reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Kaasiutka gratulacje zdrowej dzidzi :) moj czlowieczek tez ma 6 i pol centymetra , wg pierwszego usg ktore mialam robione prywatnie wyszlo ze jestem w 9 tyg i 1 dniu czyli zgodnie z moimi wyliczeniami, wczoraj mialam usg (12tydzien) a wyliczono mi ze jestem w 12 tyg i 6 dniu bo dzidzia za duza jak na 12 tydzien .

dzięki kochana :) jeszcze 6 miesięcy ;) :-)

nixie - mój to ostatnio miał ADHD, dziś coś niemrawy jakoś był ten człowieczek :) :happy:
maran-atha - a ja myslę, że to jakieś ciążowe lenistwo zapanowało :) :szok:
 
A ja właśnie gotuje obiadek,później zakupy i mam w planach kompocik jeszcze zrobic i jakies ciasto.A co do weekendu to na prawde mało osob pisze
 
I ja zgłaszam swoją obecność na lutowych mamusiach!
Co do dzisiejszego jedzonka to chyba skoczę po brokuły, bo cosik mnie na to ciągnie.Tyle że K. będzie musiał się zadowolić mizerią, bo za "zielskiem" nie przepada;)
Pozdrawiam sobotnioporannie
 
Dzien dobry w sobote:-)
Ja juz w pracy chociaz najchetniej bym z lozka nie wychodzila.U nas rano bylo 10 stopni, pada deszcz i pogoda wybitnie barowa. Moj szef kochany zostawil mi pelno papierkowej roboty wiec bede tkwila w biurze pol dnia. A myslalam ze z podopiecznym pojde do kina i jakos zleci:eek:
Miloego dnia lutoweczki:-)
 
milagros to rewelacja, zazdroszczę, bo juz mozesz wybierać imię i ubranka czy dodatki :-) o płci dowiedziałaś się przez normalne USG, czy jakieś 3D? pytam, bo ja idę za 10 dni i liczę, ze tez się dowiem, a z drugiej strony wszędzie się mówi, ze płeć potwierdzona moze być po 20 tygodniu :baffled:
 
reklama
Do góry