reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

chcialam napisac dziendobry ale jak widac nie za dobry, Wisienko bardzo mi przykro :-(

Jesli chodzi o farbowanie to z tego co czytam to mozna farbowac i mam taki zamiar za jakies 5 tyg

u nas dzis znow upal, 32 ma byc, takze pewno znow basen popoludniu zaliczymy, teraz narazie mamy troszke obowiazkow do zrobienia, a jutro do pracy juz wiem ze mi ciezko bedzie po 5 dniach
 
reklama
Mnie także spotkała ta przyjemność..07/02/2011... Jak ten czas mija ..to juz 10 tydzień..))

Witaj :) Mam nadzieje, ze sie bedziesz dobrze tutaj czula :)


wiadomość od WISIEŃKI:
"JUTRO ZABIEG.NIE WIEM JAK PRZEZYJE TĄ NOC I RESZTE DNIA I TO WSZYSTKO.JUZ NIE MAM LEZ I SERCE BOLI TAK MOCNO JAK NIGDY"
Z tego co wyczytalam na innym watku, malenstwo nie roslo, nie bilo juz serduszko.
Bardzo mi przykro, cieszylam sie kiedy ja tutaj zobaczylam,tym bardziej, ze jest jedna ze staraczek.
Miejmy nadzieje, ze doczeka sie upragnionego malenstwa szybko.


Boje sie bardzo teraz. Uwazajcie dziewczyny na siebie.
 
Monika mam ten sam termin co ty :tak:
Podczytuje was od dłuższego czasu ale narazie isze tylko na staraczkach bo kibicuje tam dziewczynom a samopoczucie troche mi nie pozwala za długo przy kompie siedzieć ale dziś napisałam
O Wisience - razem robiłyśmy testy te pierwsze negatywne i potem pozytywne ehh ... :-:)-:)-(
 
Co do wyjazdu wszyscy gonekolodzy tam powiedzieli mi zeby na przyszłośc nie wybierac się w pierwszym trymestrze nad morze bo takich jak ja to maja tam pełno.

szkoda ze sie wakacjie nie udaly. Jakie powody podali? co nad tym morzem kobietom w ciazy szkodzi?
 
I na dodatek udało mi sie wstawić suwaczek..co za cudowny dzionek..jaka jestem dziś szczęśliwa..az strach sie bać co bedzie potem...szczerze mówiąc współczuje dla mego mężusia..))
 
Ostatnia edycja:
O cholerka..nie sądziłąm ze poronienia są częstą sprawą ale po przeczytaniu paru wątków zmieniłam zdanie.. USG dopiero pod koniec lipca....pozdrawiam
 
reklama
Do góry