reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Nie było mnie kilka dni a tu się tyle dzieje, ze musiałam pospisywać sobie co której chciałabym odpowiedzieć:happy:
Maxwell jest mi bardzo przykro, myślami i serduszkiem jestem z Tobą trzymaj się cieplutko

Agunia
w te upały to najlepiej nie wychodzić jak się oczywiście nie musi a jak już to cieniem z popitką i czymś do zakąszenia w łapce. Dobrze, że nic się Wam nie stało. Ja też omdlałam w tramwaju po drodze do pracy i powiedziałam sobie wtedy, że jadę do niej po raz ostatni-dzidzie są teraz najważniejsze-uważajcie na siebie

Ewuśka fajnie, że jesteś już w domku-wypoczywaj teraz ile się da - 3mam mocno kciuki
Tab witaj nowa mamusiu w naszym gronie
Harsh współczuję bardzo tych Twoich rozstępów. Mnie pewnie również z bliźniakami to nie ominie. Nawet mój lekarz na wczorajszej wizycie powiedział, bym zaczęła się już czymś smarować, bo mogę mieć potem z tym kłopot

Życzę wszystkim miłego, chłodnego dzionka
P.s u mnie w domu temperatura wahha się pomiędzy 27 a 29 st C. Ech no i gdzie te ochłodzenie
 
reklama
maxwel, szczerze ci współczuję, dobrze, ze masz już maleństwo, to łatwiej bedzie ci przejść do normalności, bo początki są bardzo trudne.
maran, no to tych wizyt jak na lekarstwo. ale wlasciwie jak sie nic nie dzieje to spokojnie wystarczy, ile razy ja chodzilam, żeby tylko oddać wyniki i nawet nie byłam badana.
 
Witam:-) Wypróbowałam właśnie krem, który kupiłam wczoraj i jak dla mnie to za intensywnie pachnie:-p no ale póki co będę go używać. A ja dzisiaj do pracy na nocki, jak mi się nie chce...:-p
maxwell, strasznie mi przykro i mocno tulę(*)
Co do wizyt w Irlandii, to dużo ich nie ma, ale jak się nic nie dzieje to w sumie nie ma potrzeby chodzić częściej. W razie czego są polscy ginekolodzy jeszcze więc myślę, że źle nie jest. Jak komuś zależy na częstszych wizytach to się zawsze może umówić prywatnie. W Polsce jest chyba trochę podobnie, wizyt na nfz nie ma aż tak dużo, więc też często trzeba chodzić prywatnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam czwartkowo

maxwell bardzo mi przykro

jeżynka no to niestety tak z tymi kremami jest, że nie zawsze zapachy nam podchodzą, ja osobiście jestem wrażliwa na zapachowe kremy, więc pewnie bym już nie używała.

figa777 ochłodzenie po weekendzie ma być - małe ale zawsze coś
 
cześć dziewczyny...
Maxwel przykro mi bardzo:-(
Dziewczyny nie uwierzycie....Moja córka Ola(6 lat) w poniedziałek wróciła z braćmi od taty z weekendu z wysypką na brzuchu.No to ja sobie pomyślalam,że pewnie jakieś uczulenie albo coś,kupiłam wapno i nic,wysypka sie rozeszła jeszcze na plecy.Dziś poszłam do lekarza,a lekarka mi tu mówi,że Ola ma szkarlatyne i anginę ropną:szok:
Dziecko ani temperatury,ani bólu gardła nic kompletnie.Dostała antybiotyk oczywiście,bo to bakteryjne paskudztwo.jestem normalnie w szoku,że tak łagodnie to przechodzi,bo przecież angina ropna i szkarlatyna objawia się zawsze temperaturą do 40 stopni,a ona nic i bardzo dobrze,bo szybko się wyleczy:-)
 
cześć dziewczyny...
Maxwel przykro mi bardzo:-(
Dziewczyny nie uwierzycie....Moja córka Ola(6 lat) w poniedziałek wróciła z braćmi od taty z weekendu z wysypką na brzuchu.No to ja sobie pomyślalam,że pewnie jakieś uczulenie albo coś,kupiłam wapno i nic,wysypka sie rozeszła jeszcze na plecy.Dziś poszłam do lekarza,a lekarka mi tu mówi,że Ola ma szkarlatyne i anginę ropną:szok:
Dziecko ani temperatury,ani bólu gardła nic kompletnie.Dostała antybiotyk oczywiście,bo to bakteryjne paskudztwo.jestem normalnie w szoku,że tak łagodnie to przechodzi,bo przecież angina ropna i szkarlatyna objawia się zawsze temperaturą do 40 stopni,a ona nic i bardzo dobrze,bo szybko się wyleczy:-)

Takie maleństwo i takie paskudztwo Ją dopadło. to macie teraz w domku mały szpital. Nie słyszałam nigdy by ktoś z mojego otoczenia przechodził kiedykolwiek szkarlatynę-skąd jej się to wszystko przyplątało i do tego w taki upał. 3mam mocno kciuki by szybciutko wyzdrowiała
 
Ja też jestem w szoku,bo czytałam,że to choroba jesienno zimowa,a nie letnia:-)
Jak widać po niej,to raczej szybko minie,bo łagodnie przechodzi.
jutro idę do ginekologa,to się spytam,czy to w jakiś sposób mi i dziecku nie grozi,bo to zakaźna choroba jest.
 
WItajcie!!
Mam 18 lat. Zapewne jestem duzo mlodsza od was. Ale cóż trzeba sie cieszyc z tego co sie ma. Jestem w 9 tyg ciaży. Dowiedzialam sie 16 czerwca poprzez badanie USG. Poszlam na nie myslac ze znowu mam cyste. A okazalo sie ze to 9 mm pecherzyk ciążowy. Normalnie przezylam szok. Powoli oswajam się z myśla ze bede mamą. Myślałam, że to niemozliwe gdyz kilka lat temu mialam anoreksje atypowa na tle nerwowym. Na szczscie uporalam sie z tym. Na kolejne USG wybralam sie 7 lipca i pierwszy rz zobazylam fasoleke mierzyla wtedy 1,4 cm 7tc 6d serduszko juz bilo:)Ale wykryl tez cyste 3 cm. Powiedzial ze to normalne i zdarza sie calkiem czesto w ciazy. Troszke sie tym zaniepokoilam. Z ostatniej miesiczki wychodzi ze termin wypada na 18 lutego 2011 roku.
Pozdrawiam
 
reklama
wenus, kiniorek jest w podobnym wieku :) Witaj :)

Dziewczyny u mnie trochę lepiej z mdłościami, upały nadal dokuczają, ale staram się nie wychodzić. No i mąż wreszcie wrócił z Warszawy to mnie odciąży :D :D Fajna gra słów wyszła :D

Jak pisałam, zostajemy jeszcze przez rok na Mazurach - zaraz sobie zmienię miasto po lewej...
 
Do góry