reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

clauditka, a Szymuś to w nocy tylko ci się kręci, czy marudzi i płacze??? bo jak się tylko kręci, to go zostaw, uśnie może sam... moja Lena w nocy to kilkanaście razy zmienia pozycję, ja czasem słyszę, jak się kokosi, ale jak nie marudzi to nie wstaję wcale, znajduje sobie pozycję i zasypia znowu
GosiaLew, udanej wycieczki do zoo :))
ja wysłałam męża na spacer z małą a sama trochę odpoczywam
 
reklama
Ufff dopiero usiadlam, mala jak wstala o 8:30 tak nie wiedziec bylo o co jej chodzi, ciagle jeczala.... dopiero wrocilysmy ze spacerku to zjadla i zasnela, a na spacerku o dziwo bez jekow... nie nadazam - musze ja tutaj chwalic, albo na nia narzekac bo potem robi na odwrot ;)
Moja dzis chciala siegnac po pilke, ale po wyciagnieciu reki nie dala rady, wiec probowala podniesc tulow i stanac na kolanach, ale nie ma jeszcze sily wiec nie dawalo rady, wsciekala sie jak nie wiem, bo przesuwac sie potrafi ale do tylu a ona chciala do przodu ;) komicznie to wygladalo...
 
Witam sie i ja!!
Dawno nie pisałam ale cały czas was podczytuje!:)Pisze zeby sie pożalić i prosic o rade!!! Kurde mój Nikodem nie chce spać mi w nocy!!!!Juz trwa to od dłuzszego czasu!Wygladam jak zombi z braku snu głowa mi nawala non stop a o humorze to nie wspomne mam czasami ochote kogos zabic wiec na mezu sie wyrzywam!!:(
Jak kłade mojego łobuza ok 20 to ok 23 pobudka na cyca potem ok 1 noi potem to juz praktycznie co godz. sie budzi a to cyca chce albo zabawy!dzisiaj juz przeszedł samego siebie!Obudził sie ok 4 rano wiec dałam mu cyca a potem chciał sie bawic!Połozyłam go do łózeczka bo u nas w łózku to cyrki wyprawial cała w sinikach jestem od jego kopnieć:(i tak a to krzyk a to płacz w tym łozeczku do ok 6 wkoncu maz wstał i zaczał sie z nim bawic oczywiscie wsciekłam sie na niego ze go wział bo uwazam ze w ten sposób mały uzyskał to co chciał!
dzisiaj mam plan ze jak obudzi sie ok 1 w nocy to dam mu butle moze pospi wtedy dłuzej!ehhh juz czasami brak mi sił!dobrze ze maz prace zaczyna dopiero o 15 wiec pomaga mi bo samej to bym chyba nie dała rady bo głowa mnie ciagle boli i brzuch ale te bóle podejrzewam ze mam od tabl anty i te humory tez:(
 
Ela81 - a Ty mu tylko cyca dajesz? próbowałaś dać kleik? może się nie syci samym mlekiem? a w dzień śpi?
może by mu spróbować dać herbatkę z melisą, taką granulowaną, tylko może bardziej rozcieńczoną, ciekawe czy by pomogło...
 
Ela wspolczoje, niestety nie pomoge, moja wstaje ostatnio 5 -6 rano, czasem jak dzis tez ma ochoty na zabawe ale jak ja ingorujemy to gada sama do siebie, wklada sobie smoka (czasem na odwrot) i zasypia, a moze rzeczywiscie jest glodny? A duzo spi w ciagu dnia?
 
clauditka, a Szymuś to w nocy tylko ci się kręci, czy marudzi i płacze??? bo jak się tylko kręci, to go zostaw, uśnie może sam... moja Lena w nocy to kilkanaście razy zmienia pozycję, ja czasem słyszę, jak się kokosi, ale jak nie marudzi to nie wstaję wcale, znajduje sobie pozycję i zasypia znowu
no właśnie że tylko się kręci, nie płacze, już próbowałam nie wstawać do niego, ale on tak potrafi i z godzine się kręcić, niewiem może na noc mu zrobie kaszki i to go bardziej nasyci, bo już niemam pojęcia na tego urwisa.
 
Dziewczyny, nasza też w nocy kręci się jak oszalała. I też nie płacze, ale tylko do czasu jak sobie główki w szczebelki nie wciśnie. Chyba normalnie drugi ochraniacz założę. No i wróciliśmy do śpiworka. Nabrała takiej wprawy, że i w śpiworku szaleje, ale przynajmniej nie jest odkryta.

Byłam w pracy. Złożyłam wnioski urlopowe. Za tydzień jestem już na wypoczynkowym. Szef mnie z powrotem na pokład zaprasza, a ja ma gulę w gardle jak tylko pomyślę :-(
 
Ela, współczuję, nie wiem co ci poradzic, bo ja w nocy nie wstaję
clauditka, jak nie marudzi, to ja bym ewentualnie tylko sprawdziła czy nie marznie albo nie jest mu gorąco i niech śpiocha :) bo się wykończysz kochana

a ja mam pytanko do dziewczyn karmiących butelkami TT, jakiego nr smoczka używacie teraz do mleka??
 
margoz ja do mleka z kasz mam powiekszona 2-sama sobie wykombinowalam a do herbatki mam 2 normalna.

Ale jazda z tym nockami. Ja to juz kilka razy przrabialam i tez nie wiem o co chodzi. Niby nie glod a poplakuje i sie kreci. Dzis bylo spokojniej i tylko jedna nadprogramowa pobudka. Normalnie mama kolo 1 i 4 a pozniej to jak sie uda.
Przez te cyrki nie moge sobie nic zaplanowac bo na przyklad dzis chcielismy isc do kina ale troche sie boje bo jak sie Lena obudzi przed czasem to tesciowa nie bedzie wiedziala co z nia zrobic.
 
reklama
Do góry