reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Ja miałam mieć robione rtg płuc, ale wystarczyło powiedzieć, że karmię i nie zrobili. Więc tym bardziej w ciąży. Jesteś lutówką, więc spokojnie z miesiąc możesz poczekać z "przyznaniem się", że jesteś w ciąży. Tak myślę. A kobiety w ciąży zwolnić nie wolno. :)
 
reklama
Akunia ciesze się że jesteś już, martwiłam się co tam u was, ale widzę że już wszystko dobrze, uff :)

a powiedzcie mi po co robicie te badania prenatalne ?
 
Aniaprzemka najgrsze udalo sie zazegnac

dziewczynki co do grupy prywatnej to przekazalam ja pani cinkowej ze wzgledu na to ze jest mozliwosc dluzszego pobytu w szpitalu a tam nei ma internetu wiec nie mialam i\sie nia jak opiekowac.
 
Witam:-) Ja właśnie robię nocki w pracy. Niestety szefowa się nie zgodziła bym ich nie robiła. Ale nie narzekam.
keyko, gratuluje pracy, dodatkowy grosz zawsze się przyda:tak: co do rtg, jak ci każą zrobić to będziesz musiała powiedzieć, że jesteś w ciąży, ale może Cię o to nie poproszą.
akunia, dobrze, że już jesteś, wypoczywaj najwięcej jak się da;-)
 
Witam,
ja moje pierwsze dwie kreski zobaczyłam 12.06.

Wczoraj byłam na usg i zobaczyłam czarną plamkę :-)
Lekarka pokazywała, gdzie teraz jest mój mały "Przecineczek" :-D

Według ostatniej miesiączki poród ma być 21.02.2011r.

Pozdrawiam serdecznie :cool2:
 
Ostatnia edycja:
BeatkaT witaj i gratulacje :-D

Dziewuszki ja dzisiaj wieczorem jadę na półwysep, pogoda piękna, a my w Chałupach mamy przyczepę, więc zabieram przyszłą babcię i jedziemy poodychać lasem i morzem.
Także jakby któraś z Was chciała się dopisać do listy, to cierpliwości :-)
Będę chyba w sobotę, a może będzie tam internet :-)

Ciaoo !
 
Witajcie rzadko ostatnio zaglądam, ale naprawdę brak czasu, póki pracuję.

Keyko rtg robi się raz na 5 lat, bo ostatnio miałam badania kontrolne, ale pani mi przepisała zdjęcie. Lekarka jak kieruje na rtg to i tak pyta się o ciążę. A poza tym rtg też zależy od charakteru pracy. Jakby co lekarzowi musisz się przyznać, ale pracodawca nie musi wiedzieć na początku, bo lekarz tego nie wpisuje na zaświadczeniu. To, że powierz lekarzowi, że jesteś w ciąży nie powinno mieć wpływ na wydanie zaświadczenia.

Jeżynka a ty w Polsce pracujesz? przecież są zabronione nocki w ciąży.
 
reklama
BeatkaT witaj i gratulacje :-D

Dziewuszki ja dzisiaj wieczorem jadę na półwysep, pogoda piękna, a my w Chałupach mamy przyczepę, więc zabieram przyszłą babcię i jedziemy poodychać lasem i morzem.
Także jakby któraś z Was chciała się dopisać do listy, to cierpliwości :-)
Będę chyba w sobotę, a może będzie tam internet :-)

Ciaoo !

Za tych co nad morzem ;-)
 
Do góry