reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam.

Moje dziecko dzis spalo od 20 do 3.30 :-) Zwariowalam! Oby tak dalej.

Powiem Wam szczerze, ze zaczynam sie matrwic jak widze Wasze dzieciaki...
Moja nadal nie podnosi glowki, ani sie do mnie nie smieje :-(

mnie dziwi Zuzka ,że taka silna.I Krzyś i Jaś około 3 -ego miesiąca tak trzymali,także ma jeszcze czas.
 
reklama
Ja we wrocku mam sklep z bielizna gdzie pracuja same brafitterki i za kazdym razem jak ide to dobieraja fantastycznie :) Nawet mają taką usługę że potrafią ze zwykłego biustonosza zrobic taki do karmienia - po prostu wszywają te "zaczepki" przy ramiączkach i jest :) Fakt że za biustonosz musze dać min 100 zł ale zawsze mam pewność że na starość nie bede miała cycków po pępek (niestety grawitacja działa przeciwko nam i w zle dobranym biustonoszu... az boje sie pomyslec)
 
Witam sobotnio.

Młody sobie zrobił już drugą noc z rzędu dodatkową pobudkę na cycka. Mam nadzieję, że to chwilowe, bo teraz już co 2h wstaję.
Ewusia to u nas z zasypianiem jest podobnie.
Margoz tobie to zazdroszczę.

Ja to zawsze planuję wieczorem coś porobić, ale mały jak zaśnie po 20 a jest kąpany przed 19 to potem ja już jestem też zmęczona i o 22 mam oczy na zapałki.

Dzisiaj to niestety i my nie wyjdziemy na spacer, wczoraj nam się udało wyjść pomiędzy frontami i jeszcze świeciło słonko, wiatr ucichł, ale jak już wracaliśmy to zaczynało mżyć. A dziś od rana strasznie jest.
 
u nas kolki sie skonczyly za to pojawila sie ciemieniucha na razie taki placyk 1 cm na 1 cm ale strasznie luszczy sie skora tam jak mozna z tym walczyc z wyjatkiem oliwki i wyczesywania? poprosze o jakies rady na PW
 
Witamy sobotnio:) ..
...my dzis mamy spotkanie przed chrztem na 16:30 i w zasadzie nic zaplanowac nie mogę:-( niby miał nas odwiedzic brat z rodzinką, ale chyba się pokłócili , bo żadne z nich nie wie co planuje drugie:-D - ale z nimi to tak juz jest... a mam zamiar jakos do fryzjera się wybrac na jakieś rozjaśnienie włosków, ale nie wiem czy dam radę...może wieczorkiem , bo chcę iść do lovelylook , a tam czynne do wieczora i bez zapisów - tylko czy tatko zgodzi się tak długo małą poniuniać:confused:

nadal wieje - więc spacerek z głowy:-( ale i tak nie mam gondoli :-D

wczoraj próbowałam nowych metod motania w chustę - Viki sie podobało- o dziwo momentalnie zasnęła w siodełku, a to taka prowizorka była , więc musiałam ją odmotać i jak tylko włożyłam ją do kołyski - zaczęła tak usmiechy słać, że zapomnij o spaniu...a to prawie 22 była...no i znowu spanie koło połnocy - dziś jak zwykle w weekend trzebab było łoże dzielić z moim małżonkiem:-) więć Viki wylądowała w kołysce - chyba jednak jak śpi w kołysce to budzi się tradycyjnie - co 3 godzinki - a jak śpimy razem , to chyba bardziej niespokojna jest..tylko to wstawanie...

...oj i czas leci ...a ja coraz bardziej zmęczona...

moje cyce też - przydałaby im się jakic cud - są tragiczne - może skuszę się na jakis stanik z waszych propozycji - ostatnio przyssałam sie do jednego z hm , ale jest juz tak rozciągniety...a te białe do karmienia po kilku pranaich wyglądają jak szmaty ...


mała spi, więc może się wezmą i troszkę domek ogarnę...ale mi sie nie chceeeeeee:sorry2:

pozdrówka i buziale;-)

ps. bobomamo- chyba oliwa i wyczesywanie to jedyna dobra metoda...a wiadomo- jak sie zacznie kombinowac to można przekombinować;)
 
Ostatnia edycja:
ja mam to
http://www.lekolandia.pl/skarb-matki-olejuszka-preparat-na-ciemieniuszke-p-2661.html


na 30 minutek przed kapielą smaruję głowke i nakładam czapeczkę,potem wyczesuję i pieknie znika:)

VIKI-oj te białe canpola staniki to rzeczywiście szmaty,do pierwszego prania no i brzydkie.

Kupiłam jeszcze taki http://allegro.pl/biustonosz-mama-roxy-popiel-czarny-r-90-b-i1495334087.html

Ja rownież planuje fryzjera i jasne pasemka,tylko muszę to jakoś z malutką zgrać i czasem męza.Najlepiej by pogoda była to se pospacerują pod zakładem:)U nas wieje,ale duzo mniej niż wczoraj,wystawiłam wozek do ogródka,opatuliłam nawet folia przeciwdeszczową i czekam aż sie obudzi:)
 
Ostatnia edycja:
Powiem Wam szczerze, ze zaczynam sie matrwic jak widze Wasze dzieciaki...
Moja nadal nie podnosi glowki, ani sie do mnie nie smieje :-(
mysiu o ile mój fizycznie jest ok, a nawet do przodu, tak "umysłowo" na razie kaplica :szok: mimo gadania do niego, śpiewania, rymowania itp... ale widocznie tak musi być, każde Maleństwo rozwija się swoim tempem. Także myślę, że na razie jeszcze nie czas na zmartwienia :-) na pewno wkrótce nas zaskoczą :-)
 
hej dziewczynki, mam bardzo ważne pytanko - orientujecie się może za ile/jak/skąd wysłać paczkę z polski do chile? Któraś z was może wysyłała coś w tamte rejony? Bardzo to dla mnie pilne, z góry dzięki :)

a u nas dalej pogoda do d.. i dalej bez spacerkowania ;-/
 
reklama
hej dziewczynki, mam bardzo ważne pytanko - orientujecie się może za ile/jak/skąd wysłać paczkę z polski do chile? Któraś z was może wysyłała coś w tamte rejony? Bardzo to dla mnie pilne, z góry dzięki :)

a u nas dalej pogoda do d.. i dalej bez spacerkowania ;-/

Jakbyś napisała z godzinę wcześniej to zapytałabym na poczcie, bo akurat byłam :)

[edit] na stronie poczty jest cennik: http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=zagranica/formularze/z_paczka.php&boczek=menu/zagr.html
 
Do góry