reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

AKUNIa wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.;-)

POLIS mój biedny wczoraj na pożegnanie urlopu grilla robił dla 30osob i potem to sprzatal wszystko. Ja nie bytam w stanie sie ruszyc tak sie przejadlam.
 
reklama
hehe a co mi tam, odpiszę. Dzisiaj powiem wam, lepiej z humorem jak wczoraj. Co do tego całego obliczania, to nie będę marcóweczka. Na pewno. Z tego powodu, że robiłam badanie krwi, gdzie wyszło, że mam pomiędzy 5 a 7 tygodniem! Co do okresu z czerwca, to często się zdarza, że przychodzi po zapłodnieniu. Np, z tego, że robiło się jeszcze jakieś prace fizyczne itp. Tak jak moja bratowa, i kumpela i kilka innych.

Co do rodziców, no stres mam przeogromny, ale pojedzie ze mną K, i jego mama więc oby wszystko się udalo załagodzić, tak, żeby nie miała po ich wyjeździe rozmów na osobności.
Bo u nas to jest tak, że ja jadę na jeden weekend do niego, on następny do mnie. A akurat tak wpadło, że ja pojechałam do niego i jak w niedzielę wieczorem pojedziemy do mnie, to będzie musiał z mamą wracać, żeby wieczorem nic się nie przytrafiło... No ciężko będzie ...

Co do jakichkolwiek rewelacji to nie mam nic oprócz tego, że mi się odbija. I to po wszystkim co zjem. Dzisiaj mnie mocno zakuło przy wstawaniu i się niemiłosiernie wystraszyłam że coś się złego stało. W poniedziałek muszę się obowiązkowo dostać do jakiegokolwiek lekarza. Nie wytrzymam jak nie sprawdzi czy jest wszystko ok.
 
Kiniorek, wszystko bedzie dobrze nie denerwuj sie na zapas.
Ja już mam dość nadwrażliwości węchowej. Mój M. Własnie ładuje akumulator, a mnie niedobrze od tego zapachu. Koszmar.
Co do upalów, to się zahartowałam w Grecji :-) i teraz póki co jeszcze nie jest mi jeszcze gorąco :-D Najlepszy był mój synek który wszedł dzisiaj do zamknietego pokoju (w cieniu z otwartym oknem) i powiedział: "ale tu zimno" :-D
Ja nadal w zawieszeniu jeśli chodzi o termin, bo jak przed wakacjami byłam u gina, to tylko przepisał mi Luteinę, stwierdził, że na USG za wcześnie, jeszcze nie będzie nic widać. Więc nadal bez suwaczka, zresztą czekam do 12tc :-)
 
widze ze nie tylko ja padam od tych upalow.
staralam sie dzis prasowac ale niezbyt duzo dzis zrobilam.
za to zaleglosci mam duzo.
a mnie dzisiaj caly dzien niedobrze koszmarnie wrecz.
 
A ja wciąż mdłości mam :/ Nie czuję się za dobrze, a tu jeszcze te koszmarne upały...
Mam ochotę tylko leżeć i nic nie robić...
 
Czesc.. u mnie teraz w sloncu jest juz 40 st C. Nie mam pojecia co bedziemy dzisiaj robic.... Wypadaloby wybrac sie nad zalew, ale jakos boje sie teraz wchodzic do wody, wiec jak mam jechac i patrzec jak inni sie kapia to raczej niebardzo....:-)
 
Dzień dobry :-)

A u mnie w cieniu 32 stopnie!!!! Upał nie do wytrzymania. Mam zamiar dzisiaj rozłożyć Małemu basen na balkonie. Niech się chociaż dziecko ochłodzi :-)
 
hej... Ja dzisiaj mam rewolucje ale nie wymiotne... nie wiem czemu tak się dzieje. Może zjadłam coś co moglo mi zaszkodzic. W ogóle jakaś ospała jestem...
 
reklama
Hej dziewczyny
Mnie dopadł ból gardła, nie wiem czym mogę je zaleczyć, chyba wydaje mi się, że niczym.:-(

Claudia85 raczej nie powinnaś się kąpać gdyż łatwo wtedy złapać infekcje różne a leczyć jest je potem trudno. Kapieli odradzam, słonecznych też. Spacerek nad wodą po południu polecam.
 
Do góry