reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

susel masakra! Nie wolno dzieciom zabraniac chrztu! Krew mnie zalewa... Rozumiem jak nie pozwala sie rodzica do komuni isc na chrzcinach ale same chrzciny powinno sie dziecku zorganizowac, i co jeszcze musi zgode wydac... koszmar :/
 
reklama
no wlasnie susel kto eymyslil te cholerne pozwolenia? nasz proboszcz jest na tyle madry ze nie wydaje pozwolen na chrzciny w innych parafiach i co teraz?nie bede chrzcila malej w zimnym wielim glosnym kociele bede kombinowac ze zgoda z innej parafi
Kolbe?
My fuksem dostaliśmy licencję na ślub gdzie indziej.
 
ze slubem nie bylo problemu dostalismy licencje i slubowalam w paulinach i tam chcialam chrzcic a parafia na r1 chyba krolowej polski o ile sie nie myle
 
Nasia - przytulanka super, my jej nie mamy - jeszcze :) ale pewnie mieć będziemy, bo prezentuje się super :)

a mój Filip dziś przespał ładnie połowę dnia jak jeździłam i sprawy załatwiałam - w końcu odebrałam jego pesel i zapisałam go do kardiologa.. Termin .... 12. październik !!!!!!!!!!! masakra chyba jednak czeka nas prywatna wizyta ;-/
a teraz mały ma straszną marudę, na szczęście nie płacze ale skrzeczy strasznie a ja tego tak nie lubię bo nie mam w ogóle pojęcia o co może mu chodzić ;-/ teraz mu suszarkę puściłam i leży na przewijaku bo już mi kręgosłup siada od tego ciągłego noszenia. Na szczęście się na przewijaku trochę uspokaja ale muszę non - stop mieć na niego oko i nawet nic poza pokojem nie mogę zrobić. Co innego jak by taki spokojny w łóżeczku był ale to akurat jest tylko marzeniem ;-/ i sobie gada do kwiatka którego mu powiesiłam obok przewijaka :)
 
ze slubem nie bylo problemu dostalismy licencje i slubowalam w paulinach i tam chcialam chrzcic a parafia na r1 chyba krolowej polski o ile sie nie myle

Tu to trzeba iść z 15 razy i się popłakać to może się zgodzi, albo sporą ofiarę na kościół zaproponować ;) Nawet wizyta u biskupa nie pomoże, bo to dobry kumpel proboszcza. Na szczęście Isiu jest zameldowany u moich rodziców, a nie u męża - inaczej też byśmy właśnie mieli ten problem.
 
Dziewczyny które biorą tabletki antykoncepcyjne AZALIA, czy wy też macie huśtawki nastroju? Ja biore te tabletki już 6 dzień i przeżywam teraz jakąś masakre :/ Wszystko mnie drażni - nawet płacz dziecka :/ Nie mowiąc już w ogole o żarcikach mojego W i ogolnie o fatalnej pogodzie :/
Jak jest u Was?
 
nie słyszałam o takich tabletkach, ja kiedyś brałam logest i novynette - dobrze tolerowałam a teraz dostałam zastrzyk na 3 miesiące więc niestety nie pomogę..
 
ja dostałam receptę na Azalię, ale jak usłyszałam, że wtedy ma się plamienia, to w końcu nie zrealizowałam. Jak skończę karmić piersią, czyli gdzieś za miesiąc, robię badania hormonalne i idę po "zwykłe" tabsy, bo Azalia ma tak mało hormonów, że po okresie karmienia zwyczajnie nie działa.
 
reklama
Dziewczyny które biorą tabletki antykoncepcyjne AZALIA, czy wy też macie huśtawki nastroju? Ja biore te tabletki już 6 dzień i przeżywam teraz jakąś masakre :/ Wszystko mnie drażni - nawet płacz dziecka :/ Nie mowiąc już w ogole o żarcikach mojego W i ogolnie o fatalnej pogodzie :/
Jak jest u Was?

Ja biorę je i na razie bez zmian u mnie. Na każdego działa różnie pewnie. Azalia ma sam progesteron.

A tak w ogóle to się witam dzisiaj. U nas dzień i wieczór dość ciężki, tzn. dziej jeszcze ok, ale wieczór już gorzej. Dziś jestem wymęczona.
 
Do góry