reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Cześć dziewczynki:)
Do grupy zamkniętej trzeba się zgłosić, nie czekać na zaproszenie;) Na górze strony jest zakładka GRUPY (obok FORUM). Piszemy tam MY tylko w przeciwieństwie do tego głównego wątku nie mają tam wstępu osoby nie zapisane więc poruszamy swobodnie bardziej intymne tematy, wklejamy zdjęcia... tylko chyba trochę śpi ten wątek ostatnio ;)

Ja już się nie mogę doczekać aż się skończy 3 miesiąc. Mdłości i zachcianki, a raczej niechcianki, mnie wykańczają. Nie mam energii tylko bym spała. Czuję się jakby mnie coś wysysało od środka ;p
 
reklama
Cześć dziewczynki:)
Do grupy zamkniętej trzeba się zgłosić, nie czekać na zaproszenie;) Na górze strony jest zakładka GRUPY (obok FORUM). Piszemy tam MY tylko w przeciwieństwie do tego głównego wątku nie mają tam wstępu osoby nie zapisane więc poruszamy swobodnie bardziej intymne tematy, wklejamy zdjęcia... tylko chyba trochę śpi ten wątek ostatnio ;)

Ja już się nie mogę doczekać aż się skończy 3 miesiąc. Mdłości i zachcianki, a raczej niechcianki, mnie wykańczają. Nie mam energii tylko bym spała. Czuję się jakby mnie coś wysysało od środka ;p
Mnie mdłości trzymały całą ciążę:wściekła/y::szok:, a ze spaniem to było tak że na początku ciąży to mogłam się budzić i iść znowu spać czyli krótko mówiąc mogłam spać cała dobę pod koniec trochę mniej ale też dużo spałam.
 
Co do mdłości, u mnie żadnych. Zresztą czuję się znacznie lepiej niż w pierwszej ciąży. Gdyby nie podwyższona tempka, bieganie do łazienki i zalew czułości, jakim obdarzam synka, jakby był noworodkiem, to bym nie czuła, że w ciąży jestem ;)
A do prywatnych grup trafiłam przez przypadek. Mi pasuje taka ogólna grupa, po prostu nie mogłam jej na początku znaleźć, bo się tu tak dobrze nie orientuję.
A ile nas w ogóle jest? Widziałam jakiś wątek z listą mamuś luty 2011, to tam się dopisać należy?
 
no to się cieszę:-)
Anja, no to super, że u Ciebie tak sprawnie działa służba:tak: A gdzie mieszkasz o ile mogę spytać?

Mieszkam w US i jak narazie to mamy super opieke medyczna ale niestety to sie w przyszlosci wszystko zmieni dzieki Panu Obama

Jesli chodzi o mdlosci to nie mam kompletnie a pirwszej ciazy z muszla witalam sie co dzien rano az do 6 miesiaca!
Teraz to troche czuje ze mi w pasie uroslo i sennos mala ale to tak zero objawow. Czasem sie zastanawiam czy ja to naprawde w ciazy jestem.
 
Anja26 ja w pierwszej ciązy też bardzo dobrze sie czułam a teraz zmęczona i czasem miewam mdłości, ale rzadko, jednak już wiem co to mdłości są hehehe...
 
Ostatnia edycja:
Witam, właśnie zapisałam się na badania prenatalne na 20 lipca. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze. Dziewczyny, a Wy planujecie wykonanie takich badań?
Ja zapisałam się do Katowic. Podobno przy odrobinie szczęścia można już na tak wczesnym etapie poznać płeć Dziecka, bo to bardzo dokładna aparatura. Czas pokaże.
 
natasza1981 ja takowych badań nie planuje w pierwszej ciązy również nie robiłam... zaleca sie takie badania jak sa jakieś choroby genetyczne lub kobieta w późnym wieku zaszła w ciąze lub przy innych problemach z ciązą a jak nic takowego nie ma miejsca to nie jest to konieczne...
 
Co do mdłości, u mnie żadnych. Zresztą czuję się znacznie lepiej niż w pierwszej ciąży. Gdyby nie podwyższona tempka, bieganie do łazienki i zalew czułości, jakim obdarzam synka, jakby był noworodkiem, to bym nie czuła, że w ciąży jestem ;)
A do prywatnych grup trafiłam przez przypadek. Mi pasuje taka ogólna grupa, po prostu nie mogłam jej na początku znaleźć, bo się tu tak dobrze nie orientuję.
A ile nas w ogóle jest? Widziałam jakiś wątek z listą mamuś luty 2011, to tam się dopisać należy?

żeby znaleźć się na liście Mamuś Luty2011 trzeba wysłać wiadomość prywatną do Soni z danymi (imię miasto, wiek itp - tam jest wszystko w tym wątku napisane)
 
hej dziewczynki
troche duzo zaleglosci do nadrobienia po 10 dniach, wiec nadrobie jak tytlko bede miala chwilke, chyba ze ktoras mi z tresci
widze ze nowe mamuski sa wiec pozdrawiam.
ja przepraszam ale bylam w szpitalu wiec juz zagladam na grupe prywatna i tez nadrabiam zaleglosci

co do mojego pobytu w szpitalu to mialam poronienie zagrazajace. w sobote dostalam silnego plamienia w usg wyszlo zed kosmowka sie odkleja i lezenie z lekami i dalo sie sytuacje opanowac. juz w domku jestem i tez mam duzo lezec i odpoczywac.
 
reklama
natasza ja robie usg prenatalne i jestem umowiona na 23 lipca-wiec terminy podobne :-) a gdzie w k-ce bedziesz robic to badanie?ja dostalam skierowanie od gina na darmowe to badanie (bede robic katowice-ligota na piotrowickiej w przychodni-gin mi polecil)ze wzgl na te zdj rtg co mialam robione i mozliwosc wystapienia z tego powodu wad rozwojowych...wierze ze takowych nie ma i nie bedzie a 250zl zaoszczedze :tak:
akunia ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo i trzymam kciuki zeby juz do konca tak zostalo...
a mnie mecza mdlosci najbardziej nasilaja sie wieczorem ale baaardzo sie z tego powodu ciesze,choc meczace to jest przeokrutnie...
 
Do góry