reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Zapomnialam dopisac o brzuszkach. Mi sie wydawalo ze brzuszki sa szybciej widoczne u szczuplych osob, nawet czytalam o tym wiele razy. Ja jestem szczupla, 0 tluszczu na brzuchu i taka kuleczke mi widac...malutka , tylko ja ja widze z chrisem bo tak to raczej nikt by nie powiedzial ze jestem w ciazy. Choc przyznam ze wieczorami mam wiekszy, ale to chyba dlatego ze jem sliwki, netarynki, brzoskwinki i kalafior :szok: w ciagu dnia i czasem doloze winogrona :-) . Rano jak sie budze to brzuszek znow maly :)
 
Widzę, że też Kubuś Ci się podoba, my z M jeszcze kiedyś dawno rozmawialiśmy o imionach i dla chłopca właśnie Kubuś, a dla dziewczynki ja choruję na Julkę.
.

My też dla chłopca mamy imię Kubuś wybrane już dawno a dla dziewczynki jeszcze się zastanawiamy, mi się podoba np. Martynka.

A brzuszek wieczorami też mam większy, rano mniejszy, ale jest już widoczny. To zależy od kobiety, każda ma inaczej, niektórzy dostają brzucha szybko i potem nie rośnie a czasem jest tak, że brzuch rośnie mocno w ostatnich miesiącach ciąży. Jak zrobię zdjęcie to Wam wkleję.
A propos brzuszka to ja przed ciąża trochę przytyłam i miałam fałdki a teraz to się ten tłuszczyk napiął i pewnie dlatego bardziej też widać.
 
GosiaLew ja mam tak samo. Przed ciążą nie miałam płaskiego brzucha ale taką trochę oponkę. Miesiac przez zajsciem zaczęłam robić brzuszki no i jak tylko się dowiedziałam o ciąży to był koniec z cwiczeniem. Teraz brzuszek moim zdaniem jest widoczny, inni tez go juz dostrzegają, a najwiekszy jest wiadomo jak sie najem i własnie jak piszecie wieczorem. O odchudzaniu obecnie nie ma mowy ale co tam, przeciez to urok ciązy....... stawac sie coraz wieksza :)) Kazda dziewczyna ma inna budowe i nie ma sie co porównywac, modelkami to my w ciazy nie będziemy :))
 
witam niedzielnie
no z brzuchami to róznie bywa :) ja w pierwsze jciązy nie miałam brzucha w ogóle widocznego az do 6 miesiąca ciązy i babki w pracy mnie pytał czy ja oby na pewno jestem w ciązy a później jak wyskoczyl to był tak wielki, że problem był z kurtką na zimę bo nie mogłam sie a żadnej dopiąć i wreszcie kupiłam XXL która była u mnie do kolan bo ja mała babka jestem 158cm no i wyglądałam smiesznie jak taka kulaaaa... wiec brzuch to sprawa dośc indywidualna u szczupłych babek i z wąskimi biodrami wyskakuje szybciej u grubszych i z szerszymi później :) u mnie jeszcze ciążowego nie widać, mam tylko zapasy z poprzedniej ciązy i okresu karmienie piersią dlatego póki co nie wklejam brzucha bo nie ma sie czym chwalić hehehe... :)
 
Heja:happy:

Ja właśnie się wyspaam, obejrzałam stare fotki ze ślubu i mi się na wspomnienia zebrało.:rofl2:
Upał wciąż widze daje o sobie znać. Jak żyjecie? U mnie non stop wiatrak chodzi i tak to niewiele daje.
 
reklama
Do góry