reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

witam się i ja:) synek spał dziś od 22-6 rano, jejku on jest aniołek z takim pięknym snem:)
ja też jestem na etapie poszukiwań fajnej czapeczki na lato, pasuje coś znaleźć ale na allegro nic nie wpadło mi w oko, może dziś odwiedze pepco i coś znajde

polis trzymamy kciuki za egzamin!

miłego słonecznego dnia.
 
reklama
Witam
Mój syn mnie dobije kiedyś, padnę z wymęczenia, bo co to za spanie. Pobudka o 23.30, 2, 3.30, 4.30 i 5.30 i jakoś udało się przekimać do 7. Usnął o 20.

Co do czapeczek to ja nie mam może kapelusika ale siostra mi dała takie cieniutkie letnie i mam też takie z dziurkami, potem porobię zdjęcia to Wam pokażę. Ja tam czapeczkę wolę założyć, nawet cienką.

Ligotka ja też mam miękkie piersi ale mleko tam jest, bo czasem jak mały zaczyna jeść to aż tryska, a nawet po dłuższym cycaniu jak nacisnę ciągle jest mleczko. Zresztą Kuba nigdy nie jest w stanie opróżnić mi piersi do końca nawet jak je przez godzinę.

Clauditka normalnie zazdroszczę takiego snu.

Polis kciuki za egzamin.

Margoz mój ma caly czas krostki, wręcz zrobiło mu sie gorzej ostatnio, bo na łokciach od wewnątrz. Zrób te badania, bo to dziwne, że ona tak jeść nie chce, albo taki jej urok i zmieni się jak wprowadzisz pokarmy stałe. A Tobie za to zazdroszczę, że mała sama zasypia. Ja muszę utulać zawsze młodego jak nie uśnie przy cycku, jedynie w nocy nie ma problemu z reguły.
 
Witamy sie rankiem :)
Mala zasnela o 20, spala do 3, zjadla polozylam ja do lozeczka i spala do 6, zasnela i obudzila sie o 8, a teraz znow sie zdrzemnela ;) Aniolek, szkoda ze o 19 daje popalic bo tak sie jej spac chce...
Dziewczyny ktore karmia piersia odczulyscie moze ze macie miekkie piersi, bo ja mam takie flaczki - mala je nie marudzi, wiec cos leci, czy to moze byc przez pogode??? Juz zrobilam sobie dzbanek wody z sokiem i bede pic, moze za malo plynow...

polis ja tez wlasnie szukam kapelusika, ale jeszcze nie znalazlam ;(
ligotka, ja też^ mam takie miękkie piersi często i nawet rozmawiałam o tym z położną, która powiedziała, że miękkość piersi nie oznacza małej ilości pokarmu więc się nie przejmuj :tak:.
Polis, powodzenia na egzaminie.
Tak jak czytam ile śpią wasze maluszki to aż serce boli, że mój tak nie chce ładnie spać :-(
 
Hej,

u nas nocka przespana bez karmienia, zasnęła po 21 a obudziła się o 7 rano. Niby powinnam się cieszyć ale ostatnio Ninka mało je i mnei to martwi... tylko strasznie się ślini i ssie rączki. I w ogóle mężowi wczoraj udało się dać jej smoczek i jest to teraz jej ulubiona rzecz w buzi. poza tym wykryłam w buzi taką białą narośl na dziąśle i idziemy dzisiaj na 14 do lekarza. Szczerze powiedziawszy mnie to wygląda na ząbek ale to chyba nie możliwe...
 
Dzieki dziewczyny, zaczynam sie denerwowac. Mala z mezem i wujkiem na spacerze wiec mam chwilke zeby sie zrelaksowac.

Susel moze to nie zabek a plesniawka.

Bobomama my tez walczymy z ciemieniucha, oliwka jakos sobie nie radzie i tez mysle isc z mala do lekarza bo to juz za dlugo trwa. Tez mamy masc sterydowa ale jakos sie boje uzywac.U nas w ogole cala skora paskudna-musze chyba bardziej uwazac na to co jem.

Gosia, Becio wasze maluszko tez zaczna ladnie spac w swoim czasie. Mojej sie udalo dzis po raz pierwszy. Za to od rana bylo wycie wiec sie wyrownalo
 
Witam
Mój syn mnie dobije kiedyś, padnę z wymęczenia, bo co to za spanie. Pobudka o 23.30, 2, 3.30, 4.30 i 5.30 i jakoś udało się przekimać do 7. Usnął o 20.

Kurde jak bym czytała o sobie!!!:-)Mój łobuz dzisiaj o identycznych porach robił mi pobódki ale jak skaczył cycac o 6 to juz nie chciał spac wiec męzowi pobudke zrobiłam i powiedziałam ze ja teraz ide spac a on sie zajmuje małym:)Dopiero teraz usnał ciekawe na jak długo

Polis również trzymam kciuki mam nadzieje ze lepiej ci pójdzie niz mi za pierwszym razem:)
 
Jutro moge nie miec czasu wiec juz dzisiaj dla wszystkich lutoweczek

Z okazji zbliżających się ŚWIĄT WIELKANOCNYCH najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz UŚMIECHU
A przede wszystkim żeby te wasze lutowe króliczki zdrowo rosły i zawsze byly dal was powodem do dumy


 
Jutro moge nie miec czasu wiec juz dzisiaj dla wszystkich lutoweczek

Z okazji zbliżających się ŚWIĄT WIELKANOCNYCH najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz UŚMIECHU
A przede wszystkim żeby te wasze lutowe króliczki zdrowo rosły i zawsze byly dal was powodem do dumy


a mialas to? Mustela Stelaker krem przeciw łojotokowej skórze 40 ml - Ceneo.pl
ja jednak chyba posmaruje ta mascia i zobacze jak bedzie bo juz mnie denerwuje ta ciemieniucha brzydko wyglada i oachnie w ogole jakas taka malo estetyczna jest
a teraz mamy to: http://aptekajakmarzenie.pl/hydrocortisonum-krem-p-101.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem w domu rodzinnym meza i mam troche odpoczynku, bo sa tu trzy siostry mojego Wojtka i wszystcy chca sie zajmowac Mala :-)

Pojutrze chrzciny, wiec jest masa roboty.

Jak wygladala Wasza pierwsza miesiaczka po porodzie? W sumie wszystko jest jak dawniej, ale martwi mnie to, ze ma nie ladny zapach... Czy to mozliwe ze jeszcze sie macica oczyszcza i stad ten nieprzyjemny zapach? Odpowiedzcie prosze, bo sie denerwuje, a nie mam nawet jak isc tutaj do lekarza...
A tak w ogole to mnie juz 6 dzien glowa boli :wściekła/y: Ale to chyba z braku snu.
 
Do góry