reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Dziewczyny, zrobiłam tabelkę ze składem słoiczków, będę wdzięczna za dopisywanie na bieżąco składu tych, które Wy macie w domu. Jak zbierze się ich trochę to będzie łatwiej przejrzeć tutaj skład przed zakupami, niż potem stać przy półce i czytać.

Tabelka jest w linkowni.
 
Hej,
u nas też nocne rzuty. Nie wiedziałam o co chodzi przed wybiciem zęba, a teraz już wiem :) Po prostu dziąsełka go męczą. Na szczęście tylko się kotłuje, a nie budzi. Czasem jak słyszę, że walczy, to mu posmaruję dziąsełka i przysypia mocniej. Jak mu ten pierwszy wybił na całej szerokości, spał kilka nocy, jak aniołek. Teraz znów się zaczęło, wiec wytrwale wypatruje kolejnego:)
 
Dziewczyny, zrobiłam tabelkę ze składem słoiczków, będę wdzięczna za dopisywanie na bieżąco składu tych, które Wy macie w domu. Jak zbierze się ich trochę to będzie łatwiej przejrzeć tutaj skład przed zakupami, niż potem stać przy półce i czytać.

Tabelka jest w linkowni.

dodałam parę swoich
 
Tab, robota pierwsza klasa.

Mam pytanie: czy u Was w zupie jarzynowej gerbera jest mleko i masło (tak ktoś wpisał w tabelce)? Bo u mnie nie. Aż wyjęłam słoiczek ze śmietnika ;-)
 
Witajcie dziewczynki,

My dzisiaj wrocilismy z Londynu, maly przez prawie 2 tyg tak sie rozwinal , ze w szoku jestem :)bierze stopki do buzi, kregoslup sie jemu wzmocnil. podnosi wysoko pupke jak lezy na brzuszku, przewraca sie z pleckow na bok i na brzuszek, piszczy, zaczepia ludzi :-):-) smieje sie na okraglo, szczegolnie jak wychodzimy z nim na spacer. My juz od miesiaca uzywamy spacerowki i jestem naprawde bardzo zadowolona, na innym watku pisalam, ze mamy Maclaren Quest sport, wazy tylko 5,5kg, super lekki i latwo sie prowadzi ,nie mam zadnych zastrzezen. Mazna uzywac ta spacerowke od 4go miesiaca. Mamy tez i candy pear, ale dopiero bedziemy uzywac od 6go miesiaca.

Musze w koncu zabrac sie do rozszerzania diety daniela, ciagle karmie go tylko piersia. Jestem ciekawa , czy to jemu wystarcza, bo w nocy budzi sie 2 razy na jedzonko. Dobrze, ze od razu zasypia.

Polis, a ty wracasz do Luton? czy juz na stale zostajesz w Polsce?
 
Ostatnia edycja:
U nas to roznie z nockami bywa hmm... po wczorajszych placzach i marudzeniach myslalalam ze troche dluzej w nocy pospimy a tu pobudki co 2 godz ;/// troche sie tej mojej malej rozlegulowalo spanie chyba ;/
Co do smoczkow to ja uzywam nr 3 bo ladnie z niego Nadusia, pije to oczywiscie do mleka a do kaszki czy kleiku nr 2 z tym ze tez sobie go troszke powiekszylam.:-)


Powiedzcie mi dziewczyny czy Wasze dzieciaczki spia czasami w narozniku lozeczka ??? Bo moja Nadula jak czasami ja sprawdzam to tak sie dosunie to rogu lozeczka buzka centralnie w ochranicz albo buzka w misia zawsze musi miec cos pod noskiem .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ela81 - a Ty mu tylko cyca dajesz? próbowałaś dać kleik? może się nie syci samym mlekiem? a w dzień śpi?
może by mu spróbować dać herbatkę z melisą, taką granulowaną, tylko może bardziej rozcieńczoną, ciekawe czy by pomogło...

Nikodema karmie tylko cycem ale daje mu w dzien raz butle z mlekiem zeby umiał pic i powiem wam ze jak mu daje 210ml to wypija wszystko a jeszcze by chciał wiecej!Jeszcze nie wprowadzalam mu nic nowego ale pomysle o tym kleiku noi zaniedługo mam zamiar wpowadzac mu pomału deserki. W dzien spi mi tylko ze 3 razy po 30 min wiec tak jak wiekzosc maluchów. Kurde ciekawe ile jeszcze bede musiała czekac na cała przespana noc moja i jego:(
 
Do góry