reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

hihihihi Angel :-D no tak bo tatusiowi to zalezy aby synek miał branie, to takie męskie :-D
mój jak powie 'cześć maleńka jestem Brrruno' to tez będzie się działo :-D tylko jak zacznie dziewczyny przyprowadzać, to chyba umrę z przerazenia :-p

ja mam lekarza ze zwykłym USG :-( ale 4D moze zrobie tak w 30 tygodniu
 
reklama
Polis Noah tez bardzo ladne imie :-) myslalam tez nad Matthew (Matt w skrocie)
Moze Matthew Ethan :-D

Sonia ja za duzo doswiadczenia z chlopcami nie mam, mam 2 siostry , siostra blizniaczka w zeszlym roku urodzila coreczke Aleksandre ....jezeli bede miec chlopca to bedzie to pierwszy chlopak w rodzinie!! :happy:
 
Witajcie ;) Wybaczcie, że ostatnio mało wchodze, ale dużo sie u mnie dzieje. Widzę, że gadacie o imionach, mnie się najbardziej podoba dla chłopca Filip a dziewczynki Ola.

Ostatnio bierze mnie chęć na ciasta. Nawet makowca się nauczyłam robić ;).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzięki :)
Kurcze tyle by się chciało pogadać i napisać, że aż słów brakuje :)
To taki piękny okres w życiu, a ile teraz niepewności i pytań i czytania wszystkiego w internecie... Ja to chyba się uzależniłam, bo każdy wynik od lekarza i wszystko sprawdzam, porównuje. PARANOJA!! Ale koniec z tym, postanowiłam zalogowac się na forum i tutaj dzielic swoje smutki i radości z innymi kobietami :) Jak u Was przebiega ciąża? Bo musze się przyznac, że ja ani raz nie wymiotowałam, nie miałam mdłości, tylko spać mi się chce :p
 
mysia TY nie czytaj i nie porównuj nic w sieci bo to tylko źle Cie nakręca... ja tak jak TY znosiłam pierwszą ciąze, teraz jest troszke gorzej, ale i tak nie mam co za bardzo narzekać, mdłości mi sie zdarzają jak głodna sie poczuje, wymiotować też nie wymiotuje a zmeczona to jestem bo mam juz małe dziecko i nie zawsze są nocki takie jakbym sobie tego zyczyła... ale nie ma w życiu lekko... :)
 
No masz rację, ale ja jestem na L4 juz miesiac prawie, mimo ze to dopiero 12 tydzien, ale pracuje na co dzien ze zwierzetami i lekarka kazala isc na zwolnienie...
I tak siedze i czytam te wszystkie rzeczy, o porodach wiem tyle, ze chyba mogłabym sama odbierać :)
A jak z badaniami? Ja w sumie na kazdej wizycie mam USG (nie prosze o to, sama lekarka mi robi-ale jest to dodatkowo platne, wiec chyba o to chodzi, ehhh...) i ostatnio bylam na tym USG genetycznym.
 
reklama
Do góry