reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam się z rana:-) Ja jakoś w niezbyt humorze dziś jestem. Może mi zaraz przejdzie.
czarnula83 miłego wypoczynku:-)
 
reklama
jezynka, ja to samo, jakaś drazliwa jestem, trochę się zdziwiłam i zmartwiłam, bo wkurzały mnie biegajace, krzyczace dzieci :p
 
Dziewuszki kochane przegladałam poprzednie posty i piszecie o duzych brzuszkach kurczę, u mnie nic nie widać, a jestem szczupła, więc nic się nie ukrywa.
Z drugiej strony dziecko ma dopiero 2 cm, macica jest tez niewielkich rozmiarów.
Myślę, ze ja ogólnie nie będę miała wielkiego brzucha :tak: Oby ;-):zawstydzona/y::baffled::-):-):-p
Co do farbowania, ja wlosy farbowalam 2 tyg temu - rozjasnialam, bo mam jasny blond i nie zamierzam tego zaprzestawac nie chce przeciez wygaladac jak jakas zajechana kobieta w ciazy :p :p ;-);-);-) zreszta patrzę po modelkach, aktorkach w ciazy, które tez farbuja, np moja ulubienica Claudia Schiffer (pięęękna mama) moja fryzjerka ma juz te farby L'oreal najnowszej generacji z b. mała ilościa chemikaliów, więc jestem spokojna.

Paznokcie tez maluję :-):-p
 
Cześć wszystkim.A ja dzisiaj jak zwykle szczęśliwa.Rano sprzątanie potem kupiłam żelazko deske do prasowania i przez pół dnia prasowałam...szczerze mówiąc żeby ktoś z tydzień temu mi powiedział ze bede stała przy desce do pasowania z uśmiechem na twarzy wyśmiałabym go..a tu niespodzianka.nie wiem co jest ale ogólnie ten czas jest jakoś za bardzo super..nie żebym narzekała...))Jedyny minus tego dnia to ból w plecach....Elżbietaka witam Cie na forum..:-) pozdrawiam WAS serdecznie
 
Monika150583 podziwiam Cie;D Ja sie do wszystkiego zabieram tak slamazarnie ze szkoda slow... Żeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce... Wrecz odrzuca mnie od prac domowych;D

Kurcze jutro mam wizyte u gin i po tej historii Wisienki strasznie sie boje :-( Wisienka trzymaj sie cieplutko ;*
 
hahahahah nadejdą jeszcze lepsze dni..)) powodzenia w jutrzejszej wizycie -trzymam kciuki..bedzie wszystko good !!!!! ja ma pierwsze usg dopiero pod koniec lipca-nie mogę sie doczekać;-)
 
Dziendobry

U nas powrot do rzeczywistosci, koniec wolnego i powrot do pracy. Weekend byl super chodz upalny, ten upal calkowicie wyssal energie zemnie. Wczoraj poszlam spac o 20 :szok:

Elzbietka witam!

Czarnula milego pobytu w PL

Monika prasowanie, nie znosze. Robie wszystko by nie prasowac, a co juz musi byc prasowane to idzie do prali chemicznej. Tak szczerze to ja zadnych obowiazkoe domowych nie znosze ;-) Dlatego juz sie nie moge doczekac kiedy wkoncu bede miala sprzataczke.

Sonia ja tez mam nadzieje ze nie bede miala za duzego brzucha i za duzo nie przytyje ale znajac moj organizm to pewno bede maly slonik. :-(
 
reklama
Hej dziewczyny.
Wróciłam dziś od lekarza.
Dzidzia się rozwija, ma 14 mm i widziałam serduszko bijące. Duphaston mam brać do 15 tc i jestem na zwolnieniu. Troszkę wypocznę, bo praca i do tego upały mnie wymęczają.
Dostałam też cały wykaz badań do zrobienia. Następna wizyta 6 sierpnia 13.08 badanie na przezierność karkową.

Sonia a mi się wydąje, że ja będę duża, bo jestem wąska w biodrach. Więc brzuch wyjdzie mi i tak do przodu. A najbardziej boję się, że będę taka spuchnięta, po prostu trzeba będzie uważać aby się nie obżerać.

Elżbietka witaj.
 
Do góry