reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Dziewczyny przyszłam przekazać wam okropną wiadomość bo widzę ze nie wiecie jeszcze

Dzwoneczek Wisienki nie zyje :-:)-:)-( serduszko przestało bić ... [***]
brak mi więcej słów ....

Żadne słowa nie są w stanie tego opisać :-(
Tak mi bardzo przykro.
Wisienko, dla Twojego Dzwoneczka
[*]
 
Witajcie:)

Wisienka,wyrazy współczucia....
wiem co czujesz,4 lata temu przeszłam to samo.


-------------------------------------------

Kamcia-leż i relaksuj się!

parę dni bylismy na urlopie,pogoda piekna,dzieci wypoczeły i opaleni wróciliśmy.
Dziś mialam usg, serduszko maleństwa słyszałam,ma już 7 tygodni,termin usg 25,OM 27 luty.

witam również nowe mamy,dbajcie o siebie dziewczyny!!!

Poruszane tematy:

włosy- zawsze farbowalam,wolę to niż okropny odrost:)

ubrania- w pasie już nic nie wchodzi,wieczorem widać konkretną ciąże,zastanawiam się jak ja bedę wyglądała w 9 miesiącu:szok:,teraz nie jestem już szczupła,startuję z nadwagą( prawie z taką wagą jaką poprzednią ciązę kończyłam) więc muszę uwazać a puchnę w oczach i na brak apetytu nie narzekam.
Piersi mam cięzkie i bolesne.

Jak wasza waga startowa?

W bialymstoku sliczna,letnia pogoda,lecę wstawiać 3 pranie:)uroki poerotu z wakacji z dwoma łobuzami:)
Pozdrawiam i buziaki
 
Ostatnia edycja:
Cześc.Wiem coś na temat puchnięcia i pyszności ,które krzyczą z lodówki-,,zjec mnie,,Choć jestem dopiero w 10 tygodniu troche czuje sie jak balonik.Przed ciążą ważyłam ok 60 kg,teraz 62...co to będzie potem.....?????;-)
 
Ewuśka29 tez jestem z Bialego, ale teraz przebywam w Anglii :)

Dziewczyny ktore chodza na basen mam do Was pytanie, w Polsce mam plan zeby sie wybrac na basen, i tam sa tez baseny z hydromasazem, ciekawa jestem czy w ciazy mozna z tego korzystac? moze hydromasaz nie jest wskazany w ciazy? kurcze nie wiem, dobrze ze w ten dzien co planuje pojsc to mam do ginekologa to i jego zapytam sie o zdanie.
 
reklama
Do góry