reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

oj, nixi - duzo tego?

a zdjęcie której części ciała ?

chyba trądzik odpada, bo to raczej tylko twarz i szyja, a potówki to raczej w zgięciach...jak na całym ciele, to chyba właśnie skaza - lepiej idź do pediatry - ale ja na Twoim miejscu poszłabym tez do dermatologa dziecięcego - czasem pediatrzy w temacie wysypek złe diagnozy stawiają i zbyt często zapisują sterydowe maści..

Moja kocha wszelkie wyjścia i ubieranie. Zresztą, taka z niej laleczka (kompletnie nie po mnie), że uwielbia, gdy się ją rozbiera, ubiera, przebiera... Aż się boję, co to będzie :-)


heheh - ja mam to samo - ale tato się bardziej boi co to bedzie jak razem na zakupy będziemy chodzić :)))

a do tego jeszcze pozuje do zdjęć - jak słyszy pstryk aparatu to zaczyna takie minki stroić - i nawet ostatnio marudna była a jak wyciagłam aparat to zacżeła się uśmiechać - normalnie modelka :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, widzę, że większość z Was bierze Azalię. Ja dostałam Cerazette, ale zastanawiam się nad wkładką Mireną. Co myślicie o wkładkach?
 
ja sie zastanawiam tez nad wkladka
dzis mojej myszy ubralam sukieneczke i sie napatrzec na nia nie moge taka juz duza mi sie wydaje
w ogole dzis widzialam synka kolezanki co ma 7 dni i moja izu przepasc niesamowita
 
Nixie u nas też tak wyglądało na początku, okazało się, że skaza niestety, teraz jest skórka szorstka i takie mało widoczne krostki na twarzy. Lepiej skontrolować to z lekarzem a najlepiej odstawić nabiał na początku.
 
dzięki za pomoc.
jestem w szoku... nigdy bym nie przypuszczała ze to skaza..
ten fragment na fotce to miedzy piersikami i na ramionkach tez ma, troszkę za uszkami no i na buzi.
dzisiaj taka niespokojna przy cycu i niektóre kupki rzadsze..
No to odstawie te mleczne produkty i zobaczymy.
kurcze co ja zrobię bez tych moich ulubionych półlitrowych kaw zbożowych z mleczkiem...
rzeczywiście duzo mleka pije a szczególnie ostatnio.
 
nixie wspolczuje, u mnie polozna jak byla mowila zeby z nabialem nie przesadzac i mleka tez za duzo nie pic. Pogoda u nas paskudna siedzimy w domku kolejny dzien:-( benifica mój synek tez Gabrielek, a jakie miał objawy zapalenia płuc czy sama cos zauwarzylas?? Dostalam okres:wściekła/y: a bylo tak fajnie. moj zaczyna główke od wczoraj podnosic i na brzuszku tez juz troche polezy bo wczesniej byl wrzask,a wczoraj to normalnie gadulił przez godzine i smial sie w głos normalnie z dnia na dzień.:-)
 
Witam Was dziewczynki!!!!
U nas dzionek jak narazie mija spokojnie mały troche pomarudzil ale juz spi wiec mam troche luzu:)Bylismy na długim spacerku bo pogoda dzisiaj cudowna i po bardzo długiej przerwie pojezdziłam sobie troche na rolkach!!:)maz pchał wózek a ja udawałm ze jeżdze:)heheh no z moja kondycja jest słabo:(nawet raz zaliczyłam glebe i teraz troche dupsko mnie boli:)hehe
A nocke dzisiaj mielismy straszna!!! Jak mały wstał o 24 na cyca potem ladnie usnał zeby o 3 wstac znowu noi zaczeła sie jazda!!!Usypiał na kilka min. i zaraz bek i tak w kólko.Nie wiem dlaczego spac nie chce!Brzuszek go raczej nie bolał bo kupki co chwile robi i baczki tez puscza nie wiem moze to ten skok rozwojowy.
Do tego wszystkiego cała buźke ma w krostkach ale tylko na policzkach. Ale zauwazyłam ze na dworze robia sie mniej widoczne wiec podejrzewam ze to moze sa potówki
 
Witam i ja wieczorowo

Zastanawiam się czy tylko moje dziecię jest takie humorzaste... Malo spi w dzien, ani na chwilke nie zostanie sam w lozeczku bo przez chwile obserwuje zabawki, by za moment zaczac sie prężyć i krzyczec by mamusia po niego wrocila :) Oczywiscie na raczkach placz przechodzi :) Jest nerwus straszny :) Tez tak maja Wasze dzieciaczki?
Kupilismy wypasiona mate ale poki co nie jest nia zainetersowany. Mam nadzieje, ze jak odkryje, ze moze chwytac łapkami to chociaz troszke sam soba sie zajmie:)

Dziewczyny napiszcie jak usypiacie dzieciaczki?

Nixie to chyba skaza.... :( tym bardziej ze zeszlo na cialko :(
 
reklama
moje dziecie przewaznie usypia przy cycu,kilka razy sam w łóżeczku zapatrzony w karuzele,a dzis pierwszy raz jak go lulałam usna na rekach bo byl dzis marudny.
 
Do góry