reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Sunshine wracam ale juz nie do Luton tylko przeprowadzamy sie do Hemel Hempstead bo malz zmienia prace. Jeszcze tylko sie zastanawiam kiedy to bedzie ale pewnie na poczatku wrzesnia bo mezusiowi sie teskni i juz mnie meczy zeby wracac.

Ela 210 to juz niezla ilosc. U nas dalej max to 120 a ostatnio to i 60 tez wystarcza.

Olcia moja to spi w kazdym miejscu lozeczka, czasami nawet do gory nogami-taki z niej wiercioch. A nos w ochraniacz tez lubi wsadzac ale jak widze to ja troche odsuwam bo sie jednak boje.
 
reklama
My mamy nocki tez nieciekawe. Mały budzi sie co 2 godz i tez często sie kręci. Uzależniłam go od nocnego cycka :) jak się kręcił, to myślałam ze z głodu i buch go do cycka, no i teraz walczymy. Karmie nie wcześniej niz po 3 godz., a jak płacze to głaszcze po brzuszku lub główce i jakoś w końcu zasypia. Zobaczymy kiedy coś sie zmieni.
Margoz my do mleka mamy 2 i 3 z TT. Ale 3 sa jeszcze nieco za duże bo jak Igo pije to często wycieka mu mleko z kącika ust. 2e mam tylko jedną i muszę dokupić do reszty butelek.
Tab miałaś świetny pomysł! Może jeszcze dodamy co jest od którego miesiąca?
 
Ostatnia edycja:
witam, ja jak zwykle wieczornie ...
powiem Wam kochane ze mój malec to istny Bin Laden ;) kurcze ktoś gdzieś pisał jak wyje to wejdź po jakimś czasie, albo nie wchodź ... ychm dzis spróbowałam, pierwszy i ostatni raz. darł się 15 min a 40 min go uspokajałam ... wrrr Na niego po prostu nie działają takie metody. Mam trzy problemy:
1. Nie chce spać w dzień, stosuje tzw drzemki
2. Nie usiedzi za Chiny Ludowe w wózku, pręzy się i ma ochotę pójść na spacer na rękach
3. Nie ssie butli, po prostu nie uznaje smoczka (wydałam prawie dwie stówy na różne butelki w różnych konstelacjach ... nic z tego.
Poza tym, chyba ok. Super wcina łyżeczką, pije z niekapka, jedziemy na cycu plus rano kaszka jakas z owocem, obiadek deserek.
Kurde gdyby nie te 3 punkty życie było by piekne. Ale .... już mam sposób na moj dół psychiczny ... wmawiam sobie, za rok się wyśpisz, a jak odstawisz od cycka pójdziesz na imprezę i po trzech dniach wrócisz ;) Powiem Wam szczerze ... działa, dopóki nie ma syreny :-D

a propos nocek, kurde no tu to rewela nie mogę narzekać. Mały spi z nami, ja z gołymi cyckami, cyce jak donice ... czuje tylko jak się czasami pzrebudzi, znajdzie cycka, zassie, pociumcia, i zaśnie. I najlepsze ... rano się budzi i ok. 45 min turla się po nas, gada, śmieje się, piszczy, łapie mnie albo męża za noc, wkłąda palca do uszu ... zawsze jescze można dospać ;-)
 
Ostatnia edycja:
ja już zaliczyłam imprezę w niedziele ,w pn umierałam i obiecałam sobie że nastepnym razem pomyśle o opiece nad Leną na drugi dzień żeby z bólem głowy nie musieć opiekować się Lenką . zresztą mąż to samo ,cały dzień pluliśmy sobie w twarz .

Ogólnie to teraz jesteśmy na urlopie w PL i korzystam z okazji że mogę Lenke zostawić z moją mamą ,która jak nie idzie do pracy to wiadomo że się zawsze zgodzi bo spragniona wnuczki :)

Jeszcze nie byłam się kąpać nad jeziorem , trochę sie jednak wstydzę .


mam ochotę na coś do jedzonka ,na grilla za późno .hmmm chyba zadzwonimy po cos ,bo zapomnieliśmy zakupów zrobić i mam tylko twarożek hehe
 
Tab miałaś świetny pomysł! Może jeszcze dodamy co jest od którego miesiąca?

Na dole tabelki jest podział na miesiące, więc proszę wpisywać we właściwą ;)

Powpisywałam trochę składów, które znalazłam w necie, gdybyście zauważyły jakieś błędy to proszę śmiało poprawiać.
 
Tab, to ja jednak skoryguję tę zupkę jarzynową, bo z tego co jest na stronie nestle wynika, że tej zupki z mlekiem i masłem to już nie ma w ofercie i w sklepach też się z taką nie spotkałam.
Jak się mylę, to mnie poprawcie.
 
Ostatnia edycja:
witam z ranka :)
my jak zwykle pospałysmy do siódmej, ale ja już przyzwyczajona jestem i mi nie przeszkadza wstawanie nawet o piątej :))
delikatne śniadanko i teraz zabawa na kocyku :)
polis, moja też nie przekracza dawki 120 ml, ale to rzadkie jest żeby tyle wcięła, ostatnio tak zjada po 70 ml
 
reklama
Dzien dobry, a wcale nie taki dobry :(
Mala sie walnela zabawka z maty i byl ryk, a myslalam ze nic jej nie ruszy, bo ostatnio dostala od mojego bratanka dwa razy po glowie samochodzikiem i nawet sie nei skrzywila, oczywiscie bratanka pilnujemy ale czasem nie zdarzymy za jego reakcja - probowal dac jej samochodzik ale nie chciala to ja walna, no nic znikam,
milego dnia zycze, mam nadzieje ze poprawi mi sie humorek

P.s. Od dzis w realu jest promocja na pampersy 85zl za dwie paczki, my kupujemy 4 wiec 2x po 70szt, chyba tanio - dawno nei kupowalam bo mama mnie zaopatrza ale ostatnio placila jakos chyba 89
 
Do góry