reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam nową lutóweczkę i podziwiam wytrwałosci, bo mnie nie udało się wszystkiego przeczytać :-D
Ewuśka fajnie, ze już w domku.
 
Ostatnia edycja:
Hej, chwilę mnie nie było. Witam nową lutówkę :)
U mnie w miarę dobrze w dzień. Ale wieczorami wciąż mdłości.
Przeprowadzka jednak za rok.
 
Ja polecam oprocz oliwki zwyklej dla dzieci do nawilzania olejek eurecin. uzywalam go nawet jak w ciazy nie bylam co prawda nie tak regularnie jak teraz :-) ale daje gwarancje nawilzonej skory no i rozstepow nie posiadam moze ze 3 tak na boczkach (ale to bardziej dlatego ze bylam z synkiem na podtrzymaniu i bralam feneterol po ktorym bardzo puchlam) kosztuje on ok 50 zl 49 lub 39 nie pamietam w aptece tylko dostepny. albo do dobrego nawilzenia i ogolnie kosmetykow do skory problematycznej marka iwostin dla kobiet w ciazy jak najbardziej bo niektore kosmetyki tj. kremy nawilzajace olejki itp mozna stosowac u maluszkow nawet. iwostin tez w aptekach nie jest stosunkowo drogi (tani tez nie) ale skuteczny.
 
Pytanko do dziewczyn mieszkajacych w UK. Dostalyscie juz zaproszenie ze szpitala na USG bo ja jeszcze nic i nie wiem kiedy mam sie go spodziewac.:no:


ja dostałam bardzo szybko w środe wysłałam list w piatek do mnie zadzwonili i ustalili date na 22.07. a w poniedziałek miałam już list wiec bardzo szybko to było od wizyty u GP jakieś 3-4 dni
 
Gdyby nie ten upał, zmęczenie, bolące piersi i ciągnący ból w brzuchu, gdy się za dużo nałażę to mogłabym powiedzieć, że czuję się rewelacyjnie ;)
Wczoraj wieczorem była u nas burza i temperatura na całą noc spadła do około 20 stopni. Przynajmniej mi się ryby w akwarium nie ugotowały, a już kombinowaliśmy co zrobić, żeby je schłodzić.
W pracy padła nam klimatyzacja kilka dni temu, jakoś nie mogą się zabrać, żeby ją naprawić i gotujemy się w biurze w 30-stopniowym upale :/ Na szczęście w mojej branży teraz jest po sezonie i roboty nie ma za dużo, więc mogę sobie robić częste spacery w kierunku wentylatora ;)
Przełamałam się dziś i kupiłam na allegro kilka bluzek ciążowych (w sumie po ciąży też pewnie będę je mogła nosić), bo do tej pory bałam się, że zapeszę i coś się stanie jak już cokolwiek w tym kierunku zrobię. Ale dziś wmówiłam sobie, że przecież te bluzki takie typowo ciążowe nie są i na pewno nic się nie stanie. Chyba ciąża mi się na mózg rzuciła, bo nigdy, przenigdy nie byłam przesądna :)
Pozdrawiam środowo :)
 
Ja jeszcze nawet midwife nie widzialam... ale moja wina, bo nie mialam jak wejsc do przychodni.
Dostalam na usg, nawet dwa.. ale serca (?) i nerek, wiec moze poprosze, zeby mi dzieciaczka pokazali szybko.
U nas tez nie czeka sie tak dlugo, maks tydzien na list ze szpitala.

Tak z ciekawosci sie zapytam, w Irlandi musicie wy same wysylac zapytanie o usg?
 
Ja polecam oprocz oliwki zwyklej dla dzieci do nawilzania olejek eurecin.

akunia a ta oliwka to nie Eucerin? Ja używam kosmetyków Eucerin i jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie testowałam na rozstępy, ale mam wrażliwą skórę i bardzo dobrze się sprawdzają w moim przypadku, dobrze nawilżają a nie podrażniają. no i co obecnie dla mnie ważne - nie pachną :) Nie toleruję teraz zapachów kosmetyków ;)
 
akunia a ta oliwka to nie Eucerin? Ja używam kosmetyków Eucerin i jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie testowałam na rozstępy, ale mam wrażliwą skórę i bardzo dobrze się sprawdzają w moim przypadku, dobrze nawilżają a nie podrażniają. no i co obecnie dla mnie ważne - nie pachną :) Nie toleruję teraz zapachów kosmetyków ;)

eucerin nie ma oliwki w takiej pojemności jak pisała akunia, kilka dni temu już o niej pisała, w ogóle to eucerin ma olejku do kąpieli tylko taki myjący - jak nivea,, bo to nawet ta sama firma.
 
reklama
Dzień Dobry;-) Ja dziś trochę zła jestem bo mi kilka rzeczy w domu nie chodzi min. woda w toalecie:angry: Poza tym bez większych zmian. Jadę zaraz na zakupy spożywcze.
Aniaprzemka, musieliśmy pożegnać 3 Aniołki(*)Lutowe:-( co tu przeżywałyśmy:-(

:( No co wy mówicie :(
Cieszyłam się że dużo nowych, ale nie myślałam, że tyle smutnych wieści...
[*]
 
Do góry