reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

vive dokładnie o to mi chodziło! tylko wydaje mi się, że tamta z serialu miała inne kolory, naprawdę ładne, ale tak czy siak kupuję to chusto-nosidełko :tak:

rachell :-) :-)

Nad strumyczkiem gdzie pływają kaczuszki
Siedzi mały Jaś i moczy nóżki
Śpiewa radośnie, śpiewa wesoło,
Śpiewa do wszystkich kolegów w około

...Leonie, Leonie, wpadnij na herbatkę
Przynieś wiaderko, grabki i łopatkę
Zjedz ze mną torcik, ciastko i kanapkę
Przynieś wiaderko, grabki i łopatkę



uwielbiam ten serial :-)
 
reklama
soniu ja identyko chuste przymierzalam na siebie w sklepie z akcesoriami dziececymi bo tez planowalam zakup i swietnie sie nosilo ja z izka w srodku na probe.zakupie na pewno tez
 
Ja dzis mam gorszy dzien, drugi dzien pobudka o 6 - moja mala jak zwykle co prawda potem spi do 10, ale do 8 tak marudzi ze nie moge juz spac... boli mnie cos glowka :( i wogole dzis moglabym gryzc!!! A do tego chyba mamy kolejny skok.... Dobrze ze siostra wpadla i w koncu mi mala uspila bo myslalam ze oszaleje....
 
czesc mamuski

tak rzadko juz tu zagladam. Ale widze, że moje dziecko zachowaniem nie wyroznia sie specjalnie.
Smoka tez nie chce za nic w swiecie.
Najlepiej u mamy na raczkach i zeby chodzila bo jak stoimy w miejscu to nuda, najczesniej po poludniu ma takie wymagania bo do poludnia potrafi sie zajac soba w lozeczku czy na macie.

Ja tez na poczatku mialam problem z wyproznieniem, teraz jest lepiej ale szału nie ma. A moze activia??

O juz sie mały głod budzi...
 
Padam na mordke
moje cora sobie dzis gardelko cwiczy i wszystko jest beeeee- wszystko !!!!
W kosciele byl ryk, w parku na spacerze byl ryk, w domu ryk, przy cycu ryk i przy butelce tez.
Tatus sie zlitowal i zabral dziecko na spacer po raz drugi, corcia podobno spi.

Moze ona dzis poprostu mamusi nie lubi.

Soniu mi tez w ucho wpadla piosenka o kaczuszkach i tez zwrocilam uwage na nosidelko w Usta Usta-widocznie mamuski maja jednakowy tok myslenia;-)

Ligotka u nas tez o 6 byla pobudka i urzedowanie do 8.30-krolestwo oddam za 8 godzin nieprzerwanego snu.

Dziewczyny czy ktoras z was ma moze hemoroidka bo mi sie ostatnio odezwal i narywa skurczybyk. Nie wiem co z nim robic.
 
reklama
Do góry