo jest w rodzinie najmniejszy

Teraz będzie NATANIEL
 
reklama
Z tego co wiem to ibuprofenu nie powinno się brać w ciąży, bo nie było badane jak może wpływać na płód. Z przeciwbólowych dozwolony jest tylko paracetamol (pod różnymi nazwami handlowymi). No chyba, że lekarz zaleci Ci inaczej.

Kurczę na ulotce było napisane że nie wolno brac w III trymestrze, jutro zadzwonię do lekarza ale mnie nastraszyłaś mogłam najpierw zapytać zanim wzięłam ale tak mnie bolała głowa że aż mnie mdliło a po takiej dawce leków w sumie tylko mi ulżyło ale nie przestało boleć
 
Do góry